Егіндікөл ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 5С36-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 қазанда № 4999 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 ақпандағы № 5С42-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 27.01.2016 № 5С42-2 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 387 бабының 1-1 тармағына, 444 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңының 6 бабына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Егіндікөл ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Егіндікөл ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есе жоғарылатылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Е.Исаченко
Аудандық мәслихаттың хатшысы Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі
А.Тайжанов
2015 жылғы 04 қыркүйек
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер
комитетінің Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің Егіндікөл
ауданы бойынша Мемлекеттік
кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Г.Бекентаев
2015 жылғы 04 қыркүйек

О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Егиндыкольского района
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 4 сентября 2015 года № 5С36-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 октября 2015 года № 4999. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 января 2016 года № 5С42-2
Сноска. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27.01.2016 № 5С42-2 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Егиндыкольского района.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Егиндыкольского района.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Е.Исаченко
Секретарь районного маслихата Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района А.Тайжанов
"04" сентября 2015 года
СОГЛАСОВАНО
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных доходов
по Егиндыкольскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
Г.Бекентаев
"04" сентября 2015 года