Егіндікөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 2 наурыздағы № 4С31-4 "Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 5С36-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 қазанда № 5006 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 мамырдағы № 6С4-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 18.05.2016 № 6С4-8 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңына сәйкес, Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 2 наурыздағы № 4С31-4 "Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-8-110 тіркелген, 2011 жылғы 1 сәуірде аудандық "Егіндікөл" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Е.Исаченко
Аудандық мәслихаттың хатшысы Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі А.Тайжанов
2015 жылғы 04 қыркүйек
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 04 қыркүйектегі
№ 5С36-5 шешіміне
қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2011 жылғы 02 наурыздағы
№ 4С31-4 шешіміне
қосымша
Егіндікөл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
р/р №
Елді мекендер атауы
Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
1
Абай ауылы
Ауыл орталығындағы алаң
2
Полтавское ауылы
Ауылдық клубтың алдындағы алаң, Ружинского қиылысы, 7
3
Көркем ауылы
Ауылдық клубтың алдындағы алаң, Көркем көшесі, 12
4
Бауманское ауылы
Ауыл орталығындағы алаң
5
Буревестник ауылы
Ауыл орталығындағы алаң
6
Егіндікөл ауылы
Мира көшесі бойындағы ауыл орталығындағы алаң
7
Жалманқұлақ ауылы
Ауыл орталығындағы алаң
8
Жұлдыз ауылы
Ауыл орталығындағы алаң
9
Қоржынкөл ауылы
Ауыл орталығындағы алаң
10
Спиридоновка ауылы
Мәдениет үйінің алдындағы алаң, Казахстанская көшесі, 52
11
Ұзынкөл ауылы
Победа көшесі бойындағы ауыл орталығындағы алаң
12
Тоғанас ауылы
Ауыл орталығындағы алаң

О внесении изменения в решение Егиндыкольского районного маслихата от 2 марта 2011 года № 4С31-4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Егиндыкольском районе"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 4 сентября 2015 года № 5С36-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 октября 2015 года № 5006. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 мая 2016 года № 6С4-8
Сноска. Утратило силу решением Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18.05.2016 № 6С4-8.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата от 2 марта 2011 года № 4С31-4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Егиндыкольском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-110, опубликовано 1 апреля 2011 года в районной газете "Егіндікөл") следующее изменение:
приложение к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Е.Исаченко
Секретарь районного маслихата Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района А.Тайжанов
04 сентября 2015 года
Приложение
к решению Егиндыкольского районного маслихата
от 04 сентября 2015 года
№ 5С36-5
Приложение
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 02 марта 2011 года
№ 4С31-4
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Егиндыкольском районе
№ п/п
Наименование населенного пункта
Места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций
1
Село Абай
Площадь в центре села
2
Село Полтавское
Площадь перед сельским клубом, переулок Ружинского, 7
3
Село Коркем
Площадь перед сельским клубом, улица Коркем, 12
4
Село Бауманское
Площадь в центре села
5
Село Буревестник
Площадь в центре села
6
Село Егиндыколь
Площадь в центре села по улице Мира
7
Село Жалманкулак
Площадь в центре села
8
Село Жулдыз
Площадь в центре села
9
Село Коржинколь
Площадь в центре села
10
Село Спиридоновка
Площадь перед Домом культуры, улица Казахстанская, 52
11
Село Узынколь
Площадь в центре села по улице Победы
12
Село Тоганас
Площадь в центре села