Ерейментау ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № а-12/601 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 қаңтарда № 5170 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № а-4/152 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 20.04.2016 № а-4/152 (қол қойылған күнінен бастап күшінен енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ерейментау ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Ерейментау ауданы бойынша 2016 жылға қоса берілген ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және олардың қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Әлжановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Нұғыманов
"КЕЛIСIЛДI"
"Қазақстан Республикасы
қорғаныс министрлiгiнің
Ақмола облысы Ерейментау
ауданының қорғаныс iстерi
жөнiндегi бөлiмi"
Республикалық мемлекеттiк
мекемесiнiң бастығы
Дулат Бакирович Дильдибаев
11 желтоқсан 2015 жыл
Ақмола облысының мұрағаттар
мен құжаттамалар басқармасының
"Ерейментау ауданының мемлекеттiк
мұрағаты" мемлекеттiк мекемесiнiң
директоры
Елена Анатольевна Алексеева
11 желтоқсан 2015 жыл
"Қазақстан Республикасы Әдiлет
министрлiгi Ақмола облысының
Әдiлет департаментi Ерейментау
ауданының Әдiлет басқармасы"
мемлекеттiк мекемесiнiң
басшысының м.а.
Алмагуль Мейрамовна Альжанова
11 желтоқсан 2015 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлiгiнiң Мемлекеттік
кірістер комитетi Ақмола облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментiнiң Ерейментау ауданы
бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" Республикалық
мемлекеттiк мекемесiнің
басшысы
Темир Нуркенович Ахметуллин
11 желтоқсан 2015 жыл
"Қазақстан Республикасының
Iшкi iстер министрлiгiнің
Ақмола облысы Ішкi iстер
департаментінің Ерейментау
ауданы iшкi iстер бөлiмi"
мемлекеттiк мекемесiнiң
бастығы
Марат Тлегенович Куркин
11 желтоқсан 2015 жыл
Ерейментау аудандық
сотының төрағасы
Абай Галымович Кокжалов
11 желтоқсан 2015 жыл
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 11 желтоқсан
№ а-12/601 қаулысына
қосымша
Ерейментау ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнің Ақмола облысы Әдiлет департаментiнің Ерейментау аудандық әдiлет басқармасы" Республикалық мемлекеттiк мекемесi
14
14
2
"Қазақстан Республикасының Iшкi iстер Министрлiгiнiң Ақмола облысы Ішкi iстер департаментiнiң Ерейментау ауданы iшкi iстер бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi
12
12
3
Қазақстан Республикасы қорғаныс министрлiгiнiң "Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi
5
5
4
Ақмола облысының мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының "Ерейментау ауданының мемлекеттiк мұрағаты" мемлекеттiк мекемесі
4
4
5
"Нұр Отан" партиясының Ерейментау аудандық филиалы
10
10
6
Ерейментау аудандық соты
6
6
7
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ерейментау ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" Республикалық мемлекеттiк мекемесi
10
10
8
"Ерейментау ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттiк мекемесi
4
4
9
"Ерейментау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттiк мекемесi
4
4
10
"Ерейментау ауданы аудандық білім бөлімі" мемлекеттiк мекемесi
3
3
11
Астана филиалы "Астана почтамты" Акционерлік қогамының "Қазпошта" Ерейментау аудандық пошта байланысы торабы
1
1
12
"Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
12
12
13
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақмырза ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
8
8
14
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ақсуат ауылы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
11
11
15
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Бестоғай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
11
11
16
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Бозтал ауылы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
7
7
17
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Ерейментау қаласы әкiмінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
75
75
18
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Еркiншiлiк ауыл округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
18
18
19
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Қойтас ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
7
7
20
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Күншалған ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
8
8
21
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Новомарковка ауылы әкiмінің аппараты" мемлекеттiк мекемесi
15
15
22
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Өлеңтi ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
12
12
23
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Олжабай батыр атындағы ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
16
16
24
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Сiлетi ауылы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
10
10
25
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Тайбай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
8
8
26
Ақмола облысы Ерейментау ауданы "Торғай ауылдық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
10
10
Барлығы:
301
301
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 11 желтоқсан
№ а-12/601 қаулысымен
бекітілді
Ерейментау ауданы бойынша 2016 жылға ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздерінің тізбесі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
1
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi Ақмола облысының Әдiлет департаментi Ерейментау ауданының әдiлет басқармасы" мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Ерейментаускому району на 2016 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 11 декабря 2015 года № а-12/601. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 января 2016 года № 5170. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 20 апреля 2016 года № а-4/152
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 20.04.2016 № а-4/152 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложения на общественные работы по Ерейментаускому району на 2016 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Ерейментаускому району на 2016 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Альжанова А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Е.Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Ерейментауского района
Акмолинской области"
Министерства обороны
Республики Казахстан Дильдибаев Дулат Бакирович
11 декабря 2015 год
Директор государственного
учреждения "Государственный
архив Ерейментауского
района" Управления архивов
и документации Акмолинской
области Алексеева Елена Анатольевна
11 декабря 2015 год
И.о. руководителя
государственного учреждения
"Управление юстиции
Ерейментауского района
Департамента юстиции Акмолинской
области Министерства юстиции
Республики Казахстан" Альжанова Алмагуль Мейрамовна
11 декабря 2015 год
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Ерейментаускому
району Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета Государственных доходов
Министерства финансов Республики
Казахстан" Ахметуллин Темир Нуркенович
11 декабря 2015 год
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Ерейментауского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан" Куркин Марат Тлегенович
11 декабря 2015 год
Председатель Ерейментауского
районного суда Кокжалов Абай Галымович
11 декабря 2015 год
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 11 декабря 2015 года
№ а-12/601
Спрос и предложения на общественные работы по Ерейментаускому району на 2016 год
Наименование организации
Спрос
Предложения
1
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
14
14
2
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан"
12
12
3
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области" Министерства обороны Республики Казахстан
5
5
4
Государственное учреждение "Государственный архив Ерейментауского района" управления архивов и документации Акмолинской области
4
4
5
Ерейментауский районный филиал партии "Нұр Отан"
10
10
6
Ерейментауский районный суд
6
6
7
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Ерейментаускому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
10
10
8
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Ерейментауского района"
4
4
9
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Ерейментауского района"
4
4
10
Государственное учреждение "Отдел образования Ерейментауского района"
3
3
11
Астанинский филиал "Астанинский почтампт" Акционерного общества "Казпочта" Ерейментауский районный узел почтовой связи
1
1
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Ерейментауского района" Акмолинской области
12
12
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Акмырзинского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
8
8
14
Государственное учреждение "Аппарат акима села Аксуат" Ерейментауского района Акмолинской области
11
11
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Бестогайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
11
11
16
Государственное учреждение "Аппарат акима села Бозтал" Ерейментауского района Акмолинской области
7
7
17
Государственное учреждение "Аппарат акима города Ерейментау" Ерейментауского района Акмолинской области
75
75
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Еркиншиликского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
18
18
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Койтасского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
7
7
20
Государственное учреждение "Аппарат акима Куншалганского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
8
8
21
Государственное учреждение "Аппарат акима села Новомарковка" Ерейментауского района Акмолинской области
15
15
22
Государственное учреждение "Аппарат акима Улентинского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
12
12
23
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа имени Олжабай батыра" Ерейментауского района Акмолинской области
16
16
24
Государственное учреждение "Аппарат акима села Селетинское" Ерейментауского района Акмолинской области
10
10
25
Государственное учреждение "Аппарат акима Тайбайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
8
8
26
Государственное учреждение "Аппарат акима Тургайского сельского округа" Ерейментауского района Акмолинской области
10
10
Всего:
301
301
Утвержден
постановлением акимата
Ерейментауского района
от 11 декабря 2015 года
№ а-12/601
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Ерейментаускому району на 2016 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
1
Государственное учреждение "Управление юстиции Ерейментауского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Помощь в обработке документов

11 200 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
2
"Қазақстан Республикасының Iшкi iстер Министрлiгiнiң Ақмола облысы ішкi iстер Департаментiнiң Ерейментау ауданы iшкi iстер бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
8 000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
3
Қазақстан Республикасы қорғаныс министрлiгiнiң "Ақмола облысы Ерейментау ауданының қорғаныс iстерi жөнiндегi бөлiмi" мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
2 400 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
4
Ақмола облысының мұрағаттар мен құжаттамалар басқармасының "Ерейментау ауданының мемлекеттiк мұрағаты" мемлекеттiк мекемесі
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
6 000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
5
"Нұр Отан" партиясының Ерейментау аудандық филиалы
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
5 000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
6
Ерейментау аудандық соты
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
3 600 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
Курьерлік жұмыс
1 200 кұжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
7
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттік кірістер комитетi Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментiнiң Ерейментау ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
12 000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
8
"Ерейментау ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
7 829 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
9
"Ерейментау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалары бөлімі" мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу
8 000 құжат
Қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
30000 теңге
Жергілікті бюджет
10
"Ерейментау ауданы аудандық білім бөлімі" мемлекеттiк мекемесi
Құжаттарды өңдеуге көмектесу

11 200 документов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
2
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Ерейментауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан"
Помощь в обработке документов
8 000 документов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
3
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Ерейментауского района Акмолинской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Помощь в обработке документов
2 400 документов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
4
Государственное учреждение "Государственный архив Ерейментауского района" управления архивов и документации Акмолинской области
Помощь в обработке документов
6 000 документов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
5
Ерейментауский районный филиал партии "Нұр Отан"
Помощь в обработке документов
5 000 документов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
6
Ерейментауский районный суд
Помощь в обработке документов
3 600 документов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
Курьерская работа
1 200 документов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
7
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Ерейментаускому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
Помощь в обработке документов
12 000 документов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
8
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Ерейментауского района"
Помощь в обработке документов
7 829 документов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
9
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Ерейментауского района"
Помощь в обработке документов
8000 документов
Согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
30000 тенге
Местный бюджет
10
Государственное учреждение "Отдел образования Ерейментауского района"
Помощь в обработке документов