2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 5С-44/2-15 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қаңтарда № 5194 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2016–2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 686 431,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 027 487,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 642,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9 400,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 646 901,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 698 050,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 684,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14 744,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 059,9 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 42 827,6 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 42 827,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 64 130,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 64 130,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 6С-9/2-16 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2016 жылда 1 259 833,0 мың теңге сомасындағы аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі алынсын.
3. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде 4 қосымшаға сәйкес, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны есепке алынсын.
4. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде 5 қосымшаға сәйкес, облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің қарастырылғаны есепке алынсын.
5. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде жоғары тұрған бюджетке бюджеттік кредиттерді өтеуге 5 060,1 мың теңге сомасында, соның ішінде жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджеттің алдындағы берешегін өтеуге – 5 059,9 мың теңге, жергілікті бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтаруға – 0,2 мың теңге қарастырылғаны есепке алынсын.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 6С-8/3-16 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджете района на 2016-2018 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 28 декабря 2015 года № 5С-44/2-15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 января 2016 года № 5194
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 686 431,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 027 487,7 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 642,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 646 901,4 тысячи тенге;
2) затраты – 3 698 050,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 684,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14 744,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 059,9 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 42 827,6 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 42 827,6 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 64 130,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 64 130,8 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2016 № 6С-9/2-16 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть на 2016 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района, в сумме 1 259 833,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
5. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в вышестоящий бюджет в сумме 5 060,1 тысячи тенге, в том числе погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 5 059,9 тысячи тенге, возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета – 0,2 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2016 № 6С-8/3-16 (вводится в действие с 01.01.2016).

6. 2016 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының қоры 3 402,5 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 6С-8/3-16 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-1. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде 2016 жылдың 1 қаңтарында пайда болған 54 446,9 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары белгіленген заңнамалық тәртіпте пайдаланылатыны есепке алынсын.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 6C-2/2-16 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 24.08.2016 № 6С-6/4-16 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Аудандық мәслихатпен келiсiлген тiзбеге сәйкес, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт мамандарына, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың жалақыларымен және тарифтiк ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтiк ставкалар белгiленсiн.
8. 2016 жылға арналған Ерейментау қаласы, ауылдық округтер мен ауылдар әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына траснферттерді Ерейментау қаласы, ауылдық округтер мен ауылдар арасында бөлу 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2016 жылға арналған аудан бюджетін орындаудың барысында секвестерге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Т.Уразаков
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
Қ.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімі Е.Нұғыманов
28 желтоқсан 2015 жыл
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 28 желтоқсандағы

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 3 402,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2016 № 6С-8/3-16 (вводится в действие с 01.01.2016).
6-1. Учесть, что в бюджете района на 2016 год, в установленном законодательством порядке, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2016 года в сумме 54 446,9 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 12.04.2016 № 6С-2/2-16 (вводится в действие с 01.01.2016); в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 24.08.2016 № 6С-6/4-16 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Установить специалистам здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
8. Утвердить бюджетные программы аппаратов акимов города Ерейментау, сельских округов и сел на 2016 год согласно приложению 6.
9. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между городом Ерейментау, сельскими округами и селами на 2016 год согласно приложению 7.
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2016 год, согласно приложению 8.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного маслихата
Т.Уразаков
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Ерейментауского района Е.Нугманов
28 декабря 2015 года
Приложение 1
к решению
Ерейментауского
районного маслихата
от 28 декабря 2015 года

673,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 851,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 851,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3 851,0
04
Білім беру
2 329 430,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 954,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 954,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 173 396,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 468,5
003
Жалпы білім беру
1 710 120,5
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 005,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
32 353,0
006
Балаларға қосымша білім беру
65 638,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
181 746,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
23 271,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
110 907,0
050
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстау
6 072,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22 177,8
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
56 092,9
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
56 092,9
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
95 987,1
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
95 987,1
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
135 699,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129 780,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

673,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 851,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 851,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 851,0
04
Образование
2 329 430,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 954,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3 954,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 173 396,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 468,5
003
Общеобразовательное обучение
1 710 120,5
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 005,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32 353,0
006
Дополнительное образование для детей
65 638,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
181 746,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 271,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
110 907,0
050
Содержание вновь вводимых объектов образования
6 072,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22 177,8
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
56 092,9
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
56 092,9
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
95 987,1
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
95 987,1
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
135 699,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129 780,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

1 000,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2 552,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5 468,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
057
Cпорт объектілерін дамыту
0,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
26 000,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
26 000,0
024
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
26 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
158 908,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 533,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
7 533,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 911,2
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 911,2
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 546,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 135,5
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3 441,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
700,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
270,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
117 917,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 818,8
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
621,7
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 474,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
919,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
72 847,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу

1 000,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2 552,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5 468,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
057
Развитие объектов спорта
0,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
26 000,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
26 000,0
024
Развитие теплоэнергетической системы
26 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
158 908,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 533,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 533,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 911,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 911,2
006
Капитальные расходы государственного органа
0,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 546,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13 135,5
004
Организация работ по зонированию земель
3 441,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
700,0
007
Капитальные расходы государственного органа
270,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
117 917,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14 818,8
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
621,7
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 474,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
919,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов с сырья животного происхождения
0,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
72 847,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека

001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 979,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
915,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
766,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
0,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
13 200,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 200,0
02
Қорғаныс
3 847,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 847,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 266,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
861,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
720,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
910,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
910,0
048
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
910,0
04
Білім беру
1 526 757,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 490,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2 490,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 524 267,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 187,0
003
Жалпы білім беру
1 259 578,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 425,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
25 390,0
006
Балаларға қосымша білім беру
44 158,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27 979,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
915,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
766,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
0,0
015
Капитальные расходы государственного органа
0,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
13 200,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции
13 200,0
02
Оборона
3 847,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3 847,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 266,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
861,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
720,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
910,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
910,0
048
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
910,0
04
Образование
1 526 757,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 490,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 490,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 524 267,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 187,0
003
Общеобразовательное обучение
1 259 578,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 425,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
25 390,0
006
Дополнительное образование для детей
44 158,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

142 849,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24 900,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
0,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
8 780,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
0,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
0,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
0,0
033
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
0,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
104 760,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
104 760,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 313,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
24 640,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
422,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 863,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 728,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 311,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
532,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
13 542,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12 359,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 735,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1 777,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшалай көмекті енгізу
538,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
0,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
0,0

142 849,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24 900,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
0,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
8 780,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
0,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
0,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
0,0
033
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
0,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
104 760,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
104 760,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 313,0
002
Программа занятости
24 640,0
005
Государственная адресная социальная помощь
422,0
006
Оказание жилищной помощи
1 863,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 728,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 311,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
532,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 542,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
12 359,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 735,0
021
Капитальные расходы государственного органа
0,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1 777,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
538,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
0,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
0,0

2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 5С-44/2-15 шешіміне
4 қосымша
2016 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 6С-8/3-16 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
1 061 932,5
Нысаналы ағымды трансферттер
804 959,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

от 28 декабря 2015 года
№ 5С-44/2-15
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2016 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25.11.2016 № 6С-8/3-16 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
1 061 932,5
Целевые текущие трансферты
804 959,5
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

24 385,5
Өрлеу жобасы бойынша келісілген ақшалай көмекті енгізуге
6 438,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге
5 430,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
7 315,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3 487,0
Азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұстауға
1 020,0
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
695,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
624 912,0
Мектепке дейінгі бiлiм беру ұйымдарындағы мемлекеттiк бiлiм беру тапсырыстарын iске асыруға
109 829,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
500 745,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 878,0
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
7 500,0
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
4 960,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
52 460,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
259,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2 201,0
Экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге
50 000,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
2 431,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
291,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2 140,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 564,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
1 709,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
6 855,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25 721,8
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін

24 385,5
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
6 438,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 430,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
7 315,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3 487,0
На содержание штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 020,0
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
695,5
Отдел образования района (города областного значения)
624 912,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
109 829,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
500 745,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 878,0
На обеспечение экономической стабильности
7 500,0
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
4 960,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
52 460,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
259,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2 201,0
На обеспечение экономической стабильности
50 000,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
2 431,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
291,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2 140,0
Аппарат акима района (города областного значения)
8 564,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1 709,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
6 855,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
25 721,8
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам

102,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 248,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
1 262,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
98,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 164,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
13 277,0
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін
12 274,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1 003,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
242 229,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
242 229,0
Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік (жалгерлік) коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы
196 365,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға (60 пәтерлік тұрғын үйге инженерлік желілерді салу)
45 864,0
Бюджеттік кредиттер
14 744,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 744,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
14 744,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 5С-44/2-15 шешіміне
5 қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 22.12.2016 № 6С-9/2-16 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
339 879,9
Нысаналы ағымды трансферттер
223 879,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
99 680,4
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге
72 847,0
Сібір жарасы қорымдары ошақтарында іс-шаралар өткізуге
621,7
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ мүйізді малдың) құның (50%-ға дейін) өтеуге
26 081,0
Қазақстан Республикасы Тәуелсіздік күнінің 25-жылдығына бір жолғы төлем үшін
130,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
30 098,7
Мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға
1 125,0
Новомарковка орта мектебін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттарын дайындауға
1 968,8
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға

102,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 248,1
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
1 262,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
98,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 164,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
13 277,0
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
12 274,0
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1 003,0
Целевые трансферты на развитие
242 229,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
242 229,0
Строительство 60 квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау
196 365,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан (Строительство инженерных сетей к 60-квартирному дому)
45 864,0
Бюджетные кредиты
14 744,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 744,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
14 744,0
Приложение 5
к решению
Ерейментауского
районного маслихата
от 28 декабря 2015 года
№ 5С-44/2-15
Целевые трансферты из областного бюджета на 2016 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 22.12.2016 № 6С-9/2-16 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
339 879,9
Целевые текущие трансферты
223 879,9
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
99 680,4
На проведение противоэпизоотических мероприятий
72 847,0
На проведение мероприятий по очагам сибиреязвенных захоронений
621,7
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
26 081,0
Для единовременной выплаты к 25-летию Дня Независимости Республики Казахстан
130,7
Отдел образования района (города областного значения)
30 098,7
На приобретение электронных учебников для школ
1 125,0
На разработку проектно-сметной документации на капитальный ремонт Новомарковской средней школы
1 968,8
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям

90 000,0
Ерейментау қаласындағы 60 пәтерлік (жалгерлік) коммуналдық тұрғын үйдің құрылысы
0,0
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласын жылумен қамтамасыз ету жүйесін және № 5 қазандықты қайта жаңартуға мемлекеттік сараптама өткізумен жобалау-сметалық құжаттарын әзірлеу
26 000,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 5С-44/2-15 шешіміне
6 қосымша
2016 жылға арналған Ерейментау қаласы және ауылдық округтер мен ауылдар әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары бойынша шығындар

90 000,0
Строительство 60 квартирного (арендного) коммунального жилого дома в городе Ерейментау
0,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением государственной экспертизы на реконструкцию котельной №5 и системы теплоснабжения города Ерейментау Ерейментауского района
26 000,0
Приложение 6
к решению
Ерейментауского
районного маслихата
от 28 декабря 2015 года
№ 5С-44/2-15
Затраты по бюджетным программам аппаратов акима города Ерейментау, сельских округов и сел на 2016 год

2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 5С-44/2-15 шешіміне
8 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу үдерісінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру

от 28 декабря 2015 года
№ 5С-44/2-15
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение