Ерейментау ауданының Өлеңті ауылдық округінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы Өлеңті селолық округі әкімінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 ақпанда № 4628 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы Өлеңті ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 8 қыркүйектегі № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы Өлеңті ауылдық округі әкімінің 08.09.2017 № 4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық бас инспекторының 2015 жылғы 15 қаңтардағы № 01-24-11 ұсынысы негізінде Өлеңті ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ерейментау ауданының Өлеңті ауылдық округінің Самал жайылым учаскесінде ит құтыру ауруы ошағының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Өлеңті ауылдық
округінің әкімі
Б.Т.Хосыбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории Улентинского сельского округа Ерейментауского района
Решение акима Улетинского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 16 января 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 февраля 2015 года № 4628. Утратило силу решением акима Улентинского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 8 сентября 2017 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Улентинского сельского округа Ерейментауского района Акмолинской области от 08.09.2017 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Ерейментауского района от 15 января 2015 года № 01-24-11, аким Улентинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на отгонном участке Самал, Улентинского сельского округа Ерейментауского района, в связи с установлением бешенство собаки.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Улентинского
сельского округа
Хосыбаев Б.Т.