Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 сәуіріндегі № С-39/6 "Еңбекшілдер ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін айқындау туралы" шешіміне өзгерту енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № С-40/4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 тамызда № 4928 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 сәуірдегі № С-12/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 27.04.2017 № С-12/5 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 30 сәуіріндегі № С-39/6 "Еңбекшілдер ауданында тұратын аз қамтылған отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің тәртібі мен мөлшерін белгілеу туралы" шешіміне келесідей өзгерту енгізілсін:
шешімнің қосымшасының 2 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Тұрғын үй көмегін тағайындау үшін отбасы (азамат) "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысымен бекітілген, Тұрғын үй көмегін көрсету Ережесіне сәйкес тұрғын үй көмегін тағайындау мен төлеуді жүзеге асыратын уәкілетті органға Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны Ақмола облысы, Еңбекшілдер ауданы бөлімі немесе www.egov.kz "Электрондық үкімет" веб-порталы арқылы Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 319 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген "Тұрғын-үй көмегін тағайындау" мемлекеттік қызмет стандартына сәйкес жүгінеді.".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Д.Езов
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
И.Магерко
"КЕЛІСІЛДІ"
Еңбекшілдер ауданының әкімі А.Қиықов

О внесении изменения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 30 апреля 2015 года № С-39/6 "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Енбекшильдерском районе
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 13 июля 2015 года № С-40/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 августа 2015 года № 4928. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2017 года № С-12/5
Сноска. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 27.04.2017 № С-12/5 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата "Об определении порядка и размера оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам), проживающим в Енбекшильдерском районе" от 30 апреля 2015 года № С-39/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4815, опубликовано 12 июня 2015 года в районных газетах "Жаңа дәуір" и "Сельская новь") следующее изменение:
пункт 2 приложения к решению изложить в новой редакции:
"2. Для назначения жилищной помощи семья (гражданин) обращается в уполномоченный орган, осуществляющий назначение и выплату жилищной помощи, согласно Правилам предоставления жилищной помощи, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", через отдел Енбекшильдерского района филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан по Акмолинской области или через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz, согласно стандарту государственной услуги "Назначение жилищной помощи", утвержденным Приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 9 апреля 2015 года № 319 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере жилищно-коммунального хозяйства".".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Д.Езов
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата
И.Магерко
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского района А.Кииков

"13" шілде 2015 жыл

"13" июля 2015 года