Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімінің 2015 жылғы 12 қазандағы № 11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қарашада № 5047 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 29.11.2018 № 8 (арнайы жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер ауданы аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Еңбекшілдер ауданы әкімінің 2014 жылғы 11 мамырдағы "Сайлау учаскелерін құру туралы" № 5 (нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 4218 болып тіркелген, Еңбекшілдер аудандық 2014 жылдың 13 маусымында "Жаңа дәуір - Сельская Новь" газетінде № 63 және № 64 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудан әкімі аппаратының басшысы А.Қ.Аутеновке жүктелсін.
4. Осы шешім Ақмола облысының әділет Департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және арнайы жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қиықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Еңбекшілдер аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
А.Овсянников
"12" 10 2015 жыл
Еңбекшілдер ауданы әкімінің
2015 жылғы "12" 10
№ 11 шешіміне қосымша
Еңбекшілдер ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімінің 27.06.2017 № 4 (арнайы жарияланған күннен қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ 330 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Құдықағаш ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Рамазан Елебаев атындағы Құдықағаш орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Шәріпов көшесі, 20 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-08-87.
Шекарасы: Құдықағаш ауылы.
№ 331 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Краснофлот ауылы, "Краснофлот негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Мектеп көшесі, 26 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-33-08.
Шекарасы: Краснофлот ауылы.
№ 332 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Заурал ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Заурал негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Болашақ көшесі, 19 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-63-24.
Шекарасы: Заурал ауылы.
№ 333 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима Енбекшильдерского района Акмолинской области от 12 октября 2015 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 ноября 2015 года № 5047. Утратило силу решением акима района Биржан сал Акмолинской области от 29 ноября 2018 года № 8
Сноска. Утратило силу решением акима района Биржан сал Акмолинской области от 29.11.2018 № 8 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Енбекшильдерского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Енбекшильдерского района от 11 мая 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4218, опубликовано 13 июня 2014 года в Енбекшильдерской районной газете "Жаңа дәуір – Сельская новь" № 63 и № 64).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Аутенова А.К.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Кииков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Енбекшильдерской районной
избирательной комиссии
А.Овсянников
"12" 10 2015 года
Приложение
к решению акима
Енбекшильдерского района
от "12" 10 2015 года № 11
Избирательные участки на территории Енбекшильдерского района
Сноска. Приложение с изменением, внесенным решением акима Енбекшильдерского района Акмолинской области от 27.06.2017 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования.).
Избирательный участок № 330
Местонахождение: село Кудукагаш, здание государственного учреждения "Кудукагашская средняя школа имени Рамазана Елебаева" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Шарипова, строение 20, телефон 8 (71639) 2-08-87.
Границы: село Кудукагаш.
Избирательный участок № 331
Местонахождение: село Краснофлотское, здание государственного учреждения "Краснофлотская основная школа", улица Мектеп, строение 26, телефон 8 (71639) 2-33-08.
Границы: село Краснофлотское.
Избирательный участок № 332
Местонахождение: село Заураловка, здание государственного учреждения "Заураловская основная школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Болашак, строение 19, телефон 8 (71639) 2-63-24.
Границы: село Заураловка.
Избирательный участок № 333

Орналасқан орны: Яблоновка ауылы, "Яблоновка негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Аталық көшесі, 13 құрылыс, телефон 8 (71639) 3-02-77.
Шекарасы: Яблоновка ауылы.
№ 334 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинка ауылы, "Макинск орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Валерий Чкалов көшесі, 65 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-81-44.
Шекарасы: Макинка ауылы, Киров көшесі 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 28 а/1, 28 а/2, 29, 29 б/1, 29 б/2, 30, 31, 31 а/1, 31 а/2, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39,40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 59 а, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73, 75, 76, 77, 78, 79 а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 117 а, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 126 а, 127, 128, 131, 131 а, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 140 а, 141, 142, 143, 144, 146, 148, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 181;
Чкалов көшесі 2, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65 а/1, 65 а/2, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 126 а, 127, 129, 131, 135, 136, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146 а, 147, 148, 150, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 162, 166, 167, 168, 169, 172/1, 172/2, 174;
Н.Моисеенко көшесі 13, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25 а, 26, 27 а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 а, 67, 68, 71, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 93, 94, 96, 108, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 148, 150, 151, 154, 156, 160, 162, 164, 168, 170;
Н.Головня атындағы көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
Целинная көшесі 2, 3, 16, 16 а, 18, 19, 21, 22, 24;
Лесная көшесі 1, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19;
Тимирязев көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 17 а, 17 б, 18, 19, 21, 22, 23, 24;
Заречная көшесі 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41;
Свердлов атындағы көшесі 1, 2, 3, 4, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25.
№ 335 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Яблоновка, здание государственного учреждения "Яблоновская основная школа", улица Аталык, строение 13, телефон 8 (71639) 3-02-77.
Границы: село Яблоновка.
Избирательный участок № 334
Местонахождение: село Макинка, здание государственного учреждения "Макинская средняя школа", улица Валерия Чкалова, строение 65, телефон 8 (71639) 2-81-44.
Границы: село Макинка, улица Кирова 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 22, 25, 26, 27, 28, 28 а/1, 28 а/2, 29, 29 б/1, 29 б/2, 30, 31, 31 а/1, 31 а/2, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 54, 55, 57, 58, 59, 59 а, 60, 61, 62, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 72 а, 73, 75, 76, 77, 78, 79 а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 93, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 115, 116, 117, 117 а, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 126 а, 127, 128, 131, 131 а, 132, 133, 134, 136, 138, 140, 140 а, 141, 142, 143, 144, 146, 148, 149, 151, 153, 154, 155, 156, 159, 161, 162, 163, 165, 166, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 181;
улица Чкалова 2, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 35, 37, 38, 40, 41, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 59, 60, 61, 62, 63, 65 а/1, 65 а/2, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 108, 109, 112, 113, 114, 116, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 126 а, 127, 129, 131, 135, 136, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 146 а, 147, 148, 150, 151, 153, 155, 156, 157, 158, 162, 166, 167, 168, 169, 172/1, 172/2, 174;
улица Н.Моисеенко 13, 17, 19, 20, 22, 24, 25, 25 а, 26, 27 а, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 66 а, 67, 68, 71, 74, 75, 78, 79, 80, 81, 84, 85, 86, 87, 88, 90, 93, 94, 96, 108, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 136, 137, 138, 139, 140, 142, 143, 144, 145, 148, 150, 151, 154, 156, 160, 162, 164, 168, 170;
улица имени Н.Головни 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
улица Целинная 2, 3, 16, 16 а, 18, 19, 21, 22, 24;
улица Лесная 1, 2, 3, 3 а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 19;
улица Тимирязева 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 17 а, 17 б, 18, 19, 21, 22, 23, 24;
улица Заречная 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 41;
улица имени Свердлова 1, 2, 3, 4, 6, 6 а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25.
Избирательный участок № 335

Орналасқан орны: Бұланды ауылы "Бұланды орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Бауыржан Момышұлы көшесі, 28 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-07-61.
Шекарасы: Бұланды ауылы, Қарағай ауылы.
№ 336 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мақпал ауылы, "Мақпал негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Қарағайлы көшесі, 15 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-07-41.
Шекарасы: Мақпал ауылы.
№ 337 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қоғам ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Шаймерден Қосшығұлов атындағы Қоғам орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Ыбырай Алтынсарин көшесі, 1 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-02-15.
Шекарасы: Қоғам ауылы.
№ 338 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Мамай ауылы, "Мамай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Шоқан Уәлиханов көшесі, 11 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-47-89.
Шекарасы: Мамай ауылы.
№ 339 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Невский ауылы, "Невский орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Мектеп көшесі, 1 құрылыс, телефон 8 (71639) 3-02-72.
Шекарасы: Невский ауылы.
№ 340 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Андықожа батыр ауылы, "Донской орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Мектеп көшесі, 1 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-72-74.
Шекарасы: Андықожа батыр ауылы.
№ 341 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Үлгі ауылы, "Казгородок орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Кәрібжан Кәрімов көшесі, 6 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-52-00.
Шекарасы: Үлгі ауылы.
№ 342 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Карловка ауылы, "Карловка толық емес орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Приозерная көшесі, 5 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-04-22.
Шекарасы: Карловка ауылы, Трамбовка ауылы.
№ 344 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ұйымшыл ауылы, "Ұйымшыл толық емес орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Базарбек көшесі, 22 құрылыс, телефон 8 (71639) 3-02-78.
Шекарасы: Ұйымшыл ауылы.
№ 345 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қызылұйым ауылы, "Қызылұйым толық емес орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Орталық көшесі, 8 құрылыс, телефон 8 (71639) 3-02-76.
Шекарасы: Қызылұйым ауылы.
№ 346 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Пригорхоз ауылы, Темнобор орманшылық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, "Бурабай мемлекеттік ұлттық табиғи саябағы" Қызылту көшесі, 2 құрылыс, телефон 8 (71639) 3-02-15.
Шекарасы: Пригорхоз ауылы.
№ 347 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жөкей ауылы, "Жөкей бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Лесная көшесі, 8 құрылыс, телефон 8 (71639) 3-02-84.
Шекарасы: Жөкей ауылы.
№ 348 сайлау учаскесі

Местонахождение: село Буланды, здание государственного учреждения "Буландинская средняя школа", улица Бауыржана Момышулы, строение 28, телефон 8 (71639) 2-07-61.
Границы: село Буланды, аул Карагай.
Избирательный участок № 336
Местонахождение: село Макпал, здание государственного учреждения "Макпалская основная школа", улица Карагайлы, строение 15, телефон 8 (71639) 2-07-41.
Границы: село Макпал.
Избирательный участок № 337
Местонахождение: село Когам, здание государственного учреждения "Когамская средняя школа имени Шаймердена Косшыгулова" Енбекшильдерского районного отдела образования, улица Ыбырай Алтынсарина, строение 1, телефон 8 (71639) 2-02-15.
Границы: село Когам.
Избирательный участок № 338
Местонахождение: село Мамай, здание государственного учреждения "Мамайская средняя школа", улица Шокана Уалиханова, строение 11, телефон 8 (71639) 2-47-89.
Границы: село Мамай.
Избирательный участок № 339
Местонахождение: село Невское, здание государственного учреждения "Невская средняя школа", улица Школьная, строение 1, телефон 8 (71639) 3-02-72.
Границы: село Невское.
Избирательный участок № 340
Местонахождение: аул Андыкожа батыра, здание государственного учреждения "Донская средняя школа", улица Школьная, строение 1, телефон 8 (71639) 2-72-74.
Границы: аул Андыкожа батыра.
Избирательный участок № 341
Местонахождение: аул Ульги, здание государственного учреждения "Казгородокская средняя школа", улица Гарибжана Каримова, строение 6, телефон 8 (71639) 2-52-00.
Границы: аул Ульги.
Избирательный участок № 342
Местонахождение: село Карловка, здание государственного учреждения "Карловская неполная средняя школа", улица Приозерная, строение 5, телефон 8 (71639) 2-04-22.
Границы: село Карловка, село Трамбовка.
Избирательный участок № 344
Местонахождение: село Уюмшил, здание государственного учреждения "Уйымшилская неполная средняя школа", улица Базарбек, строение 22, телефон 8 (71639) 3-02-78.
Границы: село Уюмшил.
Избирательный участок № 345
Местонахождение: село Кызылуюм, здание государственного учреждения "Кызылуюмская неполная средняя школа", улица Орталык, строение 8, телефон 8 (71639) 3-02-76.
Границы: село Кызылуюм.
Избирательный участок № 346
Местонахождение: село Пригорхоз, здание Темноборского лесничества государственного учреждения "Государственный национальный природный парк "Бурабай", улица Кызылтуйская, дом 2, телефон 8 (71639) 3-02-15.
Границы: село Пригорхоз.
Избирательный участок № 347
Местонахождение: село Жокей, здание государственного учреждения "Джукейская начальная школа", улица Лесная, строение 8, телефон 8 (71639) 3-02-84.
Границы: село Жокей.
Избирательный участок № 348

Орналасқан орны: Кеңащы ауылы, "Кеңащы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Ақан Сері көшесі, 33 құрылыс, телефон 8 (71639) 3-02-48.
Шекарасы: Кеңащы ауылы.
№ 349 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степняк қаласы, "Оқу-өндірістік комбинаты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Симов-Гирей көшесі, 24 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-12-29.
Шекаралары: Сейфуллин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35;
Біржан сал көшесі 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 39, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
Е.Ибрагимов көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
Симов-Гирея көшесі 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 28 а, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 58, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 84;
М.Жұмабаев көшесі 1, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
А. Жақыпов көшесі 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49;
Исмаилов көшесі 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 19.
№ 350 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степняк қаласы, "Спорт және дене шынықтыру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Біржан сал көшесі, 81 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-13-58.
Шекаралары: А. Атнашев көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31;
Ш.Қосшығұл көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 8, 13, 19, 21, 23, 25, 29;
Некрасов көшесі 1, 12, 14, 15, 18, 20, 23, 25;
Досов көшесі 2, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 56, 58, 60, 64, 65, 66, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 89, 91, 93, 95;
Кенесары көшесі 1, 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 28, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 62, 65, 66, 69, 71, 75, 77, 83, 89, 95, 97, 99, 101, 102, 111, 113, 115, 117;
Антаев көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;

Местонахождение: село Кенащи, здание государственного учреждения "Кенащинская средняя школа", улица Акана Серэ, строение 33, телефон 8 (71639) 3-02-48.
Границы: село Кенащи.
Избирательный участок № 349
Местонахождение: город Степняк, здание государственного учреждения "Учебно-производственный комбинат", улица Симов-Гирея, строение 24, телефон 8 (71639) 2-12-29.
Границы: улица Сейфуллина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35;
улица имени Биржан сал 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 32, 39, 43, 45, 47, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 80, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138;
улица Е.Ибрагимова 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13;
улица Симов-Гирея 3, 4, 6, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 18, 21, 22, 23, 28 а, 29, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 56 а, 57, 58, 63, 64, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 76, 79, 80, 81, 84;
улица М. Жумабаева 1, 3, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46;
улица А. Жакупова 2, 3, 6, 7,8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 49;
улица Исмаилова 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 17, 19.
Избирательный участок № 350
Местонахождение: город Степняк, здание государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта", улица Биржан сал, строение 81, телефон 8 (71639) 2-13-58.
Границы: улица А. Атнашева 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 27, 29, 31;
улица Ш. Косшыгулова 1, 2, 4, 5, 6, 8, 13, 19, 21, 23, 25, 29;
улица Некрасова 1, 12, 14, 15, 18, 20, 23, 25;
улица Досова 2, 4, 5, 5 а, 5 б, 6, 7, 8, 8 а, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 47, 48, 49, 51, 52, 56, 58, 60, 64, 65, 66, 70, 71, 72, 74, 76, 78, 79, 80, 81, 83, 89, 91, 93, 95;
улица Кенесары 1, 2, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21, 23, 28, 30, 31, 32, 36, 37, 38, 41, 44, 45, 46, 47, 50, 51, 53, 54, 55, 62, 65, 66, 69, 71, 75, 77, 83, 89, 95, 97, 99, 101, 102, 111, 113, 115, 117;
улица Антаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 21;

Омигов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36;
Наурызбай-батыр көшесі 2, 3, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 47;
Буденный көшесі 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
Дрыгач көшесі 1, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 56;
Моисеенко көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Жангелді көшесі 1, 2, 4, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
№ 351 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степняк қаласы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Степняк қаласы № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Уәлихан көшесі, 24 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-16-86.
Шекаралары: Абылай хан көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 17;
Рысқұлов көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12;
В.Чапаев көшесі 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 69, 73, 75, 77, 83;
М.Ғабдуллин көшесі 1, 2, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47;
С.Нұрмағанов көшесі 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 24, 26;
Амангелді көшесі 1, 2, 3, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46;
Сыздықов көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 28, 28 а, 28 б, 29, 30, 31, 32, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 63;
Әбсәләм қажы көшесі 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 43, 45, 47;
Ш.Уәлиханов көшесі 4, 4 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
К. Көшербаев көшесі 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63.
№ 352 сайлау учаскесі

улица Омигова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 24, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Наурызбай-батыра 2, 3, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 21, 22, 24, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 44, 47;
улица Буденного 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73;
улица Дрыгача 1, 3, 4, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 23, 24, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 56;
улица Моисеенко 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Джангельдинская 1, 2, 4, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70.
Избирательный участок № 351
Местонахождение: город Степняк, здание государственного учреждения "Средняя школа № 1 города Степняк отдела образования Енбекшильдерского района", улица Ш. Уалиханова, строение 24, телефон 8 (71639) 2-16-86.
Границы: улица имени Аблай-хана 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 17;
улица Рыскулова 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12;
улица В.Чапаева 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 60, 61, 63, 64, 65, 69, 73, 75, 77, 83;
улица М.Габдуллина 1, 2, 6, 7, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 46, 47;
улица С. Нурмаганова 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 4, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 24, 26;
улица Амангельдинская 1, 2, 3, 4 а, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 44, 46;
улица Сыздыкова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 24 а, 25, 26, 28, 28 а, 28 б, 29, 30, 31, 32, 35, 38, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 63;
улица Абсалям кажи 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 43, 45, 47;
улица Ч.Валиханова 4, 4 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица К. Кошербаева 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 61, 63.
Избирательный участок № 352

Орналасқан орны: Степняк қаласы, "Енбек-Астык" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты, Р. Елебаев көшесі, 2 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-13-45.
Шекаралары: Первомай көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 36, 38, 39, 42, 44, 45, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
Абай көшесі 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 22, 23, 24;
Р.Елебаев көшесі 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40.
№ 353 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Степняк қаласы, Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Еңбекшілдер аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты, Әбсәләм қажы көшесі, 34 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-21-33.
Шекаралары: С. Мұстафин көшесі 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68.
№ 354 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Уәлихан ауылы, "Уәлихан ауылдық округінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Ленин көшесі, 2 құрылыс, телефон 8 (716-59) 2-07-20.
Шекарасы: Уәлихан ауылы.
№ 355 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақсу ауылы, "Советский негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Желтоқсан көшесі, 7 құрылыс, телефон 8 (71659) 2-11-10.
Шекарасы: Ақсу ауылы, Сапақ ауылы.
№ 357 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Жаңалық ауылы, "Жаңалық толық емес орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Бейбітшілік көшесі, 19 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-65-03.
Шекарасы: Жаңалық ауылы.
№ 358 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақбұлақ ауылы, "Ақбұлақ бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Мектеп көшесі, 5 құрылыс, телефон 8 (71639) 3-02-75.
Шекарасы: Ақбұлақ ауылы.
№ 359 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Ақтас ауылы, "Трудовой бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Элеватор көшесі, 21 құрылыс, телефон 8 (71639) 3-12-53.
Шекарасы: Ақтас ауылы.
№ 360 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Еңбекшілдер ауылы, Еңбекшілдер аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Біржан сал атындағы аудандық мәдениет үйі" коммуналдық қазыналық кәсіпорнының Еңбекшілдер ауылдық клуб ғимараты Орталық көшесі, 20 құрылыс, телефон 8 (71639) 3-12-43.
Шекарасы: Еңбекшілдер ауылы.
№ 362 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Алға ауылы, "Алға толық емес орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Абылай хан көшесі, 11 құрылыс, телефон 8 (71659) 2-07-00.
Шекарасы: Алға ауылы.
№ 363 сайлау учаскесі

Местонахождение: город Степняк, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Енбек-Астык", улица Елебаева, строение 2, телефон 8 (71639) 2-13-45.
Границы: улица Первомайская 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 36, 38, 39, 42, 44, 45, 49, 53, 55, 57, 59, 61, 63;
улица имени Абая 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 16, 18, 22, 23, 24;
улица Р. Елебаева 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28 а, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 38, 40.
Избирательный участок № 353
Местонахождение: город Степняк, здание государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Енбекшильдерская центральная районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области, улица Абсалям кажы, строение 34 телефон 8 (71639) 2-21-33.
Границы: улица Мустафина 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 46, 47, 48, 49, 56, 57, 58, 59, 61, 62, 64, 65, 66, 68.
Избирательный участок № 354
Местонахождение: село Валиханово, здание государственного учреждения "Аппарат акима Валихановского сельского округа", улица Ленина, строение 2, телефон 8 (71659) 2-07-20.
Границы: село Валиханово, село Кодебас.
Избирательный участок № 355
Местонахождение: аул Аксу, здание государственного учреждения "Советская основная школа", улица Желтоксан, строение 7, телефон 8 (71659) 2-11-10.
Границы: аул Аксу, село Сапак.
Избирательный участок № 357
Местонахождение: село Жаналык, здание государственного учреждения "Жаналыкская неполная средняя школа", улица Бейбитшилик, строение 19, телефон 8 (71639) 2-65-03.
Границы: село Жаналык.
Избирательный участок № 358
Местонахождение: аул Акбулак, здание государственного учреждения "Акбулакская начальная школа", улица Мектеп, строение 5, телефон 8 (71639) 3-02-75.
Границы: аул Акбулак.
Избирательный участок № 359
Местонахождение: аул Актас, здание государственного учреждения "Трудовая начальная школа", улица Элеватора, строение 21, телефон 8 (71639) 3-12-53.
Границы: аул Актас.
Избирательный участок № 360
Местонахождение: село Енбекшильдерское, здание сельского клуба села Енбекшильдерское государственного коммунального казенного предприятия "Районный дом культуры имени Биржан сал" при отделе культуры и развития языков Енбекшильдерского района, улица Орталык, строение 20, телефон 8 (71639) 3-12-43.
Границы: село Енбекшильдерское.
Избирательный участок № 362
Местонахождение: село Алга, здание государственного учреждения "Алгинская неполная средняя школа", улица Абылай хана, строение 11, телефон 8 (71659) 2-07-00.
Границы: село Алга.
Избирательный участок № 363

Орналасқан орны: Заозерный ауылы, "Заозерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Микрорайон, 37 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-55-60.
Шекарасы: Заозерный ауылы.
№ 364 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Макинка ауылы, Еңбекшілдер ауданы "Макинка қарттар және мүгедектер дәрігерлік-әлеуметтік мекемесі", коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Ақмола облысының жұмыспен қамтуды және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы Санаторный көшесі, 10 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-05-46.
Шекаралары: Октябрь көшесі 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57;
Набережный көшесі 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Санаторный көшесі 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 10;
Свердлов көшесі 1 а.
№ 365 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Қаратал ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Қаратал негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Мағжан Жұмабаев көшесі, 1 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-09-28.
Шекарасы: Қаратал ауылы.
№ 366 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Аңғал батыр ауылы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Амангелді орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Жамбыл көшесі, 8 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-60-35.
Шекарасы: Аңғал батыр ауылы.
№ 367 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Баймырза ауылы, "Баймырза негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Уәлихан көшесі, 22 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-66-09.
Шекарасы: Баймырза ауылы.
№ 368 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Шошқалы ауылы, "Шошқалы негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Бурабай көшесі, 12 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-00-18.
Шекарасы: Шошқалы ауылы.
№ 369 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Бірсуат ауылы, "Бірсуат орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты Нұрмағанов көшесі, 9 құрылыс, телефон 8 (71639) 2-61-14.
Шекарасы: Бірсуат ауылы.
№ 370 сайлау учаскесі
Орналасқан орны: Сәуле ауылы, Ақан Сері көшесі, 2 Б құрылысы, Еңбекшілдер ауданы білім бөлімінің "Шәрәпи Әлжанов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, телефон 8 (71639) 2-34-74.
Шекарасы: Сәуле ауылы.

Местонахождение: село Заозерное, здание государственного учреждения "Заозерновская основная школа", улица Микрорайон, строение 37, телефон 8 (71639) 2-55-60.
Границы: село Заозерное.
Избирательный участок № 364
Местонахождение: село Макинка, здание коммунального государственного учреждения "Медико-социальное учреждение для престарелых и инвалидов, село Макинка, Енбекшильдерский район" Управления координации занятости и социальных программ Акмолинской области, улица Санаторная, строение 10, телефон 8 (71639) 2-05-46.
Границы: улица Октябрьская 4, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57;
улица Набережная 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
улица Санаторная 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 10;
улица Свердлова 1 а.
Избирательный участок № 365
Местонахождение: село Каратал, здание государственного учреждения "Каратальская начальная школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Магжан Жумабаева, строение 1,телефон 8 (71639) 2-09-28.
Границы: село Каратал.
Избирательный участок № 366
Местонахождение: аул Ангал батыра, здание государственного учреждения "Амангельдинская средняя школа" отдела образования Енбекшильдерского района, улица Жамбыла, строение 8, телефон 8 (71639) 2-60-35.
Границы: аул Ангал батыра.
Избирательный участок № 367
Местонахождение: село Баймырза, здание государственного учреждения "Баймырзинская основная школа", улица Валиханова, строение 22, телефон 8 (71639) 2-66-09.
Границы: село Баймырза.
Избирательный участок № 368
Местонахождение: село Шошкалы, здание государственного учреждения "Шошкалинская начальная школа", улица Бурабай, строение 12, телефон 8 (71639) 2-00-18.
Границы: село Шошкалы.
Избирательный участок № 369
Местонахождение: село Бирсуат, здание государственного учреждения "Бирсуатская средняя школа", улица Сатана Нурмаганова, строение 9, телефон 8 (71639) 2-61-14.
Границы: село Бирсуат.
Избирательный участок № 370
Местонахождение: село Сауле, улица Акана Серэ, строение 2 Б, здание государственного учреждения "Средняя школа имени Шарапи Альжанова" отдела образования Енбекшильдерского района, телефон 8 (71639) 2-34-74.
Границы: село Сауле.