Субсидия алушылардың тізіміне енгізуге мәлімдеме берудің мерзімдерін және 2015 жылға Есіл ауданы бойынша субсидия берілетін ауылшаруашылығы дақылдарының әр түрі бойынша себудің қолайлы мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № а-6/247 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 шілдеде № 4887 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес және «Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңын орындау барысында, «А.И. Бараев атындағы астық шаруашылығының ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2015 жылғы 26 мамырдағы № 316 ұсынысының негізінде, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидия алушылардың тізіміне енгізуге мәлімдеме берудің мерзімдерін және 2015 жылға Есіл ауданы бойынша субсидия берілетін ауылшаруашылығы дақылдарының әр түрі бойынша себудің қолайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары Г.Н.Сағнаевқа жүктелсін.
3. Есіл ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі, 2015 жылдың 1 мамырынан басталған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі                                А.Қалжанов
Есіл ауданы әкімдігінің
2015 жылғы «9» маусымдағы
№ а-6/247 қаулысына
қосымша
Субсидия алушылардың тізіміне енгізуге мәлімдеме берудің мерзімдері және 2015 жылға Есіл ауданы бойынша субсидия берілетін ауылшаруашылығы дақылдарының әр түрі бойынша себудің қолайлы мерзімдері
Рет №
Басымдық ауылшаруашылығы дақылдарының атаулары
Ауылшаруашылығы дақылдарын себудің қолайлы мерзімдері
Субсидия алушылардың тізіміне енгізуге мәлімдеме берудің мерзімдері
1.
Жаздық жұмсақ бидай
14 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
2.
Жаздық қатты бидай
18 мамырдан 29 мамырға дейін
30 мамырға дейін
3.
Жаздық арпа
25 мамырдан 7 маусымға дейін
8 маусымға дейін
4.
Сұлы
25 мамырдан 7 маусымға дейін
8 маусымға дейін
5.
Қарақұмық
18 мамырдан 30 маусымға дейін
31 мамырға дейін
6.
Бұршақ
18 мамырдан 31 мамырға дейін
1 маусымға дейін
7.
Ноқат
7 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
8.
Майлы тұқымға арналған күнбағыс

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых сельскохозяйственных культур по Есильскому району на 2015 год
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 9 июня 2015 года № а-6/247. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 июля 2015 года № 4887
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и во исполнение Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территории» от 8 июля 2005 года, на основании рекомендации товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный Центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева» № 316 от 26 мая 2015 года, акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых сельскохозяйственных культур по Есильскому району на 2015 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата Есильского района возложить на заместителя акима Есильского района Сагнаева Г.М.
3. Настоящее постановление акимата Есильского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования, распространяется на правоотношения с 1 мая 2015 года.
Аким района                                А.Калжанов
Приложение
к постановлению акимата
Есильского района
от 9 июня 2015
года № а-6/247
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых сельскохозяйственных культур по Есильскому району на 2015 год
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидий
1.
Яровая мягкая пшеница
с 14 мая по 5 июня
до 6 июня
2.
Яровая твердая пшеница
с 18 по 29 мая
до 30 мая
3.
Яровой ячмень
с 25 мая по 7 июня
до 8 июня
4.
Овес
с 25 мая по 7 июня
до 8 июня
5.
Гречиха
с 18 мая по 30 мая
до 31 мая
6.
Горох
с 18 по 31 мая
до 1 июня
7.
Нут
с 7 по 25 мая
до 26 мая
8.
Подсолнечник на маслосемена

10 мамырдан 31 мамырға дейін
1 маусымға дейін
9.
Зығыр
18 мамырдан 31 мамырға дейін
1 маусымға дейін
10.
Қыша
18 мамырдан 31 мамырға дейін
1 маусымға дейін
11.
Мақсары
7 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
12.
Соя
19 мамырдан 28 мамырға дейін
29 мамырға дейін
13.
Сүрлеуге арналған жүгері, астық пішендемесі
10 мамырдан 31 мамырға дейін
1 маусымға дейін
14.
Тұқымға арналған судан шөбі
15 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
15.
Пішенге арналған судан шөбі, астық қоспасы
17 мамырдан 10 маусыға дейін
11 маусымға дейін
16.
Азықтық тары
17 мамырдан 10 маусыға дейін
11 маусымға дейін
17.
Жасыл азыққа арналған астық қоспасы
5 мамырдан 10 маусымға дейін
11 маусымға дейін
18.
Ағымдағы жылдың көпжылдық дәнді және бұршақты шөптері
1 мамырдан 17 мамырға дейін
18 мамырға дейін
19.
Картоп
9 мамырдан 10 маусымға дейін
11 мамырға дейін
20.
Көкөністер
5 мамырдан 10 маусымға дейін
11 маусымға дейін

с 10 по 31 мая
до 1 июня
9.
Лен
с 18 по 31 мая
до 1 июня
10.
Горчица
с 18 по 31 мая
до 1 июня
11.
Сафлор
с 7 по 25 мая
до 26 мая
12.
Соя
с 19 по 28 мая
до 29 мая
13.
Кукуруза на силос, зерносенаж
с 10 по 31 мая
до 1 июня
14.
Суданская трава на семена
с 15 по 25 мая
до 26 мая
15.
Суданская трава на сено, з/м
с 17 мая по 10 июня
до 11 июня
16.
Кормовое просо
с 17 мая по 10 июня
до 11 июня
17.
Зерносмесь на зеленый корм
с 5 мая по 10 июня
до 11 июня
18.
Многолетние злаковые и бобовые травы текущего года
с 1 мая по 17 мая
до 18 мая
19.
Картофель
с 9 мая по 10 июня
до 11 июня
20.
Овощи
с 5 мая по 10 июня
до 11 июня