Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 24 қарашадағы № а-11/305 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 желтоқсанда № 5134 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № а-0/03 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 14.01.2016 № а-0/03 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы № 5ВС-44-2 "Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесіне келісу туралы" шешімі негізінде, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін белгілеу.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасары Л.Ш. Сейдахметоваға жүктелсін.
3. Осы қаулының әрекеті 2015 жылғы 1 шілдеден туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ.Сүйіндіков
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы аудандық
мәслихат хатшысы Б.Жанәділов
"__" ____________ 2015 жыл
Жақсы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "24" қараша № а-11/305
қаулысына қосымша
Ауылдық жерде жұмыс атқаратын және азаматтық қызметшілер болып табылатын әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру және мәдениет саласындағы мамандарының лауазымдық тізбесі
1. Әлеуметтік қамсыздандыру мамандарының лауазымдары:
үйде әлеуметтік қызмет көрсету бөлімшесінің меңгерушісі, күтім жөніндегі әлеуметтік қызметкер, әлеуметтік қызметі жөніндегі консультант, арнаулы әлеуметтік қызметтерге қажеттілікті бағалау және айқындау жөніндегі әлеуметтік қызметкер.
2. Білім беру мамандары лауазымдары:
қазыналық кәсіпорын мен мемлекеттік мекеменің басшысы және басшының орынбасары, барлық мамандықтардың мұғалімдері, тәрбиеші, әдіскер, музыкалық жетекші, көркемдік жетекшісі, педагог-психолог, бастаушы, өндірістік оқыту шебері, дене тәрбиесінің нұсқаушысы, қосымша білім педагогы, әлеуметтік педагог, мұғалім-дефектолог, логопед, кітапхана меңгерушісі, кітапханашы, медбике, емдәмбике.

Об определении перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 24 ноября 2015 года № а-11/305. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 декабря 2015 года № 5134. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14 января 2016 года № а-0/03
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаксынского района Акмолинской области от 14.01.2016 № а-0/03 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Трудовым кодексом Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании решения Жаксынского районного маслихата от 11 ноября 2015 года № 5ВС-44-2 "О согласовании перечня должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаксынского района Сейдахметову Л.Ш.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июля 2015 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района К.Суюндиков
"СОГЛАСОВАНО"
Секретарь Жаксынского
районного маслихата Б.Джанадилов
"___" ___________ 2015 год
Приложение к постановлению
акимата Жаксынского района
от "24" ноября 2015 года № а-11/305
Перечень должностей специалистов в области социального обеспечения, образования и культуры, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Должности специалистов социального обеспечения:
заведующий отделением социальной помощи на дому, социальный работник по уходу, консультант по социальной работе, социальный работник по оценке и определению потребности в специальных социальных услугах.
2. Должности специалистов образования:
руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия, учителя всех специальностей, воспитатель, методист, музыкальный руководитель, художественный руководитель, педагог-психолог, вожатый, мастер производственного обучения, инструктор по физической культуре, педагог дополнительного образования, социальный педагог, учитель-дефектолог, логопед, заведующий библиотекой, библиотекарь, медицинская сестра, диетическая сестра.

3. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
мемлекеттік мекеменің және қазыналық кәсіпорынның басшысы, кітапхана меңгерушісі, клуб меңгерушісі, сүйемелдеуші, музыкалық жетекші, кітапханашы, библиограф, әдістемеші, хореограф.

3. Должности специалистов культуры:
руководитель государственного учреждения и казенного предприятия, заведующий библиотекой, заведующий клубом, аккомпаниатор, музыкальный руководитель, библиотекарь, библиограф, методист, хореограф.