Жақсы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34-2 "2015-2017 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-45-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 5161 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4569 болып тіркелген, 2015 жылдың 19 қаңтарында «Жақсы жаршысы» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2268930,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 512792,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10909,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6266,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1738961 мың теңге:
2) шығындар – 2314211,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11471,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23784 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12312,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56752,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56752,9 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Т.Дивак
Жақсы аудандық
мәслихат хатшысы                           Б.Жанәділов
«КЕЛІСІЛГЕН»
Жақсы ауданының әкімі                      Қ.Сүйіндіков

О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С-34-2 "О бюджете Жаксынского района на 2015-2017 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2015 года № 5С-45-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 декабря 2015 года № 5161
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 5С-34-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4569, опубликовано 19 января 2015 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2268930,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 512792,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10909,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6266,8 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 1738961 тысяч тенге;
2) затраты – 2314211,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11471,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23784 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12312,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56752,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 56752,9 тысяч тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Т.Дивак
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаксынского района                    К.Суюндиков

2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 5С-34-2 шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
1
2
Барлығы
106984
Ағымдағы нысаналы трансферттер
106984
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
34344
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
34184
Брузелезбен ауыратын ұсақ қара мал санитарлық союды жүргізуге
0
Санитарлық союға жіберілген ауыл шаруашылық малдарының құнын (50% дейін) өтеуге
160
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15690
төмен тұрған деңгейіне шығыстарды тапсыруына байланысты патронаттық тәрбиешілерге тапсырылған балаларды ұстауға
14815
Орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға
875
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары болімі
55000
Автомобиль жолдарын жөндеуге
50000
Жыылу беру мезгіліне дайындалу үшін
5000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1950
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
1950

от 24 декабря 2014
года № 5С-34-2
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на 2015 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
1
2
Всего
106984
Целевые текущие трансферты
106984
в том числе:
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
34344
На проведение противоэпизоотических мероприятий
34184
На проведение санитарного убоя мелкий рогатый скот больных брузелезом
0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
160
Отдел образования района (города областного значения)
15690
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей расходов на нижестоящий уровень
14815
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
875
Отдел Жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
55000
На ремонт автомобильных дорог
50000
На подготовку к отопительному сезону
5000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1950
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1950