2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шыққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 91 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 наурызда № 4689 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Зеренді ауданының әкімідігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шыққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р.Қ. Ғабдуллинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 09.06.2015 № А-1/321 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Аудан әкімі
А.Мұратұлы
Зеренді ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 02 "12" № 91
қаулысымен бекітілген
2015 жылға арналған мектепке дейіңгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері.
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 09.06.2015 № А-1/321 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Балабақша
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балабақша
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 12 февраля 2015 года № 91. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 марта 2015 года № 4689
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Габдуллину Р.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата Зерендинского района Акмолинской области от 09.06.2015 № А-1/321 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Аким района
А.Муратулы
Утвержден
постановлением акимата
Зерендинского района от
"12" 02 2015 года № 91
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год.
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 09.06.2015 № А-1/321 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
государственный
частный
государственный
частный