"Зеренді ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайлар ұсыну туралы" Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 474 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 151 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 4699 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

О внесении изменений в постановление акимата Зерендинского района от 31 июля 2014 года № 474 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями в Зерендинском районе"
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 16 марта 2015 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 марта 2015 года № 4699
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 28 бабының 46 тармақтарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Зеренді ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайлар ұсыну туралы» Зеренді ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 474 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4318 болып тіркелген, 2014 жылдың 29 тамызында «Зерделі Зеренді» және «Зерен» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:

В соответствии с пунктами 46 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зерендинского района от 31 июля 2014 года № 474 «Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями в Зерендинском районе», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4318, опубликовано 29 августа 2014 года в газетах «Зерделі Зеренді» и «Зерен») следующие изменения:

жоғарыда көрсетілген қаулының 1 қосымшасындағы 3, 12, 31, 35, 39 жолдары келесі редакцияда баяндалсын:
«
3.
Ақкөл ауылы
509
Школьная, 1 көшесіндегі ауылдық клуб ғимараты жанындағы стенд
12.
Чаглинка станциясы
Жаманащы станциясы
518
Школьная, 1а көшесіндегі Зеренді ауданы әкімдігінің «Чаглинка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
Теміржолшылар көшесіндегі Жаманащы табельдік станциясының ғимараты жанындағы стенд
31.
Гранитный ауылы
537
Гранитный мөлтек ауданы, 27 көшесіндегі Зеренді ауданы әкімдігінің «Гранитный негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
35.
Раздольный ауылы
Теректі ауылы

в приложении 1 вышеуказанного постановления строки 3, 12, 31, 35, 39 изложить в следующей редакции:
«
3.
село Акколь
509
Стенд у здания сельского клуба по улице Школьная, 1
12.
станция Чаглинка
станция Жаманащи
518
Стенд у здания коммунального государственного учреждения «Чаглинская основная школа» акимата Зерендинского района по улице Школьная, 1а
Стенд у здания табельной станции Жаманащи по улице Темиржолшылар
31.
село Гранитное
537
Стенд у здания коммунального государственного учреждения «Гранитная основная школа» акимата Зерендинского района по улице микрорайон Гранитный, 27
35.
село Раздольное
село Теректы

541
Комсомольская, 4 көшесіндегі білім беру бөлімінің «Раздольный орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
Комсомольская, 1 көшесіндегі ғимарат жанындағы стенд
39.
Павловка ауылы
545
Орталық, 32 көшесіндегі Зеренді ауданы әкімдігінің «Павловка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанындағы стенд
»;
жоғарыда көрсетілген қаулының 2 қосымшасындағы 1, 10, 29, 32, 36 жолдары келесі редакцияда баяндалсын:
«
1
Ақкөл ауылы, Школьная көшесі, 1, ауылдық клуб ғимаратының мәжіліс залы
10
Чаглинка станциясы, Школьная көшесі, 1а, Зеренді ауданы әкімдігінің «Чаглинка негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының залы
29
Гранитный ауылы, Гранитный мөлтек ауданы көшесі, 27, Зеренді ауданы әкімдігінің «Гранитный негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының залы
32
Раздольный ауылы, Комсомольская көшесі, 4, білім беру бөлімінің «Раздольный орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының залы
36
Павловка ауылы, Орталық көшесі, 32, Зеренді ауданы әкімдігінің «Павловка бастауыш мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының залы
».

541
Стенд у здания государственного учреждения «Раздольненская средняя школа» отдела образования по улице Комсомольская, 4
Стенд у здания по улице Комсомольская, 1
39.
село Павловка
545
Стенд у здания коммунального государственного учреждения «Павловская начальная школа» акимата Зерендинского района по улице Орталык, 32
»;
в приложении 2 вышеуказанного постановления строки 1, 10, 29, 32, 36 изложить в следующей редакции:
«
1
Село Акколь, улица Школьная, 1, актовый зал здания сельского клуба
10
Станция Чаглинка, улица Школьная, 1а, зал здания коммунального государственного учреждения «Чаглинская основная школа» акимата Зерендинского района
29
Село Гранитное, улица микрорайон Гранитный, 27, зал здания коммунального государственного учреждения «Гранитная основная школа» акимата Зерендинского района
32
Село Раздольное, улица Комсомольская, 4, зал здания государственного учреждения «Раздольненская средняя школа» отдела образования
36
Село Павловка, улица Орталык, 32, зал здания коммунального государственного учреждения «Павловская начальная школа» акимата Зерендинского района
».

2. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі                    А.Мұратұлы
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы                     З.Б.Қазияқпарова
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
«Зеренді орталық аудандық
ауруханасы» шаруашылық
жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорнының бас дәрігері                  Б.Б.Жанғалов
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
«Ақмола облыстық психиатриялық
ауруханасы» мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері                  К.С.Расқұлов

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского района                  А.Муратулы
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель
Зерендинской районной
избирательной комиссии                     Казиякпарова З.Б.
Главный врач государственного
коммунального предприятия на
праве хозяйственного ведения
«Зерендинская центральная
районная больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской области        Жангалов Б.Б.
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия «Акмолинская
областная психиатрическая
больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской
области                                    Раскулов К.С.