Зеренді аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250 "Зеренді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 қарашадағы № 41-343 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қарашада № 5093 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4552 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтарда «Зерделі–Зеренді», «Зерен» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Зеренді ауданының 2015–2017 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 629 922,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 870 493,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 228,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 688 200,7 мың теңге;
2) шығындар – 3 662 835,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49 445,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 69 664,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20 218,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 098,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 14 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 11 902,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -84 456,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 84 456,2 мың теңге.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. 2015 жылға арналған аудандық бюджетте 20 218,8 мың теңге сомасында мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013 және 2014 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелер бойынша негізгі қарыздардың өтеуі, оның ішінде бюджеттік несиелер бойынша мерзімінен бұрын өтеуі 4 724,8 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.»;
көрсетілген шешімнің 145 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 33-250 "О бюджете Зерендинского района на 2015-2017 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2015 года № 41-343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 ноября 2015 года № 5093
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2015-2017 годы» от 23 декабря 2014 года № 33-250 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4552, опубликовано 9 января 2015 года в районных газетах «Зерделі–Зеренді», «Зерен») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет Зерендинского района на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 629 922,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 870 493,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 32 228,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 688 200,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3 662 835,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 445,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 69 664,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20 218,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 098,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 14 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 11 902,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -84 456,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 84 456,2 тысяч тенге.»;
Пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрено погашение основного долго по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013 и 2014 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 20 218,8 тысяч тенге, в том числе досрочное погашение по бюджетным кредитам в сумме 4 724,8 тысяч тенге.»;
приложения 145 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                            А.Балтабаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    А.Мұратұлы
2015 жылғы «12» 11
Зеренді аудандық мәслихатының

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии                        А.Балтабаева
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  А.Муратулы
«12» 11 2015 года
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного маслихата

9074,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26662,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25535,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
928,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
199,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
6547,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6547,0
02
Қорғаныс
2628,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2628,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2628,0
04
Бiлiм беру
2641287,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16046,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
16046,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2625241,3
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7714,0
1
2
3
4
5
003
Жалпы білім беру
2257962,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
32894,5
006
Балаларға қосымша білім беру
42760,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
191,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
171100,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21058,0
019
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғарғы көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
17091,2
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
5738,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
62719,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5566,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

9074,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26662,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25535,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
928,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
199,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
6547,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
6547,0
02
Оборона
2628,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2628,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2628,0
04
Образование
2641287,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16046,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
16046,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2625241,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7714,0
1
2
3
4
5
003
Общеобразовательное обучение
2257962,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
32894,5
006
Дополнительное образование для детей
42760,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
191,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
171100,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21058,0
019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования района (города областного значения) за высокие показатели работы
17091,2
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5738,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
62719,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5566,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
69664,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
69664,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
20218,8
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
20218,8
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
20218,8
IV. Қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо
2098,0
Қаржы активтерiн сатып алу
14000,0
1
2
3
4
5
13
Басқалар
14000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14000,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
14000,0
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
11902,0
1
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
11902,0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
11902,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-84456,2
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
84456,2
Зеренді аудандық мәслихатының
2015 жылғы 12 қарашадағы № 41-343
шешіміне 2 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250
шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
396 843,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
394 354,5
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
152 021,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
62 719,0
Республикалық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
60 427,0
Республикалық бюджеттен бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
28 875,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39 844,5
Республикалық бюджеттен Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер сомасын бөлу
18 316,0
Республикалық бюджеттен Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
18 178,5
Республикалық бюджеттен мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 312,0
Республикалық бюджеттен азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
69664,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
69664,0
5
Погашение бюджетных кредитов
20218,8
1
Погашение бюджетных кредитов
20218,8
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
20218,8
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
2098,0
Приобретение финансовых активов
14000,0
1
2
3
4
5
13
Прочие
14000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14000,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
14000,0
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
11902,0
1
Поступления от продажи финансовых активов государства
11902,0
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
11902,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-84456,2
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
84456,2
Приложение 2 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 12 ноября 2015 года № 41-343
Приложение 4 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 33-250
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
396 843,5
Целевые текущие трансферты
394 354,5
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
152 021,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
62 719,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
60 427,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования
28 875,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39 844,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
18 316,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
18 178,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2 312,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния

1 038,0
1
2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
176,0
Республикалық бюджеттен мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
176,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
7 616,0
Республикалық бюджеттен агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7 616,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
194 697,0
Дамыту нысаналы трансферттер
2 489,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
2 489,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 489,0
Бюджеттік кредиттер
69 664,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
69 664,0
Республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік несиелердің сомасын бөлу
69 664,0
Орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты трансферттер түсiмдері сомаларын бөлу
19 890,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010, 2011, 2012, 2013 және 2014 жылдарға бөлінген бюджеттік несиелердің негізгі қарызын өтеу сомасын бөлу
20 218,8
Республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер бойынша берілетін сыйақының сомасын бөлу
21,6
Зеренді аудандық мәслихатының
2015 жылғы 12 қарашадағы № 41-343
шешіміне 3 қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-250
шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
249 752,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
235 752,2
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
35 616,2
Облыстық бюджеттен патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуына берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу

1 038,0
1
2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
176,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживания инвалидов
176,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
7 616,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
7 616,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а так же работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
194 697,0
Целевые трансферты на развитие
2 489,0
в том числе:
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
2 489,0
Целевые трансферты на развитие на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 489,0
Бюджетные кредиты
69 664,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
69 664,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов
69 664,0
Распределение сумм поступлений трансфертов в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании бюджета
19 890,0
Распределение сумм погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных в 2010, 2011, 2012, 2013 и 2014 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов
20 218,8
Распределение сумм вознаграждения по бюджетным кредитам из республиканского бюджета
21,6
Приложение 3 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 12 ноября 2015 года № 41-343
Приложение 5 к решению
Зерендинского районного маслихата
от 23 декабря 2014 года № 33-250
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
249 752,2
Целевые текущие трансферты
235 752,2
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
35 616,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям

4 039,9
Облыстық бюджеттен балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
5 738,0
Облыстық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2 875,0
Облыстық бюджеттен аудандық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
5 872,1
Зеренді ауданының Чаглинка орта мектебіне «Ақмола облысы бойынша орта білімдегі ең жақсы ұйым» грантын беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
17 091,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
65 000,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге және жүйелі-жоба құжаттамаларын қалыптастыруға
50 000,0
Облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттеріне мақсатты ағымдағы трансферттер сомасын елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға бөлу-жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
15 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
73 461,0
Облыстық бюджеттен эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
69 599,0
Облыстық бюджеттен санитарлық союға бағытталған ауыл шаруашылығы жануарларының құнын (50% - ға дейін) өтеуіне берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3 862,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3 375,0
Облыстық бюджеттен Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3 375,0
Ауданының (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
58 300,0
Облыстық бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға арналған 2014 жылғы трансферттердің сомаларын бөлу
58 300,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
14 000,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
14 000,0
«Зеренда-Сервис» ШЖҚ МКК жарғылық капиталын арттыруға
14 000,0

4 039,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого - медико - педагогической консультативной помощи населению
5 738,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
2 875,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
5 872,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на присуждение гранта «Лучшая организация среднего образования по Акмолинской области» Чаглинской средней школе Зерендинского района
17 091,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
65 000,0
На содержание, ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
50 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов-на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
15 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
73 461,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий
69 599,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
3 862,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3 375,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3 375,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
58 300,0
Распределение сумм трансфертов из областного бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в 2014 году
58 300,0
Целевые трансферты на развитие
14 000,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
14 000,0
Увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ «Зеренда-Сервис»
14 000,0