Сандықтау ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 36/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қазанда № 5008 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 2/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 06.04.2016 № 2/5 (қол қойылғаннан кейін күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 444 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Сандықтау ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, Сандықтау ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық маслихат
сессиясының төрағасы
В.Миронов
Аудандық маслихат
хатшысы
С.Клюшников
Келісілді
Сандықтау ауданының әкімі А.Исмағамбетов
2015 жыл 11 қыркүйек
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Мемлекеттік кірістер комитеті
Мемлекеттік кірістер
департаменттерінің Сандықтау
ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы"
Республикалық мемлекеттік
мекеме басшысы
К.Батталов
2015 жыл 11 қыркүйек

О повышении ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Сандыктауского района
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 сентября 2015 года № 36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 октября 2015 года № 5008. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2016 года № 2/5
Сноска. Утратило силу решением Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 06.04.2016 № 2/5 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Сандыктауского района.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
В.Миронов
Секретарь
районного маслихата
С.Клюшников
Согласовано
Аким Сандыктауского района А.Исмагамбетов
11 сентября 2015 года
Руководитель Республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Сандыктаускому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
К.Батталов
11 сентября 2015 года