Целиноград ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тiзбесiн, қоғамдық жұмыстардың түрлерiн, көлемi мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерiн және олардың қаржыландыру көздерiн бекiту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 қарашадағы № А-1/528 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 5117 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № А-2/176 қаулысымен

Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Целиноградскому району на 2016 год
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 17 ноября 2015 года № А-1/528. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 декабря 2015 года № 5117. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 20 апреля 2016 года № А-2/176

Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 20.04.2016 № А-2/176 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Целиноград ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.

Сноска. Утратило силу постановлением акимата Целиноградского района Акмолинской области от 20.04.2016 № А-2/176 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Целиноградскому району на 2016 год, согласно приложению.

2. Қоса берілген ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және олардың қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Целиноград ауданы әкімінің орынбасары А.Қ.Айткужиноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
Целиноград ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "17" қарашадағы
№ А-1/528 қаулысына
қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1
"Целиноград ауданы Ақмол ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
37
37
2
"Воздвиженка ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9
9
3
"Краснояр ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
4
"Целиноград ауданы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
5
"Мәншүк селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
6
"Целиноград ауданының Тасты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
7
"Новоишимка ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9
9
8
"Талапкер селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
9
"Приречный селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
7
10
"Целиноград ауданының Шалқар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5
5
11
"Целиноград ауданы Қараөткел селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9
9
12
"Қабанбай батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
7
13
"Целиноград ауданының Родина ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
7
14
"Целиноград ауданының Қосшы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
15
"Максимовка ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8
8
16
"Софиевка ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
7
7
17
"Оразақ ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
18
"Целиноград ауданы Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
6
6
Целиноград ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "17" қарашадағы
№ А-1/528 қаулысымен
бекітілген
Ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және олардың қаржыландыру көздерi
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
1
"Целиноград ауданы Ақмол ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
14400 құжаттар
Үй-үйді аралап тексеру
12000 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
408000 шаршы метр
2
"Воздвиженка ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
3
"Краснояр ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
4
"Целиноград ауданы Қоянды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
5
"Мәншүк селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
96000 шаршы метр
6
"Целиноград ауданының Тасты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
7
"Новоишимка ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
8
"Талапкер селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
9.
"Приречный селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
10
"Целиноград ауданының Шалқар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
96000 шаршы метр
11
"Целиноград ауданы Қараөткел селолық округінің әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
168000 шаршы метр
12
"Қабанбай батыр ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
13
"Целиноград ауданының Родина ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
14
"Целиноград ауданының Қосшы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
2400 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
15
"Максимовка ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Әлеуметтік карталарды ресімдеуге көмек көрсету
1440 құжаттар
Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
16
"Софиевка ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
144000 шаршы метр
17
"Оразақ ауыл аймағы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
18
"Целиноград ауданы Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Үй-үйді аралап тексеру
1200 үй
Аймақты көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жүргізілетін жұмыстарға көмек көрсету
120000 шаршы метр
кестенің жалғасы
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушыларға еңбегіне төленетін ақының мөлшерлері
Қаржыландыру көздері
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес, жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет

2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Целиноградского района Айткужинову А.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Целиноградского района М.Таткеев
Приложение
к постановлению акимата
Целиноградского района
от "17" ноября 2015 года
№ А-1/528
Спрос и предложение на общественные работы на 2016 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Акмол Целиноградского района"
37
37
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Воздвиженского сельского округа"
9
9
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноярского сельского округа"
8
8
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района"
8
8
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Маншукского сельского округа"
5
5
6
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Тасты Целиноградского района"
6
6
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоишимского сельского округа"
9
9
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Талапкерского сельского округа"
8
8
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
7
7
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Шалкарского аульного округа Целиноградского района"
5
5
11
Государственное учреждение "Караоткельского сельского округа Целиноградского района"
9
9
12
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кабанбай батыра"
7
7
13
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Родина Целиноградского района"
7
7
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Косшынского аульного округа Целиноградского района"
8
8
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Максимовского сельского округа"
8
8
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Софиевского сельского округа"
7
7
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Оразакского сельского округа"
6
6
18
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района"
6
6
Утвержден
постановлением акимата
Целиноградского района
от "17" ноября 2015 года
№ А-1/528
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем работ
1
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Акмол Целиноградского района"
Оказание помощи в оформлении социальных карт
14400 документов
Подворный обход населения
12000 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
408000 квадратных метров
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Воздвиженского сельского округа"
Подворный обход населения
2400 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
168000 квадратных метров
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноярского сельского округа"
Подворный обход населения
2400 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Кояндинского сельского округа Целиноградского района"
Подворный обход населения
2400 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Маншукского сельского округа"
Подворный обход населения
1200 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
96000 квадратных метров
6
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Тасты Целиноградского района"
Подворный обход населения
1200 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000 квадратных метров
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоишимского сельского округа"
Подворный обход населения
2400 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
168000 квадратных метров
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Талапкерского сельского округа"
Подворный обход населения
2400 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
Подворный обход населения
2400 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000 квадратных метров
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Шалкарского аульного округа Целиноградского района"
Подворный обход населения
1200 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
96000 квадратных метров
11
Государственное учреждение "Караоткельского сельского округа Целиноградского района"
Подворный обход населения
1200 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
168000 квадратных метров
12
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Кабанбай батыра"
Подворный обход населения
1200 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
13
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Родина Целиноградского района"
Подворный обход населения
1200 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Косшынского аульного округа Целиноградского района"
Подворный обход населения
2400 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Максимовского сельского округа"
Оказание помощи в оформлении социальных карт
1440 документов
Подворный обход населения
1200 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Софиевского сельского округа"
Подворный обход населения
1200 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
144000 квадратных метров
17
Государственное учреждение "Аппарат акима Оразакского сельского округа"
Подворный обход населения
1200 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000 квадратных метров
18
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Рахымжана Кошкарбаева Целиноградского района"
Подворный обход населения
1200 дворов
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистки территории, озеленении округа
120000 квадратных метров
продолжение таблицы
Условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источник финансирования
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет