Бурабай аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 06 қаңтардағы № 5С-38/3 "Бурабай ауданының Щучинск қаласының, елді мекендерінің жер учаскелеріне және ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 5С-41/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 сәуірде № 4777 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 5С-51/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 15.01.2016 № 5С-51/3 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8 бабына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «Бурабай ауданының Щучинск қаласының, елді мекендерінің жер учаскелеріне және ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы» 2015 жылғы 06 қаңтардағы № 5С-38/3 (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4635 тіркелген, 2015 жылғы 12 ақпанында «Бурабай» және «Луч» аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) Бурабай аудандық мәслихаты шешімінің тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
«Бурабай ауданының Щучинск қаласының, елді мекендерінің жер учаскелеріне жер салығының базалық ставкаларын жоғарылату (төмендету) пайыздарын бекіту туралы»;
2) Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешімінің 2 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
3) Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешімінің 3 қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХLI сессиясының төрағасы                   Қ.Шаяхметов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ө.Бейсенов
КЕЛІСІЛДІ
Бурабай ауданының әкімі                    Т.Ташмағамбетов
Бурабай аудандық маслихаттың

О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 06 января 2015 года № 5С-38/3 "Об утверждении процентов повышения (понижения) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Щучинска, населенных пунктов и земли сельскохозяйственного назначения Бурабайского района"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2015 года № 5С-41/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 апреля 2015 года № 4777. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 15 января 2016 года № 5С-51/3
Сноска. Утратило силу решением Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 15.01.2016 № 5С-51/3 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «Об утверждении процентов повышения (понижения) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Щучинска, населенных пунктов и земли сельскохозяйственного назначения Бурабайского района» от 6 января 2015 года № 5С-38/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4635, опубликовано 12 февраля 2015 года в районных газетах «Бурабай» и «Луч») следующие изменения:
1) заголовок решения Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции:
«Об утверждении процентов повышения (понижения) базовых ставок земельного налога на земельные участки города Щучинска, населенных пунктов Бурабайского района»;
2) приложение 2 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
3) приложение 3 к указанному решению Бурабайского районного маслихата исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель ХLI
сессии районного маслихата                 К.Шаяхметов
Секретарь районного
маслихата                                  У.Бейсенов
СОГЛАСОВАНО
Аким Бурабайского района                   Т.Ташмагамбетов
Приложение
к решению Бурабайского
районного маслихата