Бурабай ауданы бойынша 2015 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдерін және өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және басқа тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына субсидия алуға өтінімдер беру мерзімдерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № а-7/336 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 шілдеде № 4916 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 5 тармақшасына, «Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi егіс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығына, «А.И. Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 323 қорытындысына сәйкес, Бурабай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бурабай ауданы бойынша 2015 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері және өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және басқа тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына субсидия алуға өтінімдер беру мерзімдері осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Қ. Жылқыбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулының күші 2015 жылғы 01 мамырдан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бурабай ауданының әкімі                    Т.Ташмағамбетов
Бурабай ауданы әкімдігінің
2015 жылғы «16» 07 № а-7/336
қаулысына қосымша
Бурабай ауданы бойынша 2015 жылға субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері және өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдарының және басқа тауарлық-материалдық құндылықтардың құнына субсидия алуға өтінімдер беру мерзімдері
Р/р №
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері
Субсидия алуға өтінімдер беру мерзімдері
1.
Жаздық бидай

Об определении сроков предоставления заявок на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей и оптимальных сроков сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Бурабайскому району на 2015 год
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 16 июля 2015 года № а-7/336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 июля 2015 года № 4916
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4–3/177 «Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте», заключением товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.И. Бараева» от 27 мая 2015 года № 323, акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей и оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Бурабайскому району на 2015 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жылкыбаева К.К.
3. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 01 мая 2015 года.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Бурабайского района                   Т.Ташмагамбетов
Приложение к постановлению
акимата Бурабайского района
от «16» 07 2015 года № а-7/336
Сроки предоставления заявок на получение субсидий на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей и оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Бурабайскому району на 2015 год
№ п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на получение субсидий
1.
Яровая пшеница

13 мамырдан 05 маусымға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
2.
Жаздық арпа
25 мамырдан 07 маусымға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
3.
Сұлы
26 мамырдан 07 маусымға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
4.
Қарақұмық
18 мамырдан 30 мамырға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
5.
Бұршақ
15 мамырдан 31 мамырға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
6.
Жасымық
20 мамырдан 28 мамырға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
7.
Нұт
07 мамырдан 20 мамырға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
8.
Күнбағыс
10 мамырдан 31 мамырға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
9.
Зығыр
19 мамырдан 31 мамырға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
10.
Рапс
15 мамырдан 31 мамырға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
11.
Қыша
15 мамырдан 31 мамырға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
12.
Біржылдық шөптер
20 мамырдан 10 маусымға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
13.
Сүрлемге арналған жүгерi
10 мамырдан 31 мамырға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
14.
Судан шөбі
20 мамырдан 10 маусымға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
15.
Көктемгі көпжылдық дақылдардың және бұршақ шөптердің егіс
01 мамырдан 15 мамырға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
16.
Картоп
10 мамырдан 10 маусымға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда
17.
Ашық топырақтағы көкөністер
08 маусымнан 20 маусымға дейін
20 маусымға дейін қоса алғанда

с 13 мая по 05 июня
до 20 июня включительно
2.
Яровой ячмень
с 25 мая по 07 июня
до 20 июня включительно
3.
Овес
с 26 мая по 07 июня
до 20 июня включительно
4.
Гречиха
с 18 мая по 30 мая
до 20 июня включительно
5.
Горох
с 15 мая по 31 мая
до 20 июня включительно
6.
Чечевица
с 20 мая по 28 мая
до 20 июня включительно
7.
Нут
с 07 мая по 20 мая
до 20 июня включительно
8.
Подсолнечник
с 10 мая по 31 мая
до 20 июня включительно
9.
Лен
с 19 мая по 31 мая
до 20 июня включительно
10.
Рапс
с 15 мая по 31 мая
до 20 июня включительно
11.
Горчица
с 15 мая по 31 мая
до 20 июня включительно
12.
Однолетние травы
с 20 мая по 10 июня
до 20 июня включительно
13.
Кукуруза на силос
с 10 мая по 31 мая
до 20 июня включительно
14.
Суданская трава
с 20 мая по 10 июня
до 20 июня включительно
15.
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 01 мая по 15 мая
до 20 июня включительно
16.
Картофель
с 10 мая по 10 июня
до 20 июня включительно
17.
Овощи открытого грунта
с 08 июня по 20 июня
до 20 июня включительно