Облыстық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 287 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 сәуірде № 4282 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына және 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 11 наурыздағы "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4147 тіркелген, 2015 жылғы 20 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"117 573 182,3" деген цифрлар "100 831 193,3" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша -
"86 350 089,3" деген цифрлар "69 608 100,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"119 261 214" деген цифрлар "102 658 963" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"2 864 695,6" деген цифрлар "8 009 985,6" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"4 955 287" деген цифрлар "10 100 577" деген цифрлармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -
"582 193" деген цифрлар "442 455" деген цифрлармен ауыстырылсын;
қаржы активтерін сатып алу -
"582 193" деген цифрлар "442 455" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-5 134 920,3" деген цифрлар "-10 280 210,3" деген цифрлармен
ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"5 134 920,3" деген цифрлар "10 280 210,3" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім ұйымдарында 10-11 сыныптар үшін білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты жалпы сомасы - 127 045 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.".

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 апреля 2015 года № 4282. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, подпунктом 2) пункта 2 и пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 11 марта 2015 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4147, опубликованное 20 января 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "117 573 182,3" заменить цифрами "100 831 193,3",
в том числе по:
поступлениям трансфертов -
цифры "86 350 089,3" заменить цифрами "69 608 100,3";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "119 261 214" заменить цифрами "102 658 963";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "2 864 695,6" заменить цифрами "8 009 985,6", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "4 955 287" заменить цифрами "10 100 577";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами -
цифры "582 193" заменить цифрами "442 455", в том числе:
приобретение финансовых активов -
цифры "582 193" заменить цифрами "442 455";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-5 134 920,3" заменить цифрами "-10 280 210,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "5 134 920,3" заменить цифрами "10 280 210,3".
2) пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Предусмотреть в областном бюджете на 2015 год целевые текущие трансферты в республиканский бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 10-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в сумме 127 045 тысяч тенге.".

3) мынадай мазмұндағы 6-1-тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан жалпы сомасы - 9 588 823 мың теңге нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Көрсетілген сомаларды бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.".
4) 8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Қазақстан Республикасының "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 12-бабына сәйкес 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ, жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10% мөлшерінде ай сайынғы үстемақы төлеу белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.".
5) 12-тармақта:
бесінші абзацтың бөлігінде:
"247 584" деген цифрлар "240 844" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтың бөлігінде:
"247 370" деген цифрлар "271 438" деген цифрлармен ауыстырылсын;
оныншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге - 2 929 346 мың теңге;";
он бірінші абзац алынып тасталсын;
он екінші абзацтың бөлігінде:
"2 750 533" деген цифрлар "1 580 765" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он үшінші абзац алынып тасталсын;
он төртінші абзацтың бөлігінде:
"1 063 150" деген цифрлар "757 350" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтың бөлігінде:
"2 741 777" деген цифрлар "235 006" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтың бөлігінде:
"15 169 576" деген цифрлар "14 569 441" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға - 46 446 мың теңге;
жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау жөніндегі уәкілетті органының штат санын ұстауға - 29 225 мың теңге;
сәулет, қала құрылысы, құрылыс және мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау істері бойынша жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға - 37 021 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуының бақылауын жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұстауға - 1 001 мың теңге;
елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыруға және жүргізуге - 462 535 мың теңге;

3) дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть в областном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в общей сумме 9 588 823 тысячи тенге.
Распределение указанной суммы определяется на основании постановления акимата области.".
4) пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015-2017 годы" установлена выплата с 1 января 2015 года ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в размере 10 процентов.".
5) в пункте 12:
в части пятого абзаца:
цифры "247 584" заменить цифрами "240 844";
в части шестого абзаца:
цифры "247 370" заменить цифрами "271 438";
десятый абзац изложить в следующей редакции:
"2 929 346 тысяч тенге - на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;";
одиннадцатый абзац исключить;
в части двенадцатого абзаца:
цифры "2 750 533" заменить цифрами "1 580 765";
тринадцатый абзац исключить;
в части четырнадцатого абзаца:
цифры "1 063 150" заменить цифрами "757 350";
в части шестнадцатого абзаца:
цифры "2 741 777" заменить цифрами "235 006";
в части восемнадцатого абзаца:
цифры "15 169 576" заменить цифрами "14 569 441";
девятнадцатый абзац исключить;
и дополнить абзацами следующего содержания:
"46 446 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
29 225 тысяч тенге - на содержание штатной численности, уполномоченного органа по контролю за использованием и охраной земель;
37 021 тысяча тенге - на содержание штатной численности местных исполнительных органов по делам архитектуры, градостроительства, строительства и государственного архитектурно-строительного контроля;
1 001 тысяча тенге - на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства;
462 535 тысяч тенге - на организацию и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов;

азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға - 15 038 мың теңге.".
6) 13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде іске асырылатын мынадай бағыттар бойынша:
1) тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беруге - 1 989 162 мың теңге;
2) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға - 434 180 мың теңге;
3) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға - 1 344 487 мың теңге республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттер түскені ескерілсін.
Аталған сомаларды бөлу облыс әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.".
7) 14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге республикалық бюджеттен кредиттер 9 000 мың теңге сомасында түскені ескерілсін.
Аталған кредиттердің сомаларын бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.".

15 038 тысяч тенге - на содержание штатной численности, отделов регистрации актов гражданского состояния.".
6) пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Учесть в областном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в рамках Программы развития регионов до 2020, реализуемых по следующим направлениям:
1) кредитование на проектирование и (или) строительство жилья - 1 989 162 тысячи тенге;
2) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 434 180 тысяч тенге;
3) проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда - 1 344 487 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата области.".
7) пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Учесть в областном бюджете на 2015 год поступление кредитов из республиканского бюджета на содействие развитию предпринимательства в моногородах на 2015 год в сумме 9 000 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы кредитов определяется на основании постановления акимата области.".

002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
227 847
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
341 634
261
Облыстың білім басқармасы
366 619
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
326 860
037
Әлеуметтік сауықтандыру
39 759
2
Әлеуметтiк көмек
526 220
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
526 220
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
229 404
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 378
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
271 438
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
368 415
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
293 173
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 341
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
271
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
22 443
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
36 460
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 473
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 954
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
31 224
06
9
256
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 007
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 395
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 368
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
227 847
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
341 634
261
Управление образования области
366 619
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
326 860
037
Социальная реабилитация
39 759
2
Социальная помощь
526 220
256
Управление координации занятости и социальных программ области
526 220
003
Социальная поддержка инвалидов
229 404
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
25 378
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
271 438
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
368 415
256
Управление координации занятости и социальных программ области
293 173
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
78 341
007
Капитальные расходы государственного органа
271
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
22 443
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
36 460
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 473
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
119 954
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
31 224
06
9
256
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 007
263
Управление внутренней политики области
27 395
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 395
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 368
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

3 368
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
44 479
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 479
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
6 355 505,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 989 377
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 762
047
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 762
261
Облыстың білім басқармасы
42 384
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 378
064
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
17 006
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 915 084
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 995 692
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
919 392
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
12 311
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 842
07
1
273
016
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 469
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
5 836
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
870
010
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 966
2
Коммуналдық шаруашылық
3 247 587,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 289 159
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
90 313
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
215 085
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 052 444
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері

3 368
270
Управление по инспекции труда области
44 479
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
44 479
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 355 505,9
1
Жилищное хозяйство
2 989 377
253
Управление здравоохранения области
13 762
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
13 762
261
Управление образования области
42 384
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
25 378
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
17 006
271
Управление строительства области
2 915 084
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
1 995 692
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
919 392
273
Управление культуры, архивов и документации области
12 311
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
10 842
07
1
273
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
1 469
285
Управление физической культуры и спорта области
5 836
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
870
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
4 966
2
Коммунальное хозяйство
3 247 587,9
271
Управление строительства области
2 289 159
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
90 313
030
Развитие коммунального хозяйства
215 085
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 052 444
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 900
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
784 076
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
76 104
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
30 972
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
111 690
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
16 385
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
59 200
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
35 000
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
558 977
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
22 196
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 185
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 946 414
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
79 057
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
79 057
10
2
279
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
79 057
3
Орман шаруашылығы
339 721
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
339 721
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
330 853
006
Жануарлар дүниесін қорғау
8 868
5
Қоршаған ортаны қорғау
93 484
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
76 044
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 900
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
784 076
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
76 104
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
30 972
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
111 690
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
16 385
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
59 200
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
35 000
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
558 977
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
22 196
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
28 185
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 946 414
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
79 057
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
79 057
10
2
279
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
79 057
3
Лесное хозяйство
339 721
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
339 721
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
330 853
006
Охрана животного мира
8 868
5
Охрана окружающей среды
93 484
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
76 044
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне

2 119 856,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 329
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
285 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 807 527,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 055 077
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
1 055 077
13
Басқалар
10 413 222,4
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 735 791
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
1 735 791
13
3
275
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 323
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 420
005
"Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
14 000
008
"Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 629 048
015
"Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
53 000
9
Басқалар
8 677 431,4
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 285 788,4
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 808 646,4
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 477 142
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
90 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
90 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
63 226
036
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларды ағымдағы жайластыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
63 226
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 284 518
051
"Бизнестің жол картасы 2020" Бағдарламасы шеңберінде индустриалдық инфрақұрылымды дамыту
2 694 275
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
590 243
275
Облыстың кәсіпкерлік басқармасы
33 327
038
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 119 856,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
27 329
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
285 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 807 527,7
271
Управление строительства области
1 055 077
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
1 055 077
13
Прочие
10 413 222,4
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 735 791
275
Управление предпринимательства области
1 735 791
13
3
275
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
38 323
003
Капитальные расходы государственного органа
1 420
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
14 000
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 629 048
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
53 000
9
Прочие
8 677 431,4
257
Управление финансов области
4 285 788,4
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 808 646,4
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
2 477 142
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
90 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
90 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
63 226
036
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на текущее обустройство моногородов
63 226
271
Управление строительства области
3 284 518
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 694 275
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
590 243
275
Управление предпринимательства области
33 327
038
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах