2015 жылдың егісіне аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бірінші көбейтілген және бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 5 маусымдағы № 194 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 шілдеде № 4417 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы № 54 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 12.02.2016 № 54 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 бұйрығымен бекітілген Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларының 6-тармағына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении минимальных норм приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур
Постановление акимата Актюбинской области от 5 июня 2015 года № 194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 июля 2015 года № 4417. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 12 февраля 2016 года № 54
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 12.02.2016 № 54 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 6 Правил субсидирования развития семеноводства утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2015 жылдың егісіне аймақтар бойынша және дақылдар бөлінісінде бірінші көбейтілген мен бірінші ұрпақ будандарының тұқымдарын сатып алудың (пайдаланудың) ең төменгі нормалары бекітілсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.С. Жұмағазиевке жүктелсін.

1. Утвердить минимальные нормы приобретения (использования) под урожай 2015 года семян первой репродукции и гибридов первого поколения по зонам и в разрезе культур согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Джумагазиева М.С.