2015 жылға субсидияланатын гербицидтердің түрлерін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 300 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қыркүйекте № 4509 болып тіркелді. 2015 жылдың 31 желтоқсанына дейін қолданыста болды
РҚАО-ның ескертпесі.
Қаулының әрекет ету мерзімі – 31.12.2015 дейін (қаулының 4-т.).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 4-4/306 бұйрығымен бекітілген өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын субсидиялау Қағидаларының 4-тармағына сәйкес Ақтөбе облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Субсидияланатын гербицидтердің түрлері және гербицид жеткiзушiлерден сатып алынған гербицидтердiң 1 литрiне (килограмына) арналған субсидиялар нормалары осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.С. Жұмағазиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі А. Мамытбеков

Об утверждении видов субсидируемых гербицидов и норм субсидий на 2015 год
Постановление акимата Актюбинской области от 11 августа 2015 года № 300. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 сентября 2015 года № 4509. Срок действия постановления - до 31 декабря 2015 года
Примечание РЦПИ.
Срок действия постановления – до 31.12.2015 (п. 4 постановления).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 Правил субсидирования стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года№ 4-4/306 акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить виды субсидируемых гербицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм) гербицидов, приобретенных у поставщиков гербицидов, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Джумагазиева М.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и действует до 31 декабря 2015 года.
Аким области А. Мухамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан А.Мамытбеков