Ақтөбе облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін анықтау туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 400 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 желтоқсанда № 4616 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 184 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 05.05.2016 № 184 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің бірінші орынбасары – Қазақстан Республикасы Өңірлік даму министрінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі № 234/НҚ бұйрығымен бекітілген Тірек ауылдық елді мекендерді анықтау әдістемесінің 8-тармағына сәйкес, Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақтөбе облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі анықталсын.
2. "Ақтөбе облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне орналасуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары Ғ.Н.Есқалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев
Ақтөбе облысы әкімдігінің
2015 жылғы 2 қарашадағы
№ 400 қаулысына қосымша
Ақтөбе облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесі
Аудан атауы
Ауылдық округ атауы
Ауылдық елді мекеннің атауы
Халық саны
1
Әйтеке би
Әйке
Әйке ауылы

Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Актюбинской области
Постановление акимата Актюбинской области от 2 ноября 2015 года № 400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 3 декабря 2015 года № 4616. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 5 мая 2016 года № 184
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 05.05.2016 № 184.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 8 Методики определения опорных сельских населенных пунктов, утвержденной приказом Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра регионального развития Республики Казахстан от 18 сентября 2013 года № 234/ОД акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить прилагаемый перечень опорных сельских населенных пунктов Актюбинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление экономики и бюджетного планирования Актюбинской области" обеспечить размещение настоящего постановления в информационно-правовой системе "Әділет".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Актюбинской области Искалиева Г.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев
Приложение к постановлению
акимата Актюбинской области
от 2 ноября 2015 года № 400
Перечень опорных сельских населенных пунктов Актюбинской области
Наименование района
Наименование сельского округа
Наименование сельского населенного пункта
Численность населения
1
Айтекебийский
Айкенский
село Айке