Облыстық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 347 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 желтоқсанда № 4644 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 30 қарашадағы "2015-2017 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"" Заңына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4147 тіркелген, 2015 жылғы 20 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"101 803 078,1" деген цифрлар "101 048 986,1" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша -
"3 593 723,6" деген цифрлар "3 450 791,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"69 651 782,5" деген цифрлар "69 040 622,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"103 614 880,8" деген цифрлар "102 860 788,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"7 977 219" деген цифрлар "8 027 219" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер -
"10 100 577" деген цифрлар "10 150 577" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-10 247 443,7" деген цифрлар "-10 297 443,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"10 247 443,7" деген цифрлар "10 297 443,7" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 6-1- тармағында:
"9 588 823" деген цифрлар "10 156 757" деген цифрлармен ауыстырылсын.
3) 12-тармақта:
екінші абзацтың бөлігінде:
"14 175" деген цифрлар "9 040" деген цифрлармен ауыстырылсын;
үшінші абзацтың бөлігінде:
"581 173" деген цифрлар "558 977" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтың бөлігінде:
"240 844" деген цифрлар "214 148" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтың бөлігінде:
"268 655" деген цифрлар "262 288" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтың бөлігінде:

О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 347. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 декабря 2015 года № 4644. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2015–2017 годы"" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4147, опубликованное 20 января 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "101 803 078,1" заменить цифрами "101 048 986,1",
в том числе по:
неналоговым поступлениям -
цифры "3 593 723,6" заменить цифрами "3 450 791,6";
поступлениям трансфертов -
цифры "69 651 782,5" заменить цифрами "69 040 622,5";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "103 614 880,8" заменить цифрами "102 860 788,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "7 977 219" заменить цифрами "8 027 219", в том числе:
бюджетные кредиты -
цифры "10 100 577" заменить цифрами "10 150 577";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-10 247 443,7" заменить цифрами "-10 297 443,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "10 247 443,7" заменить цифрами "10 297 443,7".
2) в пункте 6-1:
цифры "9 588 823" заменить цифрами "10 156 757";
3) в пункте 12:
в части второго абзаца:
цифры "14 175" заменить цифрами "9 040";
в части третьего абзаца:
цифры "581 173" заменить цифрами "558 977";
в части пятого абзаца:
цифры "240 844" заменить цифрами "214 148";
в части шестого абзаца:
цифры "268 655" заменить цифрами "262 288";
в части седьмого абзаца:

"1 696 048" деген цифрлар "1 446 048" деген цифрлармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтың бөлігінде:
"191 658" деген цифрлар "126 058" деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"Баламасыз ауызсумен жабдықтау көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерінен ауызсу беру жөнінде көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға - 54 088 мың теңге;";
оныншы абзацтың бөлігінде:
"2 929 346" деген цифрлар "2 885 594" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он төртінші абзацтың бөлігінде:
"757 350" деген цифрлар "728 103" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он бесінші абзацтың бөлігінде:
"371 655" деген цифрлар "330 610" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он жетінші абзацтың бөлігінде:
"181 092" деген цифрлар "113 091" деген цифрлармен ауыстырылсын;
он сегізінші абзацтың бөлігінде:
"14 569 441" деген цифрлар "14 323 910" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтың бөлігінде:
"580 715" деген цифрлар "461 671" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жиырма үшінші абзацтың бөлігінде:
"46 446" деген цифрлар "44 537" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жиырма алтыншы абзацтың бөлігінде:
"1 001" деген цифрлар "321" деген цифрлармен ауыстырылсын.
4) 13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі Бағдарламасы шеңберінде іске асырылатын мынадай бағыттар бойынша:
тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға кредит беруге - 1 989 162 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға - 401 450 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға - 1 344 487 мың теңге республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттер түскені ескерілсін.
Аталған сомаларды бөлу облыс әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.".
5) 14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"14. 2015 жылға арналған облыстық бюджетте моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге республикалық бюджеттен 59 000 мың теңге сомасында кредиттер түскені ескерілсін.
Аталған кредиттердің сомаларын бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.".
6) 15-тармақта:
екінші абзацтың бөлігінде:
"40 266,6" деген цифрлар "39 623,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтың бөлігінде:
"212 574,6" деген цифрлар "208 450,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацтың бөлігінде:
"1 358 169,3" деген цифрлар "1 338 669,3" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацтың бөлігінде:

цифры "1 696 048" заменить цифрами "1 446 048";
в части восьмого абзаца:
цифры "191 658" заменить цифрами "126 058";
девятый абзац изложить в следующей редакции:
"54 088 тысяч тенге - на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;";
в части десятого абзаца:
цифры "2 929 346" заменить цифрами "2 885 594";
в части четырнадцатого абзаца:
цифры "757 350" заменить цифрами "728 103";
в части пятнадцатого абзаца:
цифры "371 655" заменить цифрами "330 610";
в части семнадцатого абзаца:
цифры "181 092" заменить цифрами "113 091";
в части восемнадцатого абзаца:
цифры "14 569 441" заменить цифрами "14 323 910";
в части двадцатого абзаца:
цифры "580 715" заменить цифрами "461 671";
в части двадцать третьего абзаца:
цифры "46 446" заменить цифрами "44 537";
в части двадцать шестого абзаца:
цифры "1 001" заменить цифрами "321".
4) пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Учесть в областном бюджете на 2015 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в рамках Программы развития регионов до 2020, реализуемых по следующим направлениям:
1) кредитование на проектирование и (или) строительство жилья - 1 989 162 тысячи тенге;
2) проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 401 450 тысяч тенге;
3) проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда - 1 344 487 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата области.".
5) пункт 14 изложить в следующей редакции:
"14. Учесть в областном бюджете на 2015 год поступление кредитов из республиканского бюджета на содействие развитию предпринимательства в моногородах на 2015 год в сумме 59 000 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы кредитов определяется на основании постановления акимата области.".
6) в пункте 15:
в части второго абзаца:
цифры "40 266,6" заменить цифрами "39 623,6";
в части восьмого абзаца:
цифры "212 574,6" заменить цифрами "208 450,6";
в части девятого абзаца:
цифры "1 358 169,3" заменить цифрами "1 338 669,3";
в части двадцатого абзаца:

2 992 560
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
116 145
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
202 821
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
170 822
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
410 344
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
347 547
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
562 452
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
22 653
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 131 810
4
Емханалар
13 700 044
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 700 044
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
995 948
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
226 346
05
4
253
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 026 338
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
451 412
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
821 040
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
821 040
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
783 127
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
37 913
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 308 547
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 213 855
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 098
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
49 517
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
93 124
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық-талдамалық қызметтер

2 992 560
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
116 145
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
202 821
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
170 822
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
410 344
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
347 547
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
562 452
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
22 653
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 131 810
4
Поликлиники
13 700 044
253
Управление здравоохранения области
13 700 044
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
995 948
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
226 346
05
4
253
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 026 338
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
451 412
5
Другие виды медицинской помощи
821 040
253
Управление здравоохранения области
821 040
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
783 127
029
Областные базы спецмедснабжения
37 913
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 308 547
253
Управление здравоохранения области
1 213 855
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
75 098
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
49 517
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
93 124
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

19 773
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 496
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 395
06
9
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 083
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 083
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
44 479
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 479
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
6 604 010,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 082 225
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
27 385,7
047
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
27 385,7
261
Облыстың білім басқармасы
26 906,3
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 962,3
064
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12 944
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 017 278,8
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 032 954
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
984 324,8
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
7 019,7
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 644,7
016
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 375
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 634,5
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
757,5
07
1
285
010
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

19 773
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 496
263
Управление внутренней политики области
27 395
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 395
06
9
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 083
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
2 083
270
Управление по инспекции труда области
44 479
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
44 479
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 604 010,3
1
Жилищное хозяйство
3 082 225
253
Управление здравоохранения области
27 385,7
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
27 385,7
261
Управление образования области
26 906,3
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
13 962,3
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
12 944
271
Управление строительства области
3 017 278,8
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 032 954
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
984 324,8
273
Управление культуры, архивов и документации области
7 019,7
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
5 644,7
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
1 375
285
Управление физической культуры и спорта области
3 634,5
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
757,5
07
1
285
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"

7 691 556,4
1
Ауыл шаруашылығы
6 941 933,9
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 941 933,9
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
83 482,9
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
19 149
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 004,7
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
818 457
10
1
255
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
52 759
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 036,3
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
68 880,7
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
16 385
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 165,2
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
29 704,2
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
33 581,6
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
623 443
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
26 918,1
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 013 328,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
123 638,9
2
Су шаруашылығы
80 925
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
80 925
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
80 925
3
Орман шаруашылығы
329 745
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

7 691 556,4
1
Сельское хозяйство
6 941 933,9
255
Управление сельского хозяйства области
6 941 933,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
83 482,9
002
Поддержка семеноводства
19 149
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 004,7
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
818 457
10
1
255
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
52 759
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 036,3
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
68 880,7
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
16 385
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 165,2
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
29 704,2
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
33 581,6
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
623 443
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
26 918,1
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 013 328,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
123 638,9
2
Водное хозяйство
80 925
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
80 925
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
80 925
3
Лесное хозяйство
329 745
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области