Ақтөбе қаласы әкімдігінің "2015 жылға Ақтөбе қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздерін бекіту туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 3846 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 990 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 сәуірде № 4276 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасына және 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес Ақтөбе қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе қаласы әкімдігінің "2015 жылға Ақтөбе қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық кесімдердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 16 қаңтарында № 4151 болып тіркелген, 2015 жылдың 20 қаңтарында "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 3846 қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе қаласы әкімінің орынбасары А.Арынғазиеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Е.Омаров
Қала әкімдігінің
2015 жылғы 16 наурыздағы
№ 990 қаулысына қосымша
Қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландырудың көздері
Мекемелер
атауы
Жұмыс және қызмет түрлері
Орындалатын жұмыс және қызмет көлемінің
табиғи көрсеткіштері
Берілген сұраныс
Бекітілді
Қоғамдық жұмысқа
қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Жұмыс
орнының
саны
Жұмыс орнының
саны
1
"Ақтөбе қаласының Қарғалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қарғалы, Ақжар, Ясный, Мағаджан ауылдарының көшелерін, контейнер алаңдарын, трасса бойын тазалау.
Хаттар, хабарламалар тарату, халық санағы.
Салық жинауға көмектесу.
42,5 шақырым
4491 дана
30
20
Қазақстан Республикасы заңнамасымен
белгіленген төменгі еңбек ақы
Жергілікті бюджет есебінен қаржыланды
рылады
2
"Ақтөбе қаласының Қурайлы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
"Ақтөбе-Мәртөк" тас жолы аумағын жинау.
Қурайлы, Георгиевка, Елек, Россовхоз, 39 бекет елді мекендерінің аумағын тазалауға көмектесу.
32000 шаршы метр
78200 шаршы метр
27
12
3
"Ақтөбе қаласының Благодар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
К. Нокин, Садовое, Пригородное, Бекқұл баба, Қызылжар ауылдарының көшелерін жинастыру, қоқысты қолмен тиеу, қоқыс шығару.
50900 шаршы
метр
40
22
4
"Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ауыл көшелерін тазалау.
Ұлы Отан соғысы, Еңбек майданы мүгедектеріне және қатысушыларына, қарт адамдарға көмек көрсету.
9333 шаршы метр
15
8
5
"Ақтөбе қаласының Новый ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жаңақоныс және Кұрашасай елді мекендерінің көшелерін тазалау.
Ауылшаруашылық малдарын бірдейлендіру бойынша жұмыстарды ұйымдастыруға көмектесу және ветеринарлық қызметкерлерге малды тексеруге көмек көрсету.
Трасса бойы аумағын жинау.
Халық және мал санағын жүргізуге, аз қамтылған отбасылардың әлеуметтік картасын жасауға көмектесу.
Орман және дала өрттерін сөндіру жұмыстарына көмектесу.
119400 шаршы
метр
Ірі қара мал 1741
Ұсақ мал
6917
16 шақырым
9558 отбасы
46
10
6
"Ақтөбе облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
10000 дана
5000 дана
5
5
7
"Қалалық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Техникалық жұмыс: құжаттарды өңдеуге көмектесу.
Курьерлік жұмыс.
Ғимаратты тазалауға көмектесу.
60000 дана
1969 шаршы
метр
25
25
8
"Әлеуметтік жәрдем қалалық орталығы" мемлекеттік мекемесі
Ғимаратты тазалауға көмектесу.

О внесении изменений в постановление акимата города Актобе от 22 декабря 2014 года № 3846 "Об утверждении перечня организаций, в которых будут проводиться общественные работы, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по городу Актобе на 2015 год"
Постановление акимата города Актобе Актюбинской области от 16 марта 2015 года № 990. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 апреля 2015 года № 4276. Срок действия постановления – до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат города Актобе ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Актобе от 22 декабря 2014 года № 3846 "Об утверждении перечня организаций, в которых будут проводиться общественные работы, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по городу Актобе на 2015 год" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 января 2015 года за № 4151, опубликованного 20 января 2015 года в газетах "Актобе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актобе Арынгазиеву А.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Е.Умаров
Приложение
к постановлению акимата города
от 16 марта 2015 г. № 990
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по городу Актобе на 2015 год
Наименования организаций
Виды работ и услуг
Объем выполняемых
работ и услуг
в натуральных показателях
Заявленная потребность
Утверждено
Размер оплаты труда
участников общественных работ
Источники финансирования
Количество рабочих мест
Количество
рабочих мест
1
Государственное учреждение
"Аппарат акима Каргалинского сельского округа
города Актобе"
Уборка улиц, контейнерных площадок, вдоль трассы сҰл Каргала, Акжар, Ясный, Магаджан.
Разноска писем, уведомлениий,
перепись населения.
Помощь в сборе налогов.
4491 штук
30
20
Минимальная заработная плата, установленная законодательством Республики Казахстан
Финансируется за счет средств местного бюджета
2
Государственное учреждение
"Аппарат акима Курайлинского сельского округа
города Актобе"
Уборка территории трассы "Актобе - Мартук".
Помощь в уборке территории населенных пунктов: Курайлы, Георгиевка, Елек, Россовхоз,
39 разъезд.
32000 квадратных
метров
78200 квадратных
метров
27
12
3
Государственное учреждение
"Аппарат акима Благодарного сельского округа города Актобе"
Уборка улиц сҰл К.Нокина,
Садовое, Пригородное, Беккул баба, Кызылжар, вывоз мусора, погрузка мусора вручную.
50900 квадратных метров
40
22
4
Государственное учреждение
"Аппарат акима Саздинского сельского округа города Актобе"
Уборка улиц села. Оказание помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны, Трудового фронта и пожилым людям.
9333 квадратных
метров
15
8
5
Государственное учреждение
"Аппарат акима
Нового сельского округа
города Актобе"
Уборка улиц населенных пунктов: Жанаконыс и Курашасай.
Помощь в организации работ по идентификации сельскохозяйственных животных и оказание помощи
ветеринарным работникам в обследовании скота.
Уборка территории вдоль трассы.
Помощь в переписи населения и скота, составлении социальных карт малообеспеченных семей.
Оказание помощи при степных и лесных пожарах.
119400 квадратных метров.
Крупно рогатый скот 1741
Мелкий скот 6917
9558 семей
46
10
6
Государственное учреждение
"Управление координации занятости и социальных программ Актюбинской области"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа.
10000 штук
5000 штук
5
5
7
Государственное учреждение
"Городской отдел занятости и социальных программ"
Техническая работа: помощь в обработке документов.
Курьерская работа.
Помощь в уборке помещений.
60000 штук
1969 квадратных
метров
25
25
8
Государственное учреждение
"Городской центр социальной помощи"
Оказание помощи в уборке помещений.

733
380
Қоғамдық жұмыстың нақты шарттары.
Жұмыс аптасының ұзақтығы екі демалыс күндерімен бес күн құрайды, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс бір сағат. Еңбегіне төленетін ақы жұмыс уақытын есепке алу табелінде көрсетілген нақты еңбек еткен уақытына, жұмыссыздардың жеке есеп шоттарына аудару жолымен жүзеге асырылады.

733
380
Конкретные условия общественных работ: продолжительность рабочей недели составляет пять дней с двумя выходными, восьмичасовой рабочий день, обеденный перерыв один час. Оплата труда осуществляется за фактически отработанное время, отраженное в табеле учета рабочего времени, путем перечисления на лицевые счета безработных.