"Ақтөбе қаласында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерлерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 188 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 395 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 4713 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 114 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 23.11.2016 № 114 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет Кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысының 2 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2013 жылдың 20 желтоқсанындағы № 188 "Ақтөбе қаласында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылы 28 желтоқсанда № 3726 болып тіркелген, 2014 жылғы 9 қаңтардағы мен 2014 жылдың 16 қаңтарындағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ақтөбе қаласында әлеуметтік көмек көрсету, мөлшерін белгілеу және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындау Қағидаларындағы:
1 тараудың 6 тармағы келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"21-23 наурыз – Наурыз мейрамы.";
2 тараудың 8 тармағы:
2) тармақшадағы:
"27" сандары: "32" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"16,5" сандары: "21,5" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
"мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатын" сөздері алынып тасталсын;
"5,4" сандары: "10,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"19" сандары: "24" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"11" сандары: "16" сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы:
"5,4" сөздері және сандары: "10,4" сөздерімен және сандарымен ауыстырылсын;
8) – 9) тармақшаларындағы:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 20 декабря 2013 года № 188 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня категорий нуждающихся граждан в городе Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 декабря 2015 года № 395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 января 2016 года № 4713. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 23 ноября 2016 года № 114
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 23.11.2016 № 114 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Актобе" от 20 декабря 2013 года № 188 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 28 декабря 2013 года за № 3726, опубликованного 9 января 2014 года и 16 января 2014 года в газетах "Актюбинский вестник" и "Актобе") cледующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в городе Актобе, утвержденных указанным решением:
пункт 6 раздела 1 дополнить строкой следующего содержания:
"Наурыз мейрамы - 21-23 марта.";
в пункте 8 раздела 2:
в подпункте 2):
цифры: "27" заменить цифрами "32";
в подпункте 3:
цифры: "16,5" заменить цифрами "21,5";
в подпункте 4):
исключить слова: "получающим специальное государственное пособие";
цифры: "5,4" заменить цифрами "10,4";
в подпункте 5):
цифры: "19" заменить цифрами "24";
в подпункте 6):
цифры: "11" заменить цифрами "16";
в подпункте 7):
цифры: "5,4" заменить цифрами "10,4";
в подпунктах 8) и 9):

"5,5" сандары: "10,5" сандарымен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жарияланған күннен соң күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрағасы
Ақтөбе қалалықмәслихатының хатшысы
А. Болатов С. Шынтасова

цифры: "5,5" заменить цифрами "10,5".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города
Секретарь маслихатаАктобе города Актобе
А. Булатов С. Шинтасова