Аудандық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 тамыздағы № 217 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 4478 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 252 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 252 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 және 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 176 "2015-2017 жылдарға арналған Алға ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4165 тіркелген, 2015 жылғы 27 қаңтарда аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 472 129,4" деген сандары "3 467 593,1" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері бойынша
"1 834 304,4" деген сандары "1 829 768,1" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 526 281,1" деген сандары "3 521 744,8" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредиттеу
"16 799" деген сандары "28 691" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер
"20 811" деген сандары "32 703" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы
"- 70 950,7" деген сандары "- 82 842,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру
"70 950,7" деген сандары "82 842,7" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 06 августа 2015 года № 217. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 августа 2015 года № 4478. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23 декабря 2015 года № 252
Сноска. Утратило силу решением маслихата Алгинского района Актюбинской области от 23.12.2015 № 252 (вступает в силу с 01.01.2016).
В соответствии со статьями 9 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 176 "О бюджете Алгинского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4165, опубликованное 27 января 2015 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда") следующие изменения:
1) в пункте1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 472 129,4" заменить цифрами "3 467 593,1";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "1 834 304,4" заменить цифрами "1 829 768,1";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 526 281,1" заменить цифрами "3 521 744,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование
цифры "16 799" заменить цифрами "28 691";
в том числе:
бюджетные кредиты:
цифры "20 811" заменить цифрами "32 703";
в подпункте 5):
дефицит бюджета
цифры "- 70 950,7" заменить цифрами "- 82 842,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета
цифры "70 950,7" заменить цифрами "82 842,7";
в пункте 8:

сегізінші абзацтағы "15 104" деген сандары "19 965" деген сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
төртінші абзацтағы "0" деген саны "6 188" деген сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "3 975" деген сандары "1 758,1" деген сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацтағы "13 368,4" деген сандары "0" деген санына ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімдегі 1, 5 қосымшалар осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Б. Есембаев
Аудандық мәслихат хатшысы А. Кайрушев

в абзаце восьмом цифру "15 104" заменить цифрами "19 965";
в пункте 10:
в абзаце четвертом цифру "0" заменить цифрами "6 188";
в абзаце тринадцатом цифры "3 975" заменить цифрами "1 758,1";
в абзаце шестнадцатом цифры "13 368,4" заменить цифрой "0";
2) приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии маслихата Б. Есембаев
Секретарь районного маслихата А. Кайрушев

11212
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1491
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11171
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20685
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
195747
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
195747
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
227075,5
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
7357
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7357
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
7357
2
Әлеуметтік көмек
202623
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
202623
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
33160
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9260
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2500
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
19372
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
60400
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
10777
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
47300
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9510
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
10344
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17095,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16741
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15241
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1500
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
354,5
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
354,5
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

11212
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей) оставшегося бех попечения родителей
1491
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11171
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20685
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
195747
037
Строительство и реконструкция объектов образования
195747
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
227075,5
1
Социальное обеспечение
7357
464
Отдел образования района (города областного значения)
7357
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
7357
2
Социальная помощь
202623
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
202623
002
Программа занятости
33160
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, проживающих в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9260
005
Государственная адресная социальная помощь
2500
006
Оказание жилищной помощи
19372
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
60400
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10777
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
47300
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9510
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
10344
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17095,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16741
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
15241
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1500
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
354,5
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
354,5
07
Жилищно-коммунальное хозяйство