Байғанин ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 тамыздағы № 183 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 тамызда № 4482 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 216 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 216 шешімімен (қабылданған күнінен бастап күшіне енеді).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387, 444 баптарына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Байғанин ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Елеуова
Мәслихат хатшысы Б. Турлыбаев

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Байганинскому району
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 4 августа 2015 года № 183. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 августа 2015 года № 4482. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 216
Сноска. Утратило силу решением Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 29.02.2016 № 216 (вводится в действие с момента принятия).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 387, 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Байганинскому району в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Елеуова
Секретарь маслихата Б. Турлыбаев