2016-2018 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 196 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 4704 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік Кодекстің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016 - 2018 жылдарға арналған Байғанин ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 3 954 833,1 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 097 640 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 2 888,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 700 мың теңге;
трансферттердің түсімдері 853 605 мың теңге;
2) шығындар 4 600 587,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру 29 312,6 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 37 941,6 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 8 629 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалынатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 675 067,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 675 067,1 мың теңге;
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 212 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.04.2016 № 8 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.07.2016 № 27 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.09.2016 № 37 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2016 № 43 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.12.2016 № 44 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2016 жылға бөлінген салықтардан түскен жалпы соманы бөлу мынадай мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша 50 пайыз;
3. Қазақстан Республикасының "2016-2018 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы" Заңының 11 бабына сәйкес:
1) жалақының ең төменгі мөлшері - 22 859 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш - 2 121 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы - 22 859 теңге мөлшерінде белгіленген.

Об утверждении бюджета Байганинского района на 2016-2018 годы
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 23 декабря 2015 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 января 2016 года № 4704. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Байганинского района РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Байганинского района на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих обьемах:
1) доходы 3 954 833,1 тысяч тенге;
в том числе:
налоговые поступления 3 097 640 тысяч тенге;
неналоговые поступления 2 888,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов 853 605 тысяч тенге;
2) затраты 4 600 587,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 29 312,6 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты 37 941,6 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 8 629 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяча тенге;
в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяча тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - 675 067,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) 675 067,1 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Байганинского района Актюбинской области от 29.02.2016 № 212 (вводится в действие с 01.01.2016); от 12.04.2016 № 8 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.07.2016 № 27 (вводится в действие с 01.01.2016); от 06.09.2016 № 37 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.11.2016 № 43 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.12.2016 № 44 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить на 2016 год распределение общей суммы поступлений от налогов в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты 50 процентов;
2) по социальному налогу 50 процентов;
3. В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы" установлено:
1) минимальный размер заработной платы - 22 859 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 121 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 22 859 тенге.

4. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстеме ақы төлеуге - 655 146 мың теңге;
2) мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға - 59 983 мың теңге;
3) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 31 035 мың теңге;
4) халықты әлеуметтiк қорғауға және оған көмек көрсетуге - 4 000 мың теңге;
5) жергілікті атқарушы органдардағы агроөнеркәсіптік кешенінің бөлімшелерін күтіп ұстауға - 1 448 мың теңге;
6) өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге – 18 180 мың теңге;
7) Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға – 4 960 мың теңге.
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 4 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 8 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2016 № 43 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін:
1) алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу - 2 811 мың теңге;
2) аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдердің спорт мектептерінің қызметтерін қамтамасыз етуге - 41 186 мың теңге;
3) балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге - 10 030 мың теңге;
4) жұмыспен қамту - 2020 жол картасы шеңберінде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты және инфрақұрылымды дамыту есебінен жұмыспен қамтуға – 9 109 мың теңге.
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 5 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 8 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2016 № 43 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
5-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін:
1) коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 12 985 мың теңге.
Ескерту. Шешім 5-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 8 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 07.11.2016 № 43 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).

4. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского бюджета:
1) 655 146 тысяч тенге - на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
2) 59 983 тысяч тенге - на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
3) 31 035 тысяча тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
4) 4 000 тысяч тенге - на оказание социальной защиты и помощи населению;
5) 1 448 - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
6) 18 180 тысяч тенге - на обеспечение экономической стабильности регионов;
7) 4 960,0 тысяч тенге - создания цифровой образовательной инфраструктуры.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решениями маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12.04.2016 № 8 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.11.2016 № 43 (вводится в действие с 01.01.2016).
5. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление текущих целевых трансфертов из областного бюджета:
1) 2 811 тысяч тенге - на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения;
2) 41 186 тысяч тенге - на обеспечение деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ;
3) 10 030 тысяч тенге - на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
4) 9 109 тысяч тенге - на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры и жилищно-коммунального хозяйства в рамках дорожной карты занятости 2020.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12.04.2016 № 8 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.11.2016 № 43 (вводится в действие с 01.01.2016).
5-1. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета:
1) 12 985 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства.
Сноска. Решение дополнено пунктом 5-1 в соответствии с решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12.04.2016 № 8 (вводится в действие с 01.01.2016); с изменением, внесенным решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.11.2016 № 43 (вводится в действие с 01.01.2016).

6. Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер - 37 941,6 мың теңге;
Ескерту. 6 тармаққа өзгеріс енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 07.11.2016 № 43 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2016 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві - 9 336,9 мың теңге болып бекітілсін.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 12.04.2016 № 8 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.07.2016 № 27 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) ); 07.11.2016 № 43 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Бюджетные кредиты в местные исполнительные органы на реализацию мер социальной поддержки специалистов - 37 941,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменением, внесенным решением маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.11.2016 № 43 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме - 9 336,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Байганинского района Актюбинской области от 12.04.2016 № 8 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.07.2016 № 27 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.11.2016 № 43 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.

9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ әкімі аппараттарының бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округ әкімі аппараттарының бөлінісінде жергілікті басқару органдарына берілетін трансфеттер 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Мұстафа
Мәслихат хатшысы Б. Турлыбаев
Байғанин аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 196
шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған Байғанин ауданының бюджеті

9. Утвердить бюджетные программы аппаратов акимов сельских округов на 2016 год, согласно приложению 5.
10. Утвердить трансферты органам местного самоуправления в разделе аппаратов акимов сельских округов в районном бюджете на 2016 год, согласно приложению 6.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Т. Мұстафа
Секретарь маслихата Б. Турлыбаев
Приложение 1 к решению № 196 Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года
Бюджет Байганинского района на 2016 год

10 362,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
562,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
21 870,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
21 870,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 259,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
316,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
295,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
196 891,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
50 874,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
437,9
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
437,9
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
5 221,1
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 221,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 235,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
280,0
004
Азматтардың жекелген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5 955,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 844,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 844,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
34 136,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 788,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
4 661,0
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салу және (немесе) реконструкциялау
2 137,7
091
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
24 549,6
2
Коммуналдық шаруашылық
125 491,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
123 398,4
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
25 597,2
048
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту

10 362,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
562,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
21 870,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
21 870,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21 259,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
316,0
021
Капитальные расходы государственного органа
295,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
196 891,4
1
Жилищное хозяйство
50 874,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
437,9
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
437,9
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
5 221,1
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 221,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 235,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
280,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5 955,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 844,0
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 844,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
34 136,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 788,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
4 661,0
072
Строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкция общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
2 137,7
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
24 549,6
2
Коммунальное хозяйство
125 491,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
123 398,4
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (города областного значения)
25 597,2
048
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов

6 700,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
32 207,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 770,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
18 442,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
295,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
700,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
112 931,8
1
Ауыл шаруашылығы
28 952,8
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
8 141,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
8 141,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
20 811,8
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 011,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
325,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2 191,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 300,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 173,8
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
5 811,0
6
Жер қатынастары
14 994,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
14 994,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 073,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
626,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
295,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
68 985,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
68 985,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
68 985,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 173,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14 173,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14 173,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөнінде

6 700,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
32 207,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12 770,0
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
18 442,0
006
Капитальные расходы государственного органа
295,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
700,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
112 931,8
1
Сельское хозяйство
28 952,8
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
8 141,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 141,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
20 811,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 011,0
003
Капитальные расходы государственного органа
325,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2 191,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 300,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 173,8
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
5 811,0
6
Земельные отношения
14 994,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14 994,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
14 073,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
626,0
007
Капитальные расходы государственного органа
295,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
68 985,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
68 985,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
68 985,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 173,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14 173,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14 173,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

464
Ауданның білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Байғанин аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
23 желтоқсандағы № 196
шешіміне 5 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 07.12.2016 № 44 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Қарауылкелді ауылдық округі
Ащы ауылдық округі
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II.ШЫҒЫНДАР

464
Отдел образования района
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5 к решению № 196 Байганинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года
Бюджетные программы аппаратов акимов сельских округов в районном бюджете на 2016 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Байганинского района Актюбинской области от 07.12.2016 № 44 (вводится в действие c 01.01.2016).
Функциональная группа
Караулкельдинский сельский округ
Ащинский сельский округ
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II.ЗАТРАТЫ