Қарғалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы №7 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4214 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімінің 2020 жылғы 3 қарашадағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы ауданы әкімінің 03.11.2020 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 ақпандағы №7 "Сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3787 тіркелген, аудандық "Қарғалы" газетінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 11 санында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Р. Сыдықов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарғалы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
Н. Қожақова
Қарғалы ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 26 ақпандағы № 7 шешiмiне қосымша
Қарғалы ауданы әкiмiнiң 2015 жылғы 26 ақпандағы № 1 шешiмiне қосымша
Қарғалы ауданы аумағындағы сайлау участкелері
№ 240 сайлау учаскесі
Бадамша ауылы, Д.Қонаев көшесі № 17,
аудандық мәдениет үйі, тел: 22-0-05
Әбілқайыр хан көшесі: № 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39;
Жоныс Үкібаев атындағы көшесі: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 13, 14а, 16, 17, 18, 19, 25, 30, 31, 32, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 48, 48а, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 78;
Д.Қонаев көшесі: № 2, 3, 6, 8, 9а, 10, 12, 14, 21;
Әйтеке би көшесі: № 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
Геологтар көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25;
Астана көшесі: № 1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 45, 47, 48, 51, 58, 64, 66, 75, 77;
М.Цибульчик көшесі: № 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17;

О внесении изменений и дополнений в решение акима Каргалинского района от 26 февраля 2014 года №7 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Каргалинского района Актюбинской области от 26 февраля 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2015 года № 4214. Утратило силу решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 3 ноября 2020 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Каргалинского района Актюбинской области от 03.11.2020 № 7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Каргалинского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Каргалинского района от 26 февраля 2014 года № 7 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3787, опубликованное от 13 марта 2014 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Р.Сыдыков
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Каргалинской районной
территориальной избирательной комиссии
Н. Кужакова
Приложение к решению акима района 26 февраля 2014 года № 7
Приложение к решению акима района от 26 февраля 2015 года № 1
Избирательные участки на территории Каргалинского района
Избирательный участок № 240
село Бадамша, улица Д.Кунаева № 17,
районный дом культуры, тел: 22-0-05
улица Абылхаир хана: № 5, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 26, 29, 30, 31, 33, 37, 39;
улица имени Жоныса Укубаева: № 2, 3, 4, 7, 8, 9, 13, 14а, 16, 17, 18, 19, 25, 30, 31, 32, 36, 37, 39, 40, 42, 44, 45, 48, 48а, 49, 50, 51, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 78;
улица Д.Кунаева: № 2, 3, 6, 8, 9а, 10, 12, 14, 21;
улица Айтеке би: № 1, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28;
улица Геологов: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Астаны: № 1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 45, 47, 48, 51, 58, 64, 66, 75, 77;
улица М.Цибульчика: № 3, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 17;

Ы.Алтынсарин атындағы тұйығы: № 1, 2, 3, 5, 7, 9;
М.Оспанов атындағы тұйығы: № 1, 2, 3:
М.Жұмабаев атындағы тұйығы: №1, 2, 3, 4, 5, 6;
Тайкеткен көшесі: № 1, 3;
Егемендік атындағы көшесі: № 1, 7;
Тәуелсіздікке 20 жыл тұйығы: № 1, 2, 4, 5;
Т.Рысқұлов атындағы тұйығы: № 1, 2, 3, 5;
Қ.Сәтпаев көшесі: № 2, 6, 7, 8, 10, 12;
Ж.Аймаутов атындағы көшесі: № 1, 5, 7, 10, 11, 14, 15, 20, 23, 25;
Б.Майлин атындағы көшесі: № 1, 3, 6;
Жеңіс көшесі: № 3, 8, 18, 20;
Ғ.Мүсірепов атындағы көшесі: № 3.
№ 241 сайлау учаскесі
Бадамша ауылы, Ә.Жангилдин көшесі № 7,
№ 2 Бадамша орта мектебі, тел: 22-6-81
Абай тұйығы: № 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13;
Әйтеке би көшесі: № 27, 30, 34, 36, 38;
Қазақстан көшесі: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
Горняктар көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
Ә.Жангилдин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
А.Иманов тұйығы: № 1, 2, 3, 6, 8, 10;
В.Пацаев көшесі: № 1а, 2, 3, 12, 13, 15, 21, 23;
Жастар тұйығы: № 2;
Ш.Кұдайбердіұлы атындағы тұйығы: № 2, 4, 6;
Жоныс Үкібаев атындағы көшесі: № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 139.
№ 242 сайлау учаскесі
Бадамша ауылы, № 12 Бадамша агротехникалық колледжі, тел: 22-4-46
С.Сейфуллин атындағы көшесі: № 1, 3;
Уәлиханов көшесі: № 1, 3, 5, 9;
Ш.Қалдаяков көшесі : № 1, 2, 3, 4, 5;
М.Әуезов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
Әйтеке би көшесі: № 40;
Талжібек Имашева атындағы көшесі: № 2, 4, 7, 9;
А.Бөкейханов атындағы көшесі: № 6, 7;
Б.Момышұлы көшесі: № 1, 4, 6, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 32, 38, 41;
Ғ.Мүсірепов атындағы көшесі: № 7, 9, 11, 13, 17;
С.Мұқанов атындағы көшесі: № 4, 17;
С.Торайғыров қөшесі: № 1;
Бөгембай батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Аталған елді мекенге қарасты қоныстар.
№ 243 сайлау учаскесі
Бадамша ауылы, Әйтеке би көшесі 17 б,
№ 1 Бадамша орта мектебі, тел: 22-0-34.
Әбілқайыр хан көшесі: № 32, 34, 36, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69;
В.Пацаев көшесі: № 4, 6, 8;
А.Пушкин көшесі: № 6, 7, 8, 10, 14, 15, 16, 18, 28, 30, 39, 41, 42, 49, 54, 55, 60, 62, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 83, 84, 88, 89, 90, 92, 93, 98, 100, 104, 112;
Г.Карюк көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 24, 28, 36, 42, 46, 48, 58, 60, 62, 76;

переулок имени И.Алтынсарина: № 1, 2, 3, 5, 7, 9;
переулок имени М.Оспанова: № 1, 2, 3;
переулок имени М.Жумабаева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Тайкеткен: № 1, 3;
улица Егемендик: № 1, 7;
переулок 20 лет Независимости: № 1, 2, 4, 5;
переулок имени Т.Рыскулова: № 1, 2, 3, 5;
улица К.Сатпаева: № 2, 6, 7, 8, 10, 12;
улица имени Ж.Аймаутова: № 1, 5, 7, 10, 11, 14, 15, 20, 23, 25;
улица имени Б.Майлина: № 1, 3, 6;
улица Женис: № 3, 8, 18, 20;
улица имени Г.Мусрепова: № 3.
Избирательный участок № 241
село Бадамша, улица А.Жангелдина 7,
Бадамшинская средняя школа № 2 тел: 22-6-81
переулок Абая: № 1, 2, 3, 4, 7, 9, 11, 13;
улица Айтеке би: № 27, 30, 34, 36, 38;
улица Казахстанская: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 20, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 37 ,38, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53;
улица Горняков: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33;
улица А.Жангилдина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16;
переулок А.Иманова: № 1, 2, 3, 6, 8, 10;
улица В.Пацаева: № 1а, 2, 3, 12, 13, 15, 21, 23;
переулок Жастар: № 2;
переулок имени Ш.Кудайбердиева: № 2, 4, 6;
улица имени Жоныса Укубаева: № 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 100, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 111, 112, 115, 117, 121, 125, 127, 129, 131, 133, 139.
Избирательный участок № 242
село Бадамша, улица В.Пацаева 9,
Бадамшинский агротехнический колледж № 12, тел: 22-4-46
улица имени С.Сейфулина: № 1, 3;
улица Ш.Уалиханова: № 1, 3, 5, 9;
улица Ш.Калдаякова: № 1, 2, 3, 4, 5;
улица М.Ауезова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37;
улица Айтеке би: № 40;
улица имени Талжибек Имашевой: № 2, 4, 7, 9;
улица имени А.Букейханова: № 6, 7;
улица имени Б.Момышулы: № 1, 4, 6, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 32, 38, 41;
улица имени Г.Мусрепова: № 7, 9, 11, 13, 17;
улица имени С.Муканова: № 4, 17;
улица С.Торайгырова: № 1;
улица Бугенбай батыра: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 243
село Бадамша, улица Айтеке би № 17 б,
Бадамшинская средняя школа № 1, тел: 22-0-34
улица Абылхаир хана: № 32, 34, 36, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69;
улица В.Пацаева: № 4, 6, 8;
улица А.Пушкина: № 6, 7, 8, 10, 14, 15, 16, 18, 28, 30, 39, 41, 42, 49, 54, 55, 60, 62, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 81, 83, 84, 88, 89, 90, 92, 93, 98, 100, 104, 112;
улица Г.Карюка: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 20, 24, 28, 36, 42, 46, 48, 58, 60, 62, 76;

Есет батыр көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28;
Ә.Молдағұлова көшесі: № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 35, 36, 38, 39, 41, 44, 54, 55, 57, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 69;
Еңбекшілер көшесі: № 7, 8, 14, 22, 23, 28, 29, 30, 32, 35, 38, 42, 46, 47, 49, 54, 58, 59, 62, 66, 67, 70, 71, 73, 79, 82, 86, 88, 90, 97, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115;
Желтоқсан көшесі: № 2, 17, 19, 21, 23, 30, 32, 34, 41, 43, 47, 49, 52, 58, 63;
А.Байтұрсынов көшесі: № 5, 6, 8, 13, 16, 20, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 46, 48, 50, 58, 59, 61, 62, 65, 69;
Достық тұйығы: № 1, 3, 5;
Жамбыл көшесі: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13.
№ 244 сайлау учаскесі
Әлімбет ауылы, ауылдық клубы, тел: 29-8-02
Әлімбет ауылы және осы ауылға қарасты елді мекендер.
№ 245 сайлау учаскесі
Шандыаша ауылы, бастауыш мектеп, тел: 71-1-18
Шандыаша ауылы.
№ 246 сайлау учаскесі
Ащылысай ауылы, орта мектеп, тел: 29-2-66
Ащылысай ауылы.
№ 247 сайлау учаскесі
Ащылысай ауылы, ауылдық клубы, тел: 29-1-74
Преображеновка ауылы.
№ 248 сайлау учаскесі
Ақкөл ауылы, негізгі мектеп, тел: 71-1-40
Ақкөл ауылы.
№ 249 сайлау учаскесі
Бозтөбе ауылы, орта мектеп, тел: 71-0-02
Бозтөбе ауылы.
№ 250 сайлау учаскесі
Велиховка ауылы, негізгі мектеп, тел: 26-3-86
Велиховка ауылы.
№ 251 сайлау учаскесі
Ақжайық ауылы, негізгі мектеп, тел: 71-2-89
Ақжайық ауылы.
№ 252 сайлау учаскесі
Петропавловка ауылы, орта мектеп, тел: 99-12-36
Д.Қонаев көшесі: № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 54, 56, 58, 64, 66, 61/1, 61/2, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77/2, 77/1, 79/1, 79/2, 83, 87, 89, 91, 93, 95/1, 95/2, 97, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4, 74/1, 74/2, 78, 80/1, 80/2, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
Қ.Мұқанов көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36/1, 36/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68/1, 68/2, 70, 72, 74, 76, 80, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 57/1, 57/2, 47/1, 49, 51, 53, 55, 61, 63;
Қарғалы көшесі: № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37/2, 37/1, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/1, 59/2, 61, 63/1, 63/2, 65, 67/1, 67/2;
Еңбекшілер көшесі: № 2, 4, 6/1, 6/2, 1, 3, 5, 7, 9, 11;

улица Есет батыра: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 28;
улица А.Молдагуловой: № 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 31, 35, 36, 38, 39, 41, 44, 54, 55, 57, 59, 60, 63, 64, 65, 67, 69;
улица Енбекшилер: № 7, 8, 14, 22, 23, 28, 29, 30, 32, 35, 38, 42, 46, 47, 49, 54, 58, 59, 62, 66, 67, 70, 71, 73, 79, 82, 86, 88, 90, 97, 99, 101, 103, 107, 111, 113, 115;
улица Желтоксан: № 2, 17, 19, 21, 23, 30, 32, 34, 41, 43, 47, 49, 52, 58, 63;
улица А.Байтурсынова: № 5, 6, 8, 13, 16, 20, 24, 25, 26, 29, 31, 32, 35, 36, 38, 40, 41, 46, 48, 50, 58, 59, 61, 62, 65, 69;
переулок Достык: № 1, 3 ,5;
улица Жамбыла: № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13.
Избирательный участок № 244
село Алимбет, сельский клуб, тел: 29-8-02
село Алимбет и все поселения, относящиеся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 245
село Шандыаша, начальная школа, тел: 71-1-18
село Шандыаша.
Избирательный участок № 246
село Ащылысай, средняя школа, тел: 29-2-66
село Ащылысай.
Избрирательный участок № 247
село Ащылысай, сельский клуб, тел: 29-1-74
село Преображеновка.
Избирательный участок № 248
село Акколь, основная школа, тел: 71-1-40
село Акколь.
Избирательный участок № 249
село Бозтобе, средняя школа, тел: 71-0-02
село Бозтобе.
Избирательный участок № 250
село Велиховка, основная школа, тел: 26-3-86
село Велиховка.
Избирательный участок № 251
село Акжаик, основная школа, тел: 71-2-89
село Акжаик.
Избирательный участок № 252
село Петропавловка, средняя школа, тел: 99-12-36
улица Д.Конаева: № 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 46, 54, 56, 58, 64, 66, 61/1, 61/2, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77/2, 77/1, 79/1, 79/2, 83, 87, 89, 91, 93, 95/1, 95/2, 97, 99/1, 99/2, 99/3, 99/4,74/1, 74/2, 78, 80/1, 80/2, 82, 86, 88, 90, 92, 94, 96;
улица К.Муканова: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36/1, 36/2, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68/1, 68/2, 70, 72, 74, 76, 80, 3/1, 3/2, 5, 7, 9, 11, 11а, 13, 15, 17, 19, 21, 25, 27, 29, 31, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 57/1 ,57/2, 47/1, 49, 51, 53, 55, 61, 63;
улица Каргалы: № 4, 6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52/1, 52/2, 54, 56, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 72, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37/2, 37/1, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59/1, 59/2, 61, 63/1, 63/2, 65, 67/1, 67/2;
улица Енбекшилер: № 2, 4, 6/1, 6/2, 1, 3, 5, 7, 9, 11;

Жастар көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24;
И.М.Мишин көшесі: № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 11, 13/2, 13/1, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2;
Есет батыр көшесі: № 13, 15, 17, 19, 21;
Жамбыл көшесі: № 10, 12, 14, 11, 13;
Абай көшесі: № 12, 14, 16, 18, 20, 11, 15, 17, 19, 19а, 21;
Ф.Майоров көшесі: № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 1/2, 1/1, 5/2, 5/1, 7, 13, 15;
Достық көшесі: № 10, 12, 14, 19, 11, 15;
Жеңіс көшесі: № 2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 8, 10, 12, 3а, 5, 7/2, 7/1, 9, 11, 13, 15;
Целинная көшесі: № 8/1, 8/2, 10/2, 10/1, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4.
№ 253 сайлау учаскесі
Петропавловка ауылы, ауылдық клубы, тел: 99-10-12
Д.Қонаев көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/2, 13/1, 15/2, 15/1, 17/2, 17/1, 19, 21/2, 21/1, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 39/2, 39/1, 41, 43/1, 43/2, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57/4, 57/3, 57/2, 57/1, 59;
Ю.А.Гагарин көшесі: № 1, 3, 5/2, 5/1, 7/2, 7/1, 9/2, 9/1, 11/2, 11/1, 13/2, 13/1, 15/2, 15/1, 17/2, 17/1, 19/2, 19/1, 21/2, 21/1, 23, 25, 27/2, 27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67/а, 67/б, 69, 69а, 71, 73, 75/2, 75/1, 77/2, 77/1, 79/2, 79/1, 81/2, 81/1, 83/1, 83/2, 2а, 2б, 4, 4б, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22/1, 22/2, 24/2, 24/1, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62, 64, 70/1, 70/2, 72, 74/1, 74/2, 76/1, 76/3, 76/4, 78/1, 78/2;
И.М.Мишин көшесі: № 1/2, 1/1, 3/2, 3/1, 5/2, 5/1, 7/2, 7/1, 9/2, 9/1;
Есет батыр көшесі: № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 12а, 1, 3, 5, 7, 9, 11/2, 11/1;
Жамбыл көшесі: № 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 3/2, 3/1, 1, 5, 7, 9;
Абай көшесі: № 2/1, 5/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 1, 3, 5, 7, 9;
С.Сейфуллин көшесі: № 1/1, 3/3, 3/2, 3/1, 5/2, 5/1, 7/2, 7/1, 9/2, 9/1;
Достық көшесі: № 2, 4, 6, 8, 1, 3, 5,7/1, 7/2;
Ф.Майоров көшесі: № 2/2, 4, 1/2, 1/1, 2/1.
№ 254 сайлау учаскесі
Ш. Қалдаяқов ауылы, В.И.Пацаев атындағы орта мектебі, тел: 26-1-01
Әбілқайыр хан көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14-1, 14-2, 16, 18, 20, 22-1, 22-2, 22-3, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Абай көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
Абылай хан көшесі: № 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;

улица Жастар: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 24;
улица И.М.Мишина: № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 11, 13/2, 13/1, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2;
улица Есет батыр: № 13, 15, 17, 19, 21;
улица Жамбыла: № 10, 12, 14, 11, 13;
улица Абая: № 12, 14, 16, 18, 20, 11, 15, 17, 19, 19а, 21;
улица Ф.Майорова: № 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 1/2, 1/1, 5/2, 5/1, 7, 13, 15;
улица Достык: № 10, 12, 14, 19, 11, 15;
улица Женис: № 2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 6, 8, 10, 12, 3а, 5, 7/2, 7/1, 9, 11, 13, 15;
улица Целинная: № 8/1, 8/2, 10/2, 10/1, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 20/3, 20/4, 22/1, 22/2, 22/3, 22/4.
Избирательный участок № 253
село Петропавловка, сельский клуб, тел: 99-10-12
улица Д.Конаева: № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13/2, 13/1, 15/2, 15/1, 17/2, 17/1, 19, 21/2, 21/1, 25/1, 25/2, 27, 29, 31, 33, 39/2, 39/1, 41, 43/1, 43/2, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57/4, 57/3, 57/2, 57/1, 59;
улица Ю.А.Гагарина: № 1, 3, 5/2, 5/1, 7/2, 7/1, 9/2, 9/1, 11/2, 11/1, 13/2, 13/1, 15/2, 15/1, 17/2, 17/1, 19/2, 19/1, 21/2, 21/1, 23, 25, 27/2, 27/1, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 67/а, 67/б, 69, 69а, 71, 73, 75/2, 75/1, 77/2, 77/1, 79/2, 79/1, 81/2, 81/1, 83/1, 83/2, 2а, 2б, 4, 4б, 6а, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22/1, 22/2, 24/2, 24/1, 26, 28, 30/1, 30/2, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 54, 56, 58, 60/1, 60/2, 62, 64, 70/1, 70/2, 72, 74/1, 74/2, 76/1, 76/3, 76/4, 78/1, 78/2;
улица И.М.Мишина: № 1/2, 1/1, 3/2, 3/1, 5/2, 5/1, 7/2, 7/1, 9/2, 9/1;
улица Есет батыр: № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 12а, 1, 3, 5, 7, 9, 11/2, 11/1;
улица Жамбыла: № 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 3/2, 3/1, 1, 5, 7, 9;
улица Абая: № 2/1, 5/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 1, 3, 5, 7, 9;
улица С.Сейфуллина: № 1/1, 3/3, 3/2, 3/1, 5/2, 5/1, 7/2, 7/1, 9/2, 9/1;
улица Достык: № 2, 4, 6, 8, 1, 3, 5, 7/1, 7/2;
улица Ф.Майорова: № 2/2, 4, 1/2, 1/1, 2/1.
Избирательный участок № 254
село Ш.Калдаякова, средняя школа имени В.И.Пацаева, тел: 26-1-01
улица Абилкайыр хана: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14-1, 14-2, 16, 18, 20, 22-1, 22-2, 22-3, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Абая: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27;
улица Абылай хана: № 2, 4, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57;

Н.Орынбасаров көшесі: № 27, 29, 31, 33, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
М.Қазкеев көшесі: № 2, 4, 6, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
Жездібай батыр көшесі: № 2, 4, 6, 1, 3, 5;
Ө.Канахин көшесі: № 4, 1, 5.
№ 255 сайлау учаскесі.
Ш. Қалдаяқов ауылы, В.И.Пацаев атындағы орта мектебі, тел: 26-1-09
Т.Ахтанов көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28;
Д.Беркімбаев көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
Ш.Уалиханов көшесі: № 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 1, 3, 5, 9;
Қ.Жұбанов көшесі: № 16, 20, 22, 24, 28, 3, 7, 11, 13, 17;
Н.Құмарова көшесі: № 4, 6, 1;
Балықшылар көшесі: № 2, 4, 6, 8, 10, 1, 3, 5, 7, 9;
Ғарыш көшесі: № 11.
Аталған елді мекенге қарасты қоныстар.
№ 256 сайлау учаскесі
Жосалы ауылы, орта мектеп, тел: 26-5-08
Жосалы ауылы.
№ 257 сайлау учаскесі
Кемпірсай ауылы, бастауыш мектеп, тел: 27-0-34
Кемпірсай ауылы.
№ 258 сайлау учаскесі
Қарабұтақ ауылы, негізгі мектеп, тел: 50-0-50
Қарабұтақ ауылы.
№ 259 сайлау учаскесі
Қос Естек ауылы, орта мектеп, тел: 24-1-83
Бейбітшілік көшесі: № 27/2, 3, 2, 29/1, 35, 33/2, 33/1, 31, 8, 6, 29/2, 17, 9, 7, 25, 15, 23, 5, 11/1, 11/2, 1;
Сабыр Рақымов атындағы көшесі: № 10/1, 16, 32;
М.Әуезов атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 5, 10, 15, 12, 16, 18, 20, 17, 21/1, 22, 14, 24, 26, 23/2, 28, 25, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 36, 40, 42, 44, 48, 47, 50, 53, 52, 55, 54, 61/1, 61/2, 58;
Абай атындағы көшесі: № 4, 1, 8, 5, 11, 13, 16, 17, 25/1, 25/2, 20, 30, 28, 33, 32, 27/1, 29, 34, 37, 39, 41, 38, 40, 47, 43, 49, 42, 51, 53, 55, 48, 50, 59, 52, 54, 61/1, 61/2, 56, 63, 58, 65/2, 65/1, 67, 64, 62, 66, 60, 69/1, 70, 69/2, 71, 73, 72, 74, 77, 79, 76, 81, 78, 83, 80, 82, 92, 98, 100, 86, 68;
С.Вавилов атындағы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
Ә.Молдағұлова атындағы көшесі: № 17, 15, 14, 13, 12, 10, 8, 6, 6а, 4, 2, 3, 9/2, 9/1, 5, 7, 26, 28, 42, 44, 46, 48, 33, 29, 27, 38, 36, 30, 32, 34;
Д.Шампиев атындағы көшесі: № 1, 4, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 17;
Жамбыл Жабаев атындағы көшесі: № 27, 25, 23, 21, 19, 17, 15, 10, 4, 2, 13, 11, 7, 5, 3, 9;
Шали Балниязов атындағы көшесі:№ 30, 16, 14, 10, 17/1, 17/2, 4, 2, 15, 13, 9, 5, 3, 22, 29, 21, 23, 26, 33, 31, 28;
М.Маметова атындағы көшесі: № 39, 38, 37, 43, 30/1, 30/2, 24, 23, 22, 21, 20, 18, 19, 16, 17, 14, 12, 10, 7, 9, 8, 40, 2, 3, 1, 55, 5, 47, 49, 57, 59, 61, 34, 32/1, 42, 32/2, 51, 25, 65, 6, 26, 28, 63;
Астана көшесі: № 17, 9/1, 9/2, 4, 6, 11, 8, 5, 7/1, 12, 13, 14, 15, 17, 16, 18, 20, 21, 23, 1, 30, 32, 34, 27, 36, 40, 33, 10, 2, 31;

улица Н.Орынбасарова: № 27, 29, 31, 33, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25;
улица М.Казкеева: № 2, 4, 6, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21;
улица Жездибай батыра: № 2, 4, 6, 1, 3, 5;
улица О.Канахина: № 4, 1, 5.
Избирательный участок № 255
село Ш. Калдаякова, средняя школа имени В.И.Пацаева, тел: 26-1-09
улица Т.Ахтанова: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Д.Беркимбаева: № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 1, 3, 5, 9, 11, 13, 15, 17, 19;
улица Ш.Уалиханова: № 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 1, 3, 5, 9;
улица К.Жубанова: № 16, 20, 22, 24, 28, 3, 7, 11, 13, 17;
улица Н.Кумарова: № 4, 6, 1;
улица Балыкшылар: № 2, 4, 6, 8, 10, 1, 3, 5, 7, 9;
улица Гарыш: № 11.
Поселение, относящееся к данному населенному пункту.
Избирательный участок № 256
село Жосалы, средняя школа, тел: 26-5-08
село Жосалы.
Избирательный участок № 257
село Кемпирсай, начальная школа, тел: 27-0-34
село Кемпирсай.
Избирательный участок № 258
село Карабутак, основная школа, тел: 50-0-50
село Карабутак.
Избирательный участок № 259
село Кос-Истек, средняя школа, тел: 24-1-83
улица Бейбитшилик: № 27/2, 3, 2, 29/1, 35, 33/2, 33/1, 31, 8, 6, 29/2, 17, 9, 7, 25, 15, 23, 5, 11/1, 11/2, 1;
улица имени Сабыра Рахимова: № 10/1, 16, 32;
улица имени М.Ауезова: № 1, 2, 3, 4, 6, 7, 5, 10, 15, 12, 16, 18, 20, 17, 21/1, 22, 14, 24, 26, 23/2, 28, 25, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 36, 40, 42, 44, 48, 47, 50, 53, 52, 55, 54, 61/1, 61/2, 58;
улица имени Абая: № 4, 1, 8, 5, 11, 13, 16, 17, 25/1, 25/2, 20, 30, 28, 33, 32, 27/1, 29, 34, 37, 39, 41, 38, 40, 47, 43, 49, 42, 51, 53, 55, 48, 50, 59, 52, 54, 61/1, 61/2, 56, 63, 58, 65/2, 65/1, 67, 64, 62, 66, 60, 69/1, 70, 69/2, 71, 73, 72, 74, 77, 79, 76, 81, 78, 83, 80, 82, 92, 98, 100, 86, 68;
улица имени С.Вавилова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21;
улица имени А.Молдагуловой: № 17, 15, 14, 13, 12, 10, 8, 6, 6а, 4, 2, 3, 9/2, 9/1, 5, 7, 26, 28, 42, 44, 46, 48, 33, 29, 27, 38, 36, 30, 32, 34;
улица имени Д.Шампиева: № 1, 4, 3, 5, 8, 10, 11, 12, 17;
улица Жамбыла Жабаева: № 27, 25, 23, 21, 19, 17, 15, 10, 4, 2, 13, 11, 7, 5, 3, 9;
улица имени Шали Балниязова: № 30, 16, 14, 10, 17/1, 17/2, 4, 2, 15, 13, 9, 5, 3, 22, 29, 21, 23, 26, 33, 31, 28;
улица имени М.Маметовой: № 39, 38, 37, 43, 30/1, 30/2, 24, 23, 22, 21, 20, 18, 19, 16, 17, 14, 12, 10, 7, 9, 8, 40, 2, 3, 1, 55, 5, 47, 49, 57, 59, 61, 34, 32/1, 42, 32/2, 51, 25, 65, 6, 26, 28, 63;
улица Астана: № 17, 9/1, 9/2, 4, 6, 11, 8, 5, 7/1, 12, 13, 14, 15, 17, 16, 18, 20, 21, 23, 1, 30, 32, 34, 27, 36, 40, 33, 10, 2, 31;

А.Жұбанов атындағы көшесі: № 26, 28, 16, 8, 4, 6, 6а, 8а, 10, 12, 14, 18, 20, 24;
Қ.Сәтпаев атындағы көшесі: № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 19, 38, 21, 40, 23, 42, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 29, 36.
№ 260 сайлау учаскесі
Қос Естек ауылы, орта мектеп, тел: 24-1-84
Бірлік көшесі: № 1, 4, 6, 3, 5, 7, 9, 11, 16, 13, 18, 20, 23, 25, 24, 27, 21, 29, 31, 35, 32, 37, 39, 41, 40, 42, 43, 45, 47, 49, 52, 44, 50;
Қ.Сәтпаев атындағы көшесі: № 7, 12, 5, 8, 14, 6, 16, 4, 2, 1, 9, 11, 13, 18;
Д.Қонаев атындағы көшесі: № 3, 4, 12, 7, 14, 11, 13, 24, 26, 28, 30, 30а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 34, 27, 29, 31, 33, 35, 36/1, 36/2, 38, 40, 42, 22, 26а, 32а;
Астана көшесі: № 44, 35, 46, 37, 39, 52, 54, 41, 43, 56, 58, 60, 62, 64, 47, 49, 70, 72, 59, 74, 61, 76, 78, 63, 65, 82, 84, 55, 57, 88, 90/1, 90/2, 92/2, 92/1, 94/1, 94/2, 96, 102, 45.
№ 261 сайлау учаскесі
Сарыбұлақ ауылы, ауылдық клубы, тел: 24-4-37
Сарыбұлақ ауылы.
№ 262 сайлау учаскесі
Степной ауылы, ауылдық клубы, тел: 29-6-23
Степной ауылы.
№ 263 сайлау учаскесі
Первомай ауылы, бастауыш мектеп, тел: 29-7-54
Первомай ауылы.
№ 264 сайлау учаскесі
Мамыт ауылы, негізгі мектеп, тел: 29-6-77
Мамыт ауылы.
№ 265 сайлау учаскесі
Қайрақты ауылы,орта мектеп, тел: 29-4-12
Қайрақты ауылы және аталған елді мекенге қарасты қоныстар.

улица имени А.Жубанова: № 26, 28, 16, 8, 4, 6, 6а, 8а, 10, 12, 14, 18, 20, 24;
улица имени К.Сатпаева: № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 19, 38, 21, 40, 23, 42, 27, 31, 33, 35, 37, 39, 43, 29, 36.
Избирательный участок № 260
село Кос-Истек, средняя школа, тел: 24-1-84
улица Бирлик: № 1, 4, 6, 3, 5, 7, 9, 11, 16, 13, 18, 20, 23, 25, 24, 27, 21, 29, 31, 35, 32, 37, 39, 41, 40, 42, 43,45, 47, 49, 52, 44, 50;
улица имени К.Сатпаева: № 7, 12, 5, 8, 14, 6, 16, 4, 2, 1, 9, 11, 13, 18;
улица имени Д.Кунаева: № 3, 4, 12, 7, 14, 11, 13, 24, 26, 28, 30, 30а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 34, 27, 29, 31, 33, 35, 36/1, 36/2, 38, 40, 42, 22, 26а, 32а;
улица Астана: № 44, 35, 46, 37, 39, 52, 54, 41, 43, 56, 58, 60, 62, 64, 47, 49, 70, 72, 59, 74, 61, 76, 78, 63, 65, 82, 84, 55, 57, 88, 90/1, 90/2, 92/2, 92/1, 94/1, 94/2, 96, 102, 45.
Избирательный участок № 261
село Сарыбулак, сельский клуб, тел: 24-4-37
село Сарыбулак.
Избирательный участок № 262
село Степное, сельский клуб, тел: 29-6-23
село Степное.
Избирательный участок № 263
село Первомайское, начальная школа, тел: 29-7-54
село Первомайское.
Избирательный участок № 264
село Мамыт, основная школа, тел: 29-6-77
село Мамыт.
Избирательный участок № 265
село Кайракты, средняя школа, тел: 29-4-12
село Кайракты и поселение, относящееся к данному населенному пункту.