"Қарғалы ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 114 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 наурыздағы № 284 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 сәуірде № 4272 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 10.06.2016 № 35 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар,митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Занының 10 бабына сәйкес, бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер,пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Қарғалы ауданында бейбіт жиналыстар,митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 114 (нормативтік құқықтық кесімдерді тіркеу тізіліміне № 3587 тіркелген, 2013 жылғы 23 мамырдағы аудандық "Қарғалы" газетінің № 21 санында жарияланған) аудандық мәслихаттың шешімінің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Н.Смолинец
Аудандық мәслихат
хатшысы
Х.Жылқыбеков
Аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 20 наурыздағы № 284 шешіміне ҚОСЫМША
Қарғалы ауданы аумағында бейбіт жиналыстар,митингілер, шерулер,пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары
Атауы
Бейбіт жиналыстар,митингілер,шерулер,
пикеттер мен демонстрациялар өткізу орны
1
Бадамша
селолық округі
Бадамша ауылы, Д.Қонаев көшесінде орналасқан аудандық мәдениет үйінің алдындағы алаң
2
Әлімбет
селолық округі
3
Ащылысай
селолық округі
4
Велихов
селолық округі
5
Желтау
селолық округі
6
Кемпірсай
селолық округі
7
Косестек
селолық округі
8
Степной
селолық округі

О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 апреля 2013 года № 114 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Каргалинском районе"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 20 марта 2015 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 01 апреля 2015 года № 4272. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 10 июня 2016 года № 35
Сноска. Утратило силу решением маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 10.06.2016 № 35.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года " О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и мирных демонстраций Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Приложение к решению районного маслихата от 30 апреля 2013 года № 114 " О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Каргалинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3587, опубликовано 23 мая 2013 года в газете "Каргалы" № 21) изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. .Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Н.Смолинец
Секретарь районного
маслихата
Х.Жылкыбеков
Приложение к решению
Каргалинского районного маслихата
№ 284 от 20 марта 2015 года
Места для проведения мирных собраний,митингов,шествий,пикетов и демонстраций на территории Каргалинского района
п/п
Наименования
Место проведения мирных собраний,митингов,шествий,пикетов и демонстраций
1.
Бадамшинский сельский округ
Площадь,перед зданием районного дома культуры,расположенного по улице Д.Кунаева в селе Бадамша
2
Алимбетовский сельский округ
3
Ащылысайский сельский округ
4
Велиховский
сельский округ
5
Желтауский
сельский округ
6
Кемпирсайский сельский округ
7
Кос-Истекский сельский округ
8
Степной
сельский округ