"Қарғалы ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 70 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 11 тамыздағы № 273 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 қыркүйекте № 4502 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Қарғалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 16 наурыздағы № 70 "Қарғалы ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру мен ата-аналардың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтықы актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4290 тіркелген, аудандық "Қарғалы" газетінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 21-22 санында жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ.Ізтілеуге жүктелсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 16 марта 2015 года № 70 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы Каргалинского района на 2015 год"
Постановление акимата Каргалинского района Актюбинской области от 11 августа 2015 года № 273. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 04 сентября 2015 года № 4502
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Каргалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 16 марта 2015 года № 70 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы Каргалинского района на 2015 год" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 4290, опубликованное за № 21-22 от 30 апреля 2015 года в районной газете "Қарғалы") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района К.Ізтілеу.

3. Осы қаулы ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Р. Сыдықов
Қарғалы ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 11 тамыздағы
№ 273 қаулысына
1 қосымша
Қарғалы ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанында
ғы жарты күндік шағын-орталық
тар
Балабақша
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталық
тар
1
Қарғалы ауданы Бадамша селосы "Айгөлек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким района
Р.Сыдыков
Приложение
к постановлению акимата
Каргалинского района
от "11" августа 2015 года
№ 273
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях Каргалинского района
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центр с неполным днем пребыванием при школе
1
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Айголек" Каргалинского района, село Бадамша

204
16145
2
Қарғалы ауданы Бадамша селосы "Балапан" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
100
25320
3
Қарғалы ауданы Петропавл ауылы"Байтерек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
120
21952
4
Қарғалы ауданы Ш.Қалдаяқов ауылы "Бөбек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
96
25320
5
Қарғалы ауданы Қосестек ауылы "Балауса" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
96
24302
6
Қарғалы ауданы Степной ауылы "Ақбота" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25
47561
кестенің жалғасы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Балабақша
Мектеп жанына
ғы жарты күндік шағын-орталықтар
Балабақша
Мектеп жанындағы жарты күндік шағын-орталық
тар
1
Қарғалы ауданы Бадамша селосы "Айгөлек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
16145
6000
2
Қарғалы ауданы Бадамша селосы "Балапан" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25320
6000
3
Қарғалы ауданы Петропавл ауылы"Байтерек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
21952
5600
4
Қарғалы ауданы Ш.Қалдаяқов ауылы "Бөбек" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
25320
5600
5
Қарғалы ауданы Қосестек ауылы "Балауса" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
24302
5600
6
Қарғалы ауданы Степной ауылы "Ақбота" мектепке дейінгі ұйымы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
47561
5600

204
16145
2
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Балапан" Каргалинского района, село Бадамша
100
25320
3
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Байтерек" Каргалинского района, село Петропавловка
120
21952
4
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Бобек" Каргалинского района, село Ш.Калдаякова
96
25320
5
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Балауса" Каргалинского района, село Косестек
96
24302
6
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Акбота" Каргалинского района, село Степное
25
47561
продолжение таблицы
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с неполным днем пребыванием при школе
Детский сад
Мини-центр с неполным днем пребыванием при школе
1
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Айголек" Каргалинского района, село Бадамша
16145
6000
2
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Балапан" Каргалинского района, село Бадамша
25320
6000
3
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Байтерек" Каргалинского района, село Петропавловка
21952
5600
4
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Бобек" Каргалинского района, село Ш.Калдаякова
25320
5600
5
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Балауса" Каргалинского района, село Косестек
24302
5600
6
Государственное коммунальное казенное предприятие дошкольное организация "Акбота" Каргалинского района, село Степное
47561
5600