Қобда ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қарашадағы № 219 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашада № 4595 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 250 шешімімен
Ескерту. Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 14.01.2016 № 250 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 387, 444 баптарына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессияның төрайымы
Аудандық мәслихатхатшысы
Ж.АТАМҰРАТОВА Л.ИСМАҒАМБЕТОВА

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Хобдинском районе
Решение Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 4 ноября 2015 года № 219. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 ноября 2015 года № 4595. Утратило силу решением Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 14 января 2016 года № 250
Сноска. Утратило силу решением Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 14.01.2016 № 250.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 387, 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в Хобдинском районе.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого офицального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районногомаслихата
Ж. Атамуратова Л. Исмагамбетова