Қобда ауданының аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй–жайларды беру туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 260 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қарашада № 4599 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 20 мамырдағы № 103 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Қобда ауданының әкімдігінің 20.05.2019 № 103 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына сәйкес Қобда ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қобда ауданының аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар қосымшаға сәйкес берілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Елеусіноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Жүсібалиев
Келісілді:
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
Р.Жолдыбаева
Кобда ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 29 қазандағы
№ 260 қаулысына қосымша
Қобда ауданының аумағында кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй - жайлар
Ауылдық округінің атауы
Сайлаушылармен кездесу үшін үй - жайлар
1
Ақрап
Ақрап ауылында Тәуелсіздік көшесі, 35 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ақырап ауылдық клуб ғимаратында
2
Бегалы
Калиновка ауылында Қазақстан көшесі, 82 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Калиновка ауылдық клуб ғимаратында
3
Бестау
Бестау ауылында Астана көшесі, 15 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Бестау ауылдық клуб ғимаратында
4
Бұлақ
Әлия ауылында Жастар көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Әлия ауылдық Мәдениет үйі ғимаратында
Талдысай ауылында Ә. Молдағұлова көшесі, 5 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Талдысай орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Бұлақ ауылында Жастар көшесі, 15 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Бұлақ негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
5
И.Білтабанов атындағы
И.Білтабанов атындағы ауылында Астана көшесі, 40 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің И.Білтабан ауылдық клуб ғимаратында
Қосөткел ауылында Абай көшесі, 32 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Қосөткел негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Байтақ ауылында Бейбітшілік көшесі, 6 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Байтақ бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
6
Жарық
Жарық ауылында Астана көшесі, 7 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Жарық ауылдық клуб ғимаратында
Қанай ауылында К.Бекеев көшесі, 12 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Жарық негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
7
Жарсай
Жарсай ауылында Калинина көшесі, 36 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Жарсай ауылдық клуб ғимаратында
Қарағанды ауылында Желтоқсан көшесі, 19 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Қарағанды ауылдық клуб ғимаратында
Ақсай ауылында Астана көшесі, 17 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Ақсай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
8
Жиренқопа
Жиренқопа ауылында Ардагер көшесі, 2 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Жиренқопа ауылдық клуб ғимаратында
9
Жаңаталап
Жаңаталап ауылында И.Пятковский көшесі, 19 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Жаңаталап орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
10
Исатай
Жарсай ауылында Астана көшесі, 11 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қиил ауылдық клуб ғимаратында
11
Қобда
Қобда ауылында И.Колесников көшесі, 17 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда орман шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Қобда ауылында Ы.Алтынсарин көшесі, 4 мекенжайы бойынша орналасқан мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Қобда көпсалалық колледжі" ғимаратында
12
Құрсай
Құрсай ауылында Ә.Молдағұлова көшесі, 42 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Құрсай ауылдық клуб ғимаратында
13
Қызылжар
Қызылжар ауылында С.Сейфуллин көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қызылжар ауылдық клуб ғимаратында
Қаракемер ауылында Тәуелсіздік көшесі, 2 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қаракемер ауылдық клуб ғимаратында
14
И.Құрманов атындағы
Егіндібұлақ ауылында Тәуелсіздік көшесі, 4 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "И.Құрманов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
Бегалы ауылында Абай көшесі, 1 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Бегалы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
15
Өтек
Өтек ауылында Астана көшесі 52, мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Өтек орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
16
Сарбұлақ
Сарбұлақ ауылында Жастар көшесі, 8 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Сарбұлақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
17
Сөгәлі
Көгалы ауылында Қобланды батыр көшесі, 15 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Қобланды негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында

О предоставлении помещений для встреч кандидатов с избирателями на территории Хобдинского района
Постановление Хобдинского районного акимата Актюбинской области от 29 октября 2015 года № 260. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 ноября 2015 года № 4599. Утратило силу постановлением акимата Хобдинского района Актюбинской области от 20 мая 2019 года № 103.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Хобдинского района Актюбинской области от 20.05.2019 № 103 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Хобдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями на территории Хобдинского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Елеусинову.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Джусибалиев
Согласовано:
Председатель районной
территориальной комиссии
Р.Жолдыбаева
Приложение
к постановлению акимата
района от 29 октября 2015 года
№ 260
Помещения для встреч кандидатов с избирателями на территории Хобдинского района
Наименование сельских округов
Адрес местонахождения помещения
1
Акрапский
в здании Акрапского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Тауелсиздик, 35, в селе Акрап
2
Бегалинский
в здании Калиновского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Казахстан, 82, в селе Калиновка
3
Бестауский
в здании Бестауского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Астана, 15, в селе Бестау
4
Булакский
в здании Алиинского сельского Дома культуры государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Жастар, 1, в селе Алия
в здании государственного учреждения "Талдысайская средняя школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица А.Молдагуловой, 5, в селе Талдысай
в здании государственного учреждения "Булакская основная школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Жастар, 15, в селе Булак
5
имени И.Билтабанова
в здании сельского клуба имени И.Билтабанова государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Астана, 40, в селе имени И.Билтабанова
в здании государственного учреждения "Косоткельская основная школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Абая, 32, в селе Косоткел
в здании государственного учреждения "Байтакская начальная школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенный по адресу улица Бейбитшилик, 6, в селе Байтак
6
Жарыкский
в здании Жарыкского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Астана, 7, в селе Жарык
в здании государственного учреждения "Жарыкская основная школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица К.Бекеева, 12, в селе Канай
7
Жарсайский
в здании Жарсайского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенный по адресу улица Калинина, 36, в селе Жарсай
в здании Карагандинского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Желтоксан, 19, в селе Караганда
в здании государственного учреждения "Аксайская основная школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Астана, 17, в селе Аксай
8
Жиренкопинский
в здании Жиренкопинского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Ардагер, 2, в селе Жиренкопа
9
Жанаталапский
в здании государственного учреждения "Жанаталапская средняя школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица И.Пятковского, 19, в селе Жанаталап
10
Исатайский
в здании Киилского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Астана, 11, в селе Жарсай
11
Хобдинский
в здании государственного учреждения "Хобдинское лесное хозяйство", расположенного по адресу улица И.Колесникова, 17, в селе Кобда
в здании государственного коммунального казенного предприятия "Хобдинский многопрофильный колледж", расположенного по адресу улица Ы.Алтынсарина, 4, в селе Кобда
12
Қурсайский
в здании Курсайского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица А.Молдагуловой, 42, в селе Курсай
13
Кызылжарский
в здании Кызылжарского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица С.Сейфуллина,1, в селе Кызылжар
в здании Каракемерского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Тауелсиздик, 2, в селе Каракемер
14
имени И.Қурманова
в здании государственного учреждения "Средняя школа имени И.Курманова" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Тауелсиздик, 4, в селе Егиндыбулак
в здании государственного учреждения "Бегалинская средняя школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Абай, 4, в селе Бегалы
15
Отекский
в здании в здании государственного учреждения "Отекская средняя школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Астана, 52, в селе Отек
16
Сарбулакский
в здании государственного учреждения "Сарбулакская средняя школа" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Жастар, 8, в селе Сарбулак
17
Сугалинский
в здании государственного учреждения "Основная школа Кобланды" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Кобланды батыра, 15, в селе Когалы

Көк үй ауылында Абылайхан көшесі, 21 мекенжайы бойынша орналасқан Қобда аудандық білім бөлімінің "Қазақстан 15 жылдық атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
18
Терісаққан
Терісаққан ауылында Желтоқсан көшесі, 27 мекенжайы бойынша орналасқан "Қобда аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Терісаққан ауылдық клуб ғимаратында

в здании государственного учреждения "Средняя школа имени 15 лет Казахстана" Хобдинского районного отдела образования, расположенного по адресу улица Абылайхана, дом 21, в селе Кок уй
18
Терисакканский
в здании Терисакканского сельского клуба государственного учреждения "Хобдинский районный отдел культуры и развития языков", расположенного по адресу улица Желтоксан, 27, в селе Терисаккан