2016-2018 жылдарға арналған Қобда ауданының бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 227 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 4700 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9- бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Қобда аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 701 292,0 мың теңге;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 352 648 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 4 527,1 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша - 2 900 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 3 341 216,9 мың теңге;
2) шығындар - 3 704 103,9 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру - 35 866,7 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 47 423 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 556,3 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 38 678,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 38 678,9 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 261 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.04.2016 № 13 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.07.2016 № 30 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.08.2016 № 36 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.10.2016 № 45 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2016 № 47 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық;
жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық;
елдi мекендер жерлерiне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы;
елдi мекендердің жерлерiне жеке тұлғалардан алынатын жер салығын қоспағанда, жер салығы;
заңды тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық;
жеке тұлғалардан көлiк құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда);
заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны;
жер учаскелерін пайдаланған үшін алынатын алым;
жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымалы мүлікті кепілдікке салуды мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
мемлекеттік баж;
коммуналдық меншіктегі мүлікті жалдаудан түсетін кірістер;
жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар;
жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер;
жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер.

Об утверждении бюджета Хобдинского района на 2016-2018 годы
Решение Хобдинского районного маслихата Актюбинской области от 23 декабря 2015 года № 227. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 января 2016 года № 4700. Срок действия решения – до 1 января 2017 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Актюбинского областного маслихата от 11 декабря 2015 года "Об областном бюджете на 2016-2018 годы", Хобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 701 292,0 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям - 352 648 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 4 527,1 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 2 900 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 341 216,9 тысяч тенге;
2) затраты - 3 704 103,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 35 866,7 тысяч тенге;
в том числе:
бюджетные кредиты - 47 423 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 11 556,3 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами – 0 тысяч тенге; в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 38 678,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 38 678,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 29.02.2016 № 261 (вводится в действие с 01.01.2016); от 08.04.2016 № 13 (вводится в действие с 01.01.2016); от 02.07.2016 № 30 (вводится в действие с 01.01.2016); от 26.08.2016 № 36 (вводится в действие с 01.01.2016); от 31.10.2016 № 45 (вводится в действие с 01.01.2016); от 02.12.2016 № 47 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты;
индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты;
социальный налог;
налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей;
налог на имущество физических лиц;
земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов;
земельный налог, за исключением земельного налога с физических лиц на земли населенных пунктов
налог на транспортные средства с юридических лиц;
налог на транспортные средства с физических лиц;
единый земельный налог;
бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды;
дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
государственная пошлина;
доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности;
административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами;
другие неналоговые поступления в местный бюджет;
поступления от продажи земельных участков.

3. Қазақстан Республикасының "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджеті туралы" Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 проценті шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 11-бабына сәйкес:
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 22859 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 121 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 22 859 теңге мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
5. Қазақстан Республикасының "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 12-бабына сәйкес 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеу, сондай-ақ, оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайынғы үстемеақы төлеу белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
6. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген субвенциялар көлемі 2 240 682 теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға – 2 457 мың теңге ;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға – 59 327 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруға – 65 932 мың теңге;
жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сондай-ақ, оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 569 138,6 мың теңге;
Қазақстан Республикасында Мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 - 2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыруға - 1 416 мың теңге;

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 -2018 годы" установлено:
с 1 января 2016 года:
1) минимальный размер заработной платы - 22 859 тенге;
2) месячный расчетный показатель для начисления пособий и иных социальных выплат, а также применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 121 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 22 859 тенге.
5. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 12 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 -2018 годы" с 1 января 2016 года оплата труда гражданским служащим установлена по новой модели системы оплаты труда, а также выплата им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам в размере 10 процентов.
6. Учесть в районном бюджете на 2016 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты в сумме 2 240 682 тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса - 2 457 тысяч тенге;
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих – 59 327 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования - 65 932 тысяч тенге;
на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 569 138,6 тысячи тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы – 1 416 тысяч тенге;

экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге – 123 434 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 08.04.2016 № 13 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.07.2016 № 30 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.08.2016 № 36 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.10.2016 № 45 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін:
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 10 802 мың теңге;
аудандық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдердің спорт мектебінің қызметін қамтамасыз етуге – 35 661 мың теңге;
бруцеллезбен ауырған, санитарлық союға жіберілетін ауылшаруашылық малдардың (ірі және ұсақ малдар) құнын (50% дейін) өтеуге – 4 744 мың теңге;
Жұмыспен қамту – 2020 жол картасы бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендерді дамытуға – 19 077,6 мың тенге;
Ведомстволық бағыныстағы дене шынықтыру және спорт мемлекеттік мекемелерінің күрделі шығыстарына – 5 900 мың тенге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 5 271 мың теңге;
жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бағдарламасының шеңберінде ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде, аудандық маңызы бар қалаларда инфрақұрылымды (әлеуметтік-мәдени нысандар, инженерлік және көлік инфрақұрылымды), тұрғын-үй коммуналдық шаруашылықты ағымдағы және орташа жөндеуге, абаттандыруға – 4 876 мың теңге;
төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жоюға – 2 000 мың теңге;
елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 12 691,7 мың тенге;
сандық білім беру инфрақұрылымын құруға – 13 888 мың теңге;
мәдениет саласының ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 4 660 мың теңге.
Аталған трансферттердің сомасын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 08.04.2016 № 13 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.07.2016 № 30 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.08.2016 № 36 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.10.2016 № 45 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.12.2016 № 47 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға 66 404 мың теңге нысаналы даму трансферттер көзделгені ескерілсін;

на обеспечение экономической стабильности – 123 434 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 08.04.2016 № 13 (вводится в действие с 01.01.2016); от 02.07.2016 № 30 (вводится в действие с 01.01.2016); от 26.08.2016 № 36 (вводится в действие с 01.01.2016); от 31.10.2016 № 45 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению – 10 802 тысяч тенге;
на обеспечение деятельности районной неспециализированной детско-юношеской спортивной школы – 35 661 тысячи тенге;
на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой – 4 744 тысячи тенге;
на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 – 19 077,6 тысяч тенге;
на капитальные расходы подведомственных организаций физической культуры и спорта – 5 900 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования – 5271 тысяч тенге;
на текущий и средний ремонт инфраструктуры (социально-культурные объекты, инженерно-транспортная инфраструктура), жилищно-коммунального хозяйства, благоустройство в селах, поселках, сельских округах, городах районного значения в рамках Программы "Дорожная карта занятости 2020" – 4 876 тысяч тенге;
на предупреждение и ликвидации чрезвычайных ситуаций - 2 000 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 12 691,7 тысяч теңге;
на создание цифровой образовательной инфраструктуры – 13 888 тысяч тенге;
на капитальные расходы подведомственных организаций культуры – 4 660 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 08.04.2016 № 13 (вводится в действие с 01.01.2016); от 02.07.2016 № 30 (вводится в действие с 01.01.2016); от 26.08.2016 № 36 (вводится в действие с 01.01.2016); от 31.10.2016 № 45 (вводится в действие с 01.01.2016); от 02.12.2016 № 47 (вводится в действие с 01.01.2016).
8-1. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда 66 404 тысяч тенге;

Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 92 855 мың теңге.
Көрсетілген соманы бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. Шешім 8-1 тармақпен толықтырылды – Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 261 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгерістер енгізілді - Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 02.07.2016 № 30 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.08.2016 № 36 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.10.2016 № 45 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві сомасы 7 200 мың теңге болып бекітілсін.

на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 92 855 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы осуществляется на основании постановления акима района.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 29.02.2016 № 261 (вводится в действие с 01.01.2016); с изменениями, внесенными решениями маслихата Хобдинского района Актюбинской области от 02.07.2016 № 30 (вводится в действие с 01.01.2016); от 26.08.2016 № 36 (вводится в действие с 01.01.2016); от 31.10.2016 № 45 (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 7 200 тысячи тенге.

10. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4- қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2016 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары 5 - қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихаттың
Сессиясының төрағасы хатшысы
А. АЛИЕВ Л. ИСМАҒАМБЕТОВА

10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
11. Утвердить бюджетные программы сельских округов на 2016 год согласно приложению 5.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарьрайонного маслихата
А.АЛИЕВ Л.ИСМАГАМБЕТОВА
Приложение 1 к решению
Хобдинского районного

26808,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7166,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4916,1
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1342,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
19950,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
19950,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19530,8
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
320,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
100,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
295398,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
201771,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8015,0
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1040,0
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6975,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4816,8
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4816,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
18285,8
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
18285,8
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
170654,1
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
66404,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
92990,1
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
3827,6
091
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
7432,4
2
Коммуналдық шаруашылық
57234,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
44139,8
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
12874,7
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

26808,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7166,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4916,1
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1342,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
19950,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
19950,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19530,8
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
320,0
021
Капитальные расходы государственного органа
100,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
295398,8
1
Жилищное хозяйство
201771,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8015,0
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1040,0
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6975,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4816,8
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4816,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
18285,8
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
18285,8
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
170654,1
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
66404,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
92990,1
074
Развитие и (или) сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Программы занятости 2020
3827,6
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
7432,4
2
Коммунальное хозяйство
57234,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
44139,8
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
12874,7
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

7 500,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
55 529,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
44 429,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 850,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
33 579,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 100,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 600,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4 500,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
95 573,0
1
Ауыл шаруашылығы
34 055,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11 892,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11 892,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
22 163,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 100,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
800,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 000,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 000,0
012
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
4 263,0
6
Жер қатынастары
6 300,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
6 300,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 300,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
55 218,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
55 218,0
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
55 218,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
62 100,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
62 100,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
62 100,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

7 500,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
55 529,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
44 429,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10 850,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
33 579,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 100,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 600,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 500,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
95 573,0
1
Сельское хозяйство
34 055,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11 892,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11 892,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
22 163,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
13 100,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
800,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 000,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 000,0
012
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
4 263,0
6
Земельные отношения
6 300,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6 300,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6 300,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
55 218,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
55 218,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
55 218,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
62 100,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
62 100,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
62 100,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)