Мәртөк ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 2 "Мәртөк ауданы аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 ақпанда № 4210 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес, Мәртөк ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 2 "Мәртөк ауданы аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3776 болып енгізілген, 2014 жылғы 27 ақпанда аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуына бақылау Мәртөк ауданы әкiмi аппаратының басшысы Т. Көлкебаевқа жүктелсiн.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi Н. Қалауов
КЕЛІСІЛДІ:
Мәртөк аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
К. Бердиев
25 ақпан 2015 жылы
Мәртөк ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 31қаңтардағы № 2 шешiмiне қосымша
Мәртөк ауданы әкiмiнiң 2015 жылғы 26 ақпандағы № 1 шешiмiне қосымша
Мәртөк ауданы бойыншасайлау учаскелерi № 266 сайлау учаскесі Орталығы: Мәртөк ауылы, Абай көшесі, 22, № 1 орта мектеп
Шекарасы: Мәртөк ауылы: М. Әуезов көшесі № 5, 5а, 13, 16, 17, 18, 20, 21,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 50, 50б, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 105.
Жамбыл көшесі № 6, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77,78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
Р. Мир-Хайдаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27.
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.

О внесении изменений и дополнений в решение акима Мартукского района от 31 января 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Мартукского района"
Решение акима Мартукского района Актюбинской области от 26 февраля 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 26 февраля 2015 года № 4210.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Мартукского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мартукского района от 31 января 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Мартукского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3776, опубликованное от 27 февраля 2014 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Мартукского района Т. Көлкебаева.
Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Калауов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Мартукской
районной территориальной
избирательной комиссии
К. Бердиев
25 февраля 2015 года
Приложение к решению акима Мартукского района № 2 от 31 января 2014 года
Приложение к решению акима Мартукского района № 1 от 26 февраля 2015 года
Избирательные участки по Мартукскому району Избирательный участок № 266 Центр: село Мартук, улица Абая, 22, средняя школа № 1
Граница: село Мартук: улица М. Ауезова № 5, 5а, 13, 16, 17, 18, 20, 21,22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 51, 53, 50, 50б, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 105.
улица Жамбыла № 6, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77,78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
улица Р. Мир-Хайдарова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27.
улица Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.

Қ. Медетов көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 41.
А. Байтұрсынов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23,24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44.
М. Дулатов көшесі № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Б. Момыш - ұлы көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13/1,14, 16, 15/1,15/2, 18.
Ш. Уәлиханов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1,4/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 15, 17, 19.
Ы. Алтынсарин көшесі № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26а,28, 29, 31, 39.
Жанғалиев көшесі № 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11а, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21/1, 22, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33.
С. Сейфулин көшесі № 11, 15, 20, 22, 24, 32, 34, 40, 55, 75, 89, 93.
312 Атқыштар дивизиясы көшесі № 14, 16, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34/1, 34/2, 35/1,35/2, 36, 37, 37а, 37б, 38, 40, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 44, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50а, 51, 52, 53, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 58,60, 67.
Губин көшесі № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 36а, 37, 40/1, 40/2, 44, 47а, 47б, 48, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 53, 54, 58,59, 65, 67, 69, 77.
Мазков көшесі № 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 49а, 50, 53, 53а, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 69, 73, 74/1.
Озмитель көшесі № 2, 4, 6, 10, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 65.
Б. Майлин көшесі № 14, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1,38/2, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4.
Кожемякин көшесі; Желтоқсан көшесі; Тәуелсіздік көшесі; Астана көшесі.
№ 267 сайлау учаскесі Орталығы: Мәртөк ауылы, Озмитель көшесі, 5, № 4 орта мектеп
Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 1, 1а, 1б, 1ж, 1и, 1л, 1н, 1п, 1р,1с, 1ф, 1э, 1ю, 1/1, 2б, 3, 3б, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2,26, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53,54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 94, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 100/2, 100/4.

улица К. Медетова № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 41.
улица А. Байтурсынова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23,24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44.
улица М. Дулатова № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
улица Б. Момыш - улы № 1/1, 1/2, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13/1,14, 16, 15/1, 15/2, 18.
улица Ш. Уалиханова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 15, 17, 19.
улица Ы. Алтынсарина № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26а,28, 29, 31, 39.
улица Жангалиева № 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11а, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21/1, 22, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33.
улица С. Сейфулина № 11, 15, 20, 22, 24, 32, 34, 40, 55, 75, 89, 93.
улица 312 Стрелковой дивизии № 14, 16, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34/1, 34/2, 35/1,35/2, 36, 37, 37а, 37б, 38, 40, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 44, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50а, 51, 52, 53, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 58,60, 67.
улица Губина № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 36а, 37, 40/1, 40/2, 44, 47а, 47б, 48, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 53, 54, 58, 59, 65, 67, 69, 77.
улица Мазкова № 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 49а, 50, 53, 53а, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 69, 73, 74/1.
улица Озмитель № 2, 4, 6, 10, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 65.
улица Б. Майлина № 14, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1,38/2, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4.
улица Кожемякина; улица Желтоксан; улица Тауелсиздик; улица Астана.
Избирательный участок № 267 Центр: село Мартук улица Озмителя, 5, средняя школа № 4
Граница: село Мартук: улица Есет Кокеулы № 1, 1а, 1б, 1ж, 1и, 1л, 1н, 1п, 1р,1с, 1ф, 1э, 1ю, 1/1, 2б, 3, 3б, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2,26, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53,54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 94, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 100/2, 100/4.

Н. Байғанин көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82.
Бөкенбай батыр көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 64, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85.
Ы. Алтынсарин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 8а, 9, 10.
Жанғалиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б.
С. Сейфулин көшесі № 1, 2, 4, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14.
312 Атқыштар дивизиясы көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17.
Губин көшесі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Озмитель көшесі № 1, 1/1, 1/3, 1/4, 9, 11.
Мазков көшесі № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Б. Майлин көшесі № 1, 2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19.
Т. Өтебалинов көшесі; Жангельдин көшесі; Нефтебаза көшесі; К. Бәйсеитов көшесі; Мұканов көшесі; Мұратбаев көшесі; Жастар көшесі; Бондарев көшесі; О. Бердиев көшесі; Ш. Берсиев көшесі; Достық көшесі; Жұмысшылар көшесі; Пономаренко көшесі.
№ 268 сайлау учаскесі Орталығы: Мәртөк ауылы, Жамбыл көшесі, № 125, № 2 мектеп-гимназия
Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 77, 79, 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111а/1, 111а/2, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122/1, 122/2, 124, 125, 126, 127,128, 129, 130.
Н. Байғанин көшесі № 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94а, 95, 96, 97, 98, 106, 107, 108, 109, 111, 111а, 112, 114, 117, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 126а/1, 126а/2, 126в/1, 126в/2, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136.
Бөкенбай батыр көшесі № 86, 86а, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108,110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121/1, 121/2, 123/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143,144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152.
М. Әуезов көшесі № 102,104, 106, 108, 109/1, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 156, 157, 158, 162, 164, 166, 168.
Жамбыл көшесі № 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 144/1, 144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/7, 144/8.

улица Н. Байганина № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82.
улица Бокенбай батыра № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24,25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 64, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85.
улица Ы. Алтынсарина № 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 8а, 9, 10.
улица Жангалиева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б.
улица С. Сейфулина № 1, 2, 4, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14.
улица 312 Стрелковой дивизии № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17.
улица Губина № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
улица Озмитель № 1, 1/1, 1/3, 1/4, 9, 11.
улица Мазкова № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
улица Б. Майлина № 1, 2,3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19.
Улица Т. Утебалинова; улица Жангельдина; улица Нефтебаза; улица К. Байсеитова; улица Муканова; улица Муратбаева; улица Жастар; улица Бондарева; улица О. Бердиева; улица Ш. Берсиева; улица Достык; улица Жумысшылар; улица Пономаренко.
Избирательный участок № 268 Центр: село Мартук, улица Жамбыла, № 125, школа-гимназия № 2
Граница: село Мартук: улица Есет Кокеулы № 77, 79, 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111а/1, 111а/2, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122/1, 122/2, 124, 125, 126, 127,128, 129, 130.
улица Н. Байганина № 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94а, 95, 96, 97, 98, 106, 107, 108, 109, 111, 111а, 112, 114, 117, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 126а/1, 126а/2, 126в/1, 126в/2, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136.
улица Бокенбай батыра № 86, 86а, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108,110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121/1, 121/2, 123/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143,144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152.
улица М. Ауезова № 102,104, 106, 108, 109/1, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 156, 157, 158, 162, 164, 166, 168.
улица Жамбыла № 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 144/1, 144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/7, 144/8.

Р. Мир - Хайдаров көшесі № 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80.
Абай көшесі № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95.
Қ. Медетов көшесі № 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47,48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 97.
М. Дулатов көшесі № 24, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51.
Б. Момыш - ұлы көшесі № 17, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 36, 38.
Ш. Уәлиханов көшесі № 14/2, 14/3, 14/4, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/1, 32/2.
А. Байтұрсынов көшесі № 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62, 64, 66, 68, 72, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94.
Иманов көшесі; М. Маметова көшесі; Ә. Молдағұлова көшесі; Батурин көшесі.
№ 269 сайлау учаскесі Орталығы: Мәртөк ауылы, Абай көшесі, 131, "Мәртөк орман шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 133, 135, 137, 139, 140/1, 140/2, 142/1, 142/2, 143, 144/1, 144/2, 145, 146, 147, 148/1, 148/2, 149, 150/1, 151, 152/1, 152/2, 153, 153а, 154/1, 154/2, 155,156, 157, 161/1, 161/2, 162, 163/1, 164, 165, 166, 167/1, 167/2, 168, 169/1, 169/2, 170, 171/1, 171/2, 172, 173/1, 173/2, 176, 177/1, 177/2, 178, 179/1, 179/2, 180, 181/1, 181/2, 182, 183/1, 183/2, 183/3, 184, 185/1, 185/2,185/3, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 206/1, 206/2, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212.
Н. Байғанин көшесі № 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 204, 206/1, 206/2, 207, 208/1, 208/2, 209, 210/1, 210/2, 212.
Бөкенбай батыр көшесі № 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 194, 195, 195а, 196, 197, 198, 199а, 200, 202, 203, 204, 205, 206/1, 206/2, 207/1, 207/2, 208, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 212, 213/1, 213/2, 214, 216, 217а, 218.

улица Р. Мир-Хайдарова № 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80.
улица Абая № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47,48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95.
улица К. Медетова № 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47,48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 97.
улица М. Дулатова № 24, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51.
улица Б. Момыш - улы № 17, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 36, 38.
улица Ш. Уалиханова № 14/2, 14/3, 14/4, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/1, 32/2.
улица А. Байтурсынова № 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62, 64, 66, 68, 72, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94.
улица Иманова; улица М. Маметовой; улица А. Молдагуловой; улица Батурина.
Избирательный участок № 269 Центр: село Мартук, улица Абая, 131, здание государственного учреждения "Мартукское лесное хозяйство"
Граница: село Мартук: улица Есет Кокеулы № 133, 135, 137, 139, 140/1, 140/2, 142/1, 142/2, 143, 144/1, 144/2, 145, 146, 147, 148/1, 148/2, 149, 150/1, 151, 152/1, 152/2, 153, 153а, 154/1, 154/2, 155,156, 157, 161/1, 161/2, 162, 163/1, 164, 165, 166, 167/1, 167/2, 168, 169/1, 169/2, 170, 171/1, 171/2, 172, 173/1, 173/2, 176, 177/1, 177/2, 178, 179/1, 179/2, 180, 181/1, 181/2, 182, 183/1, 183/2, 183/3, 184, 185/1, 185/2,185/3, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 206/1, 206/2, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212.
улица Н. Байганина № 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 204, 206/1, 206/2, 207, 208/1, 208/2, 209, 210/1, 210/2, 212.
улица Бокенбай батыра № 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 194, 195, 195а, 196, 197, 198, 199а, 200, 202, 203, 204, 205, 206/1, 206/2, 207/1, 207/2, 208, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 212, 213/1, 213/2, 214, 216, 217а, 218.

М. Әуэзов көшесі № 159, 163, 165, 169, 170, 171,172, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179,180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208/1, 208/2, 209, 210/1, 210/2, 211, 212/1, 212/2, 214, 215, 216/1, 216/2, 217, 219/2, 219а, 219а/1, 219б/2, 221, 223.
Жамбыл көшесі № 129, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151,152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185,185а, 186, 188, 189/1, 189/2, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 199, 200/1, 200/2, 201, 202, 203, 205, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 216/1, 216/2, 217, 218/1, 218/2.
Р. Мир - Хайдаров көшесі № 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 121, 122, 123/1, 123/2, 123/3, 124, 125, 126, 127/1, 127/2, 128, 129, 130, 131/1, 131/2, 131/3, 131/4, 131/5, 131/6, 131/7, 131/8, 131/9, 131/10, 131/11, 131/12, 131/13, 131/14, 131/15, 131/17, 131/18, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 142, 144, 146, 148, 164.
Абай көшесі № 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 119, 120, 121, 121/2, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128/1, 128/2, 129, 130, 132/1, 133, 133/2, 134.
Қ. Медетов көшесі № 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109/1, 109/2, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125.
А. Байтұрсынов көшесі № 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 65/3, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114/1, 114/2, 114а/1, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2, 120/3, 120/4, 120/5, 120/6, 120/7.
Т. Бегельдинов көшесі; Т. Әубәкіров көшесі; Әбдіров көшесі; Чепигин көшесі; Брусиловский көшесі; Ақбұлақ көшесі; Бөктеев көшесі; Панфилов көшесі; Тәжіғұлов көшесі.
№ 270 сайлау учаскесі Орталығы: Қазан ауылы, мектеп
Шекарасы: Қазан ауылы.
№ 271 сайлау учаскесі Орталығы: Құмсай ауылы, мектеп
Шекарасы: Құмсай ауылы.
№ 272 сайлау учаскесі Орталығы: Сарыжар ауылы, мектеп
Шекарасы: Сарыжар ауылы: Әйтеке би көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 29/1, 29/2, 29/3, 31, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 38/7, 38/8, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58.
Иманов көшесі № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 11а, 12, 12а, 12б, 13,13а, 14, 15, 16, 16а, 17,18, 19, 20а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41.

улица М. Ауэзова № 159, 163, 165, 169, 170, 171,172, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179,180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208/1, 208/2, 209, 210/1, 210/2, 211, 212/1, 212/2, 214, 215, 216/1, 216/2, 217, 219/2, 219а, 219а/1, 219б/2, 221, 223.
улица Жамбыла № 129, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151,152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 188, 189/1, 189/2, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 199, 200/1, 200/2, 201, 202, 203, 205, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 216/1, 216/2, 217, 218/1, 218/2.
улица Р. Мир-Хайдарова № 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 121, 122, 123/1, 123/2, 123/3, 124, 125, 126, 127/1, 127/2, 128, 129, 130, 131/1, 131/2, 131/3, 131/4, 131/5, 131/6, 131/7, 131/8, 131/9, 131/10, 131/11, 131/12, 131/13, 131/14, 131/15, 131/17, 131/18, 132, 133, 134, 136, 137, 138, 142, 144, 146, 148, 164.
улица Абая № 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 119, 120, 121, 121/2, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128/1, 128/2, 129, 130, 132/1, 133, 133/2, 134.
улица К. Медетова № 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109/1, 109/2, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125.
улица А. Байтурсынова № 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 65/3, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114/1, 114/2, 114а/1, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2, 120/3, 120/4, 120/5, 120/6, 120/7.
улица Т. Бегельдинова; улица Т. Аубакирова; улица Абдирова; улица Чепигина; улица Брусиловского; улица Акбулака; улица Буктеева; улица Панфилова; улица Тажигулова.
Избирательный участок № 270 Центр: село Казанка, школа
Граница: село Казанка.
Избирательный участок № 271 Центр: село Кумсай, школа
Граница: село Кумсай.
Избирательный участок № 272 Центр: село Сарыжар, школа
Граница: село Сарыжар: улица Айтеке би № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,26, 27, 29/1, 29/2, 29/3, 31, 35, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 36/5, 36/6, 36/7, 36/8, 38/1, 38/2, 38/3, 38/4, 38/5, 38/6, 38/7, 38/8, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43, 44/1, 44/2, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58.
улица Иманова № 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 11а, 12, 12а, 12б, 13,13а, 14, 15, 16, 16а, 17,18, 19, 20а, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41.

Тренин көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10,11/1,11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 18а, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33.
Теміржол көшесі № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33.
Төлеген Айбергенов көшесі; Саржар көшесі; Ойын алаңы көшесі; Жеңіс көшесі; Жағалау көшесі; Тәуелсіздікке 20 жыл көшесі; Комсомол көшесі; Степная көшесі; Нұрпейіс Байғанин көшесі; Желтоқсан көшесі; Северная көшесі; Бірлік көшесі; Кең дала тұйық көшесі; Бәйтерек тұйық көшесі; Ардагерлер тұйық көшесі; Солтүстік тұйық көшесі; Жаңа талап көшесі; Мектеп тұйық көшесі; Жасыл ел тұйық көшесі; Күншуақ тұйық көшесі.
№ 273 сайлау учаскесі Орталығы: Сарыжар ауылы, № 38 теміржол бекетінің ғимараты
Шекарасы: Сарыжар ауылы: Әйтеке би көшесі № 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 92б, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121, 122.
Иманов көшесі № 20, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129.
Тренин көшесі № 28, 30, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121.
Теміржол көшесі № 2, 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20, 22, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 40/3, 41/1, 41/2, 41/3, 43/1, 43/2, 43/3, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2.
Жаңа қоныс көшесі; Жастар тұйық көшесі.
№ 274 сайлау учаскесі Орталығы: Жайсаң ауылы, Болашақ көшесі 33, ауылдық клуб
Шекарасы: № 33 разъезд, Жайсаң ауылы: Партизанская көшесі; Ә. Молдағұлова көшесі; Болашақ көшесі; Братьев Ходатаевых көшесі.

улица Тренина № 1/1, 1/2, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10,11/1,11/2, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 18а, 19/1, 19/2, 20, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33.
улица Темиржол № 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/1, 29/2, 31, 33.
улица Толеген Айбергенова; улица Саржар; улица Ойын аланы; улица Женис; улица Жагалау; улица Тауелсиздикке 20 жыл; улица Комсомол; улица Степная; улица Нурпейс Байганина; улица Желтоксан; улица Северная; улица Бирлик; переулок Кең дала; переулок Бәйтерек; переулок Ардагерлер; переулок Солтустик; улица Жана талап; переулок Мектеп; переулок Жасыл ел; переулок Күншуақ.
Избирательный участок № 273 Центр: село Сарыжар, здание железнодорожной станции № 38
Граница: село Сарыжар: улица Айтеке би № 59, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 87а, 87б, 88, 89, 90, 91, 92, 92а, 92б, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 118а, 119, 120, 121, 122.
улица Иманова № 20, 24, 24а, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 43/1, 43/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 47/1, 47/2, 48, 49/1, 49/2, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 61а, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107, 109, 111, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129.
улица Тренина № 28, 30, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 50а, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 83а, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121.
улица Темиржол № 2, 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18, 20, 22, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 40/3, 41/1, 41/2, 41/3, 43/1, 43/2, 43/3, 44/1, 44/2, 46/1, 46/2.
улица Жана коныс; переулок Жастар.
Избирательный участок № 274 Центр: село Жайсан, улица Болашак 33, сельский клуб
Граница: № 33 разъезд, село Жайсан: улица Партизанская; улица А. Молдагуловой; улица Болашак; улица Братьев Ходатаевых.

№ 275 сайлау учаскесі Орталығы: Жайсаң ауылы, Медетов көшесі, 35, арнайы мектеп интернаты
Шекарасы: Жайсаң ауылы: Мира көшесі; Қ. Медетов көшесі; С. Есенғалиев көшесі;
Д. Қонаев көшесі; Садовая көшесі.
№ 276 сайлау учаскесі Орталығы: Жаңатан ауылы, медпункт
Шекарасы: Жаңатан ауылы.
№ 277 сайлау учаскесі Орталығы: Көкпекті ауылы, мектеп
Шекарасы: Көкпекті ауылы.
№ 278 сайлау учаскесі Орталығы: Вознесеновка ауылы, мектеп
Шекарасы: Вознесеновка ауылы.
№ 279 сайлау учаскесі Орталығы: Веренка ауылы, мектеп
Шекарасы: Веренка ауылы.
№ 280 сайлау учаскесі Орталығы: Первомайка ауылы, мектеп
Шекарасы: Первомайка ауылы.
№ 281 сайлау учаскесі Орталығы: Жаңажол ауылы, мектеп
Шекарасы: Жаңажол ауылы.
№ 282 сайлау учаскесі Орталығы: Қарабұлақ ауылы, мектеп
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы.
№ 283 сайлау учаскесі Орталығы: Байнассай ауылы, мектеп
Шекарасы: Байнассай ауылы.
№ 284 сайлау учаскесі Орталығы: Ақмоласай ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Ақмоласай ауылы, Горноводск ауылы.
№ 285 сайлау учаскесі Орталығы: 13 жыл Қазақстан ауылы, мектеп
Шекарасы: 13 жыл Қазақстан ауылы.
№ 286 сайлау учаскесі Орталығы: Байторысай ауылы, мектеп
Шекарасы: Байторысай ауылы.
№ 287 сайлау учаскесі Орталығы: Дмитриевка ауылы, мектеп
Шекарасы: Дмитриевка ауылы.
№ 288 сайлау учаскесі Орталығы: Покровка ауылы, мектеп
Шекарасы: Покровка ауылы.
№ 289 сайлау учаскесі Орталығы: Полтавка ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Полтавка ауылы.
№ 290 сайлау учаскесі Орталығы: Родниковка ауылы, мектеп
Шекарасы: Родниковка ауылы.
№ 291 сайлау учаскесі Орталығы: Саржансай ауылы, мектеп
Шекарасы: Саржансай ауылы.
№ 292 сайлау учаскесі Орталығы: Кеңсахара ауылы, мектеп
Шекарасы: Кеңсахара ауылы.
№ 293 сайлау учаскесі Орталығы: Қаратоғай ауылы, мектеп
Шекарасы: Қаратоғай ауылы.
№ 294 сайлау учаскесі Орталығы: Қаратаусай ауылы, мектеп
Шекарасы: Қаратаусай ауылы.
№ 295 сайлау учаскесі Орталығы: Аққайын ауылы, мектеп
Шекарасы: Аққайын ауылы.
№ 296 сайлау учаскесі Орталығы: Қызылжар ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Қызылжар ауылы.
№ 297 сайлау учаскесі Орталығы: Шевченко ауылы, мектеп
Шекарасы: Шевченко ауылы.
№ 298 сайлау учаскесі Орталығы: Бөрте ауылы, мектеп
Шекарасы: Бөрте ауылы.
№ 299 сайлау учаскесі Орталығы: Құрмансай ауылы, мектеп
Шекарасы: Құрмансай ауылы.
№ 300 сайлау учаскесі Орталығы: Торайғыр ауылы, мектеп интернат
Шекарасы: Торайғыр ауылы.
№ 301 сайлау учаскесі Орталығы: Егізата ауылы, мектеп
Шекарасы: Егізата ауылы.
№ 302 сайлау учаскесі Орталығы: Шанды ауылы, мектеп
Шекарасы: Шанды ауылы.
№ 303 сайлау учаскесі Орталығы: Хазірет ауылы, мектеп
Шекарасы: Хазірет ауылы.
№ 304 сайлау учаскесі Орталығы: Жездібай ауылы, "Березовка" шаруа қожалығының кеңсесі
Шекарасы: Жездібай ауылы.

Избирательный участок № 275 Центр: село Жайсан, улица Медетова 35, специальная школа интернат
Граница: село Жайсан: улица Мира; улица К. Медетова; улица С. Есенгалиева;
улица Д. Кунаева; улица Садовая.
Избирательный участок № 276 Центр: село Жанатан, медпункт
Граница: село Жанатан.
Избирательный участок № 277 Центр: село Кокпекты, школа
Граница: село Кокпекты.
Избирательный участок № 278 Центр: село Вознесеновка, школа
Граница: село Вознесеновка.
Избирательный участок № 279 Центр: село Веренка, школа
Граница: село Веренка.
Избирательный участок № 280 Центр: село Первомайка, школа
Граница: село Первомайка.
Избирательный участок № 281 Центр: село Жанажол, школа
Граница: село Жанажол.
Избирательный участок № 282 Центр: село Карабулак, школа
Граница: село Карабулак.
Избирательный участок № 283 Центр: село Байнассай, школа
Граница: село Байнассай.
Избирательный участок № 284 Центр: село Акмоласай, сельский клуб
Граница: село Акмоласай, село Горноводск.
Избирательный участок № 285 Центр: село 13 лет Казакстана, школа
Граница: село 13 лет Казакстана.
Избирательный участок № 286 Центр: село Байторысай, школа
Граница: село Байторысай.
Избирательный участок № 287 Центр: село Дмитриевка, школа
Граница: село Дмитриевка.
Избирательный участок № 288 Центр: село Покровка, школа
Граница: село Покровка.
Избирательный участок № 289 Центр: село Полтавка, сельский клуб
Граница: село Полтавка.
Избирательный участок № 290 Центр: село Родниковка, школа
Граница: село Родниковка.
Избирательный участок № 291 Центр: село Саржансай, школа
Граница: село Саржансай.
Избирательный участок № 292 Центр: село Кенсахара, школа
Граница: село Кенсахара.
Избирательный участок № 293 Центр: село Каратогай, школа
Граница: село Каратогай.
Избирательный участок № 294 Центр: село Каратаусай, школа
Граница: село Каратаусай.
Избирательный участок № 295 Центр: село Аккайын, школа
Граница: село Аккайын.
Избирательный участок № 296 Центр: село Кызылжар, сельский клуб
Граница: село Қызылжар
Избирательный участок № 297 Центр: село Шевченко, школа
Граница: село Шевченко.
Избирательный участок № 298 Центр: село Борте, школа
Граница: село Борте.
Избирательный участок № 299 Центр: село Курмансай, школа
Граница: село Курмансай.
Избирательный участок № 300 Центр: село Торайгыр, школа интернат
Граница: село Торайгыр.
Избирательный участок № 301 Центр: село Егизата, школа
Граница: село Егизата.
Избирательный участок № 302 Центр: село Шанды, школа
Граница: село Шанды.
Избирательный участок № 303 Центр: село Хазрет, школа
Граница: село Хазрет.
Избирательный участок № 304 Центр: село Жездибай, контора крестьянского хозяйства "Березовка"
Граница: село Жездибай.