Мәртөк ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 2 "Мәртөк ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 4634 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауданы әкімінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 2 "Мәртөк ауданы аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3776 болып енгізілген, 2014 жылғы 27 ақпанда аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiмнiң орындалуына бақылау Мәртөк ауданы әкiмi аппаратының басшысы Т. Көлкебаевқа жүктелсiн.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi Н. Қалауов
КЕЛІСІЛДІ:
Мәртөк аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
К. Бердиев
11 қараша 2015 жылы
Мәртөк ауданы әкiмiнiң 2015 жылғы 11 қарашадағы № 6 шешiмiне қосымша
Мәртөк ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 2 шешiмiне қосымша
Мәртөк ауданы бойынша сайлау учаскелерi № 266 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәртөк ауылы, Абай көшесі, 22, № 1 орта мектеп
Шекарасы: Мәртөк ауылы: М. Әуезов көшесі № 5, 5а, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 50б, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 105.
Жамбыл көшесі № 6, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
Р. Мир-Хайдаров көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27.
Абай көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.

О внесении изменений и дополнений в решение акима Мартукского района от 31 января 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Мартукского района"
Решение акима Мартукского района Актюбинской области от 11 ноября 2015 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 декабря 2015 года № 4634.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Мартукского района от 31 января 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Мартукского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3776, опубликованное от 27 февраля 2014 года в районной газете "Мәртөк тынысы") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Мартукского района Т. Көлкебаева.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Калауов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Мартукской
районной территориальной
избирательной комиссии
К. Бердиев
11 ноября 2015 года
Приложение к решению акима Мартукского района № 6 от 11 ноября 2015 года
Приложение к решению акима Мартукского района № 2 от 31 января 2014 года
Избирательные участки по Мартукскому району Избирательный участок № 266
Центр: село Мартук, улица Абая, 22, средняя школа № 1
Граница: село Мартук: улица М. Ауезова № 5, 5а, 13, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 46, 47, 49, 50, 50б, 51, 53, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 103, 105.
улица Жамбыла № 6, 13, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 48, 49, 50, 51,52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100.
улица Р. Мир-Хайдарова № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27.
улица Абая № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33.

Қ. Медетов көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 41.
А. Байтұрсынов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44.
М. Дулатов көшесі № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
Б. Момыш - ұлы көшесі № 1/1, 1/2, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13/1, 14, 16, 15/1,15/2, 18.
Ш. Уәлиханов көшесі № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1,4/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 15, 17, 19.
Ы. Алтынсарин көшесі № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26а, 28, 29, 31, 33, 35, 39.
Жанғалиев көшесі № 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11а, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21/1, 22, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33.
С. Сейфулин көшесі № 11, 12, 14, 15, 20, 22, 24, 32, 34, 40, 48, 55, 58, 60, 75, 87, 89, 93, 127, 129, 143, 167.
312 Атқыштар дивизиясы көшесі № 14, 16, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34/1, 34/2, 35/1,35/2, 36, 37, 37а, 37б, 38, 40, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 44, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50а, 51, 52, 53, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 58,60, 67.
Губин көшесі № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 36а, 37, 40/1, 40/2, 44, 47а, 47б, 48, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 53, 54, 58, 59, 65, 67, 69, 77.
Мазков көшесі № 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 49а, 50, 53, 53а, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 69, 73, 74/1.
Озмитель көшесі № 2, 4, 6, 10, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 59, 61, 65, 72.
Б. Майлин көшесі № 14, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1,38/2, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4.
Кожемякин көшесі; Желтоқсан көшесі; Тәуелсіздік көшесі; Астана көшесі.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәртөк ауылы, Озмитель көшесі, 5, № 4 орта мектеп
Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 1, 1а, 1б, 1ж, 1и, 1л, 1н, 1п, 1р, 1с, 1ф, 1э, 1ю, 1/1, 2а, 2б, 2г, 2к, 3, 3б, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2,26, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53,54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 94, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 100/2, 100/4.

улица К. Медетова № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 38, 41.
улица А. Байтурсынова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44.
улица М. Дулатова № 2, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
улица Б. Момыш - улы № 1/1, 1/2, 2, 2а, 3/1, 3/2, 4, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13/1, 14, 16, 15/1,15/2, 18.
улица Ш. Уалиханова № 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1,4/2, 5/1, 5/2, 7, 9, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 13, 15, 17, 19.
улица Ы. Алтынсарина № 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 24, 25, 26а, 28, 29, 31, 33, 35, 39.
улица Жангалиева № 9/1, 9/2, 9а, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 11а, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21/1, 22, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 33.
улица С. Сейфулина № 11, 12, 14, 15, 20, 22, 24, 32, 34, 40, 48, 55, 58, 60, 75, 87, 89, 93, 127, 129, 143, 167.
улица 312 Стрелковой дивизии № 14, 16, 18, 18а, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 34/1, 34/2, 35/1,35/2, 36, 37, 37а, 37б, 38, 40, 41/1, 41/2, 41/3, 42, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 43/3, 43/4, 44, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 46/1, 46/2, 47, 48/1, 48/2, 49, 50а, 51, 52, 53, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2, 58,60, 67.
улица Губина № 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32/1, 32/2, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 36а, 37, 40/1, 40/2, 44, 47а, 47б, 48, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 53, 54, 58, 59, 65, 67, 69, 77.
улица Мазкова № 15, 16, 17, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 40, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 47, 49а, 50, 53, 53а, 54, 55, 58, 59, 60, 62, 69, 73, 74/1.
улица Озмитель № 2, 4, 6, 10, 13, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 59, 61, 65, 72.
улица Б. Майлина № 14, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34/1, 34/2, 35, 36/1, 36/2, 38/1,38/2, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4.
улица Кожемякина; улица Желтоксан; улица Тауелсиздик; улица Астана.
Избирательный участок № 267
Центр: село Мартук улица Озмителя, 5, средняя школа № 4
Граница: село Мартук: улица Есет Кокеулы № 1, 1а, 1б, 1ж, 1и, 1л, 1н, 1п, 1р, 1с, 1ф, 1э, 1ю, 1/1, 2а, 2б, 2г, 2к, 3, 3б, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 25/2,26, 28, 29/1, 29/2, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53,54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 69а, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 88, 90, 94, 98/1, 98/2, 98/3, 98/4, 100/2, 100/4.

Н. Байғанин көшесі № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82.
Бөкенбай батыр көшесі № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 64, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85.
Ы. Алтынсарин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 8а, 9, 10.
Жанғалиев көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б.
С. Сейфулин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14.
312 Атқыштар дивизиясы көшесі № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17.
Губин көшесі № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
Озмитель көшесі № 1, 1/1, 1/3, 1/4, 9, 11.
Мазков көшесі № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
Б. Майлин көшесі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19.
Т. Өтебалинов көшесі; Жангельдин көшесі; Нефтебаза көшесі; К. Бәйсеитова көшесі; Мұканов көшесі; Мұратбаев көшесі; Жастар көшесі; Бондарев көшесі; О. Бердиев көшесі; Ш. Берсиев көшесі; Достық көшесі; Жұмысшылар көшесі; Пономаренко көшесі.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәртөк ауылы, Жамбыл көшесі, № 125, № 2 мектеп-гимназия
Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 77, 79, 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111а/1, 111а/2, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122/1, 122/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130.
Н. Байғанин көшесі № 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94а, 95, 96, 97, 98, 106, 107, 108, 109, 111, 111а, 112, 114, 117, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126а/1, 126а/2, 126в/1, 126в/2, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136.
Бөкенбай батыр көшесі № 86, 86а, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121/1, 121/2, 123/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143,144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152.
М. Әуезов көшесі № 102, 104, 106, 108, 109/1, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 156, 157, 158, 162, 164, 166, 168.
Жамбыл көшесі № 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 144/1, 144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/7, 144/8.

улица Н. Байганина № 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 78, 79, 80, 82.
улица Бокенбай батыра № 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9а, 10, 11, 12, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 64, 66, 67,68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 83, 84, 85.
улица Ы. Алтынсарина № 1, 2, 3, 4, 5, 6,7, 8, 8а, 9, 10.
улица Жангалиева № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 8б.
улица С. Сейфулина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14.
улица 312 Стрелковой дивизии № 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17.
улица Губина № 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.
улица Озмитель № 1, 1/1, 1/3, 1/4, 9, 11.
улица Мазкова № 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
улица Б. Майлина № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 19.
Улица Т. Утебалинова; улица Жангельдина; улица Нефтебаза; улица К. Байсеитова; улица Муканова; улица Муратбаева; улица Жастар; улица Бондарева; улица О. Бердиева; улица Ш. Берсиева; улица Достык; улица Жумысшылар; улица Пономаренко.
Избирательный участок № 268
Центр: село Мартук, улица Жамбыла, № 125, школа-гимназия № 2
Граница: село Мартук: улица Есет Кокеулы № 77, 79, 83, 85, 87, 93, 95, 97, 99, 101, 101а, 102, 103, 104, 105, 106, 108, 110, 111а/1, 111а/2, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122/1, 122/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130.
улица Н. Байганина № 81, 83, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 94а, 95, 96, 97, 98, 106, 107, 108, 109, 111, 111а, 112, 114, 117, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 126а/1, 126а/2, 126в/1, 126в/2, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 136.
улица Бокенбай батыра № 86, 86а, 87, 88, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 98, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121/1, 121/2, 123/2, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143,144, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152.
улица М. Ауезова № 102, 104, 106, 108, 109/1, 110, 111, 112, 113, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 132, 134, 135, 136, 136а, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 152, 156, 157, 158, 162, 164, 166, 168.
улица Жамбыла № 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 102, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 124, 126, 127, 128, 130, 132, 136, 138, 140, 144/1, 144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/7, 144/8.

Р. Мир - Хайдаров көшесі № 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80.
Абай көшесі № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95.
Қ. Медетов көшесі № 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 97.
М. Дулатов көшесі № 24, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51.
Б. Момыш - ұлы көшесі № 17, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 36, 38.
Ш. Уәлиханов көшесі № 14/2, 14/3, 14/4, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/1, 32/2.
А. Байтұрсынов көшесі № 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62, 64, 66, 68, 72, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94.
Иманов көшесі; М. Маметова көшесі; Ә. Молдағұлова көшесі; Батурин көшесі.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: Мәртөк ауылы, Абай көшесі, 131, "Мәртөк орман шаруашылығы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шекарасы: Мәртөк ауылы: Есет Көкеұлы көшесі № 133, 135, 137, 139, 140/1, 140/2, 142/1, 142/2, 143, 144/1, 144/2, 145, 146, 147, 148/1, 148/2, 149, 150/1, 151, 152/1, 152/2, 153, 153а, 154/1, 154/2, 155, 156, 157, 161/1, 161/2, 162, 163/1, 164, 165, 166, 167/1, 167/2, 168, 169/1, 169/2, 170, 171/1, 171/2, 172, 173/1, 173/2, 176, 177/1, 177/2, 178, 179/1, 179/2, 180, 181/1, 181/2, 182, 183/1, 183/2, 183/3, 184, 185/1, 185/2, 185/3, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 206/1, 206/2, 207а, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212.
Н. Байғанин көшесі № 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 204, 206/1, 206/2, 207, 208/1, 208/2, 209, 210/1, 210/2, 212.
Бөкенбай батыр көшесі № 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 194, 195, 195а, 196, 197, 198, 199а, 200, 202, 203, 204, 205, 206/1, 206/2, 207/1, 207/2, 208, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 212, 213/1, 213/2, 214, 216, 217а, 218.

улица Р. Мир-Хайдарова № 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 79, 80.
улица Абая № 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 84, 85, 86, 87, 89, 91, 93, 95.
улица К. Медетова № 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59а, 60, 61, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 72а, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 83, 84, 85, 86, 86а, 87, 88, 89, 89а, 90, 91, 92, 92а, 93, 94, 95, 97.
улица М. Дулатова № 24, 28, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51.
улица Б. Момыш - улы № 17, 19/1, 19/2, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31/1, 31/2, 32, 33, 33/1, 33/2, 34, 36, 38.
улица Ш. Уалиханова № 14/2, 14/3, 14/4, 16, 18/1, 18/2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32/1, 32/2.
улица А. Байтурсынова № 25, 25а, 27, 29, 31, 33, 41, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 49а, 50, 51, 52, 53/1, 53/2, 54, 55, 56, 57, 57а, 58, 59/1, 59/2, 61/1, 61/2, 62, 64, 66, 68, 72, 76, 76а, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94.
улица Иманова; улица М. Маметовой; улица А. Молдагуловой; улица Батурина.
Избирательный участок № 269
Центр: село Мартук, улица Абая, 131, здание государственного учреждения
"Мартукское лесное хозяйство"
Граница: село Мартук: улица Есет Кокеулы № 133, 135, 137, 139, 140/1, 140/2, 142/1, 142/2, 143, 144/1, 144/2, 145, 146, 147, 148/1, 148/2, 149, 150/1, 151, 152/1, 152/2, 153, 153а, 154/1, 154/2, 155, 156, 157, 161/1, 161/2, 162, 163/1, 164, 165, 166, 167/1, 167/2, 168, 169/1, 169/2, 170, 171/1, 171/2, 172, 173/1, 173/2, 176, 177/1, 177/2, 178, 179/1, 179/2, 180, 181/1, 181/2, 182, 183/1, 183/2, 183/3, 184, 185/1, 185/2, 185/3, 186, 188, 190, 192, 194, 196, 198, 200, 206/1, 206/2, 207а, 208/1, 208/2, 210/1, 210/2, 212.
улица Н. Байганина № 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 196, 197, 198, 199, 200, 204, 206/1, 206/2, 207, 208/1, 208/2, 209, 210/1, 210/2, 212.
улица Бокенбай батыра № 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 190, 191, 192, 194, 195, 195а, 196, 197, 198, 199а, 200, 202, 203, 204, 205, 206/1, 206/2, 207/1, 207/2, 208, 209/1, 209/2, 211/1, 211/2, 212, 213/1, 213/2, 214, 216, 217а, 218.

М. Әуэзов көшесі № 159, 163, 165, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208/1, 208/2, 209, 209а, 210/1, 210/2, 211, 212/1, 212/2, 214, 215, 216/1, 216/2, 217, 219/2, 219а, 219а/1, 219б/2, 221, 223.
Жамбыл көшесі № 129, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 188, 189/1, 189/2, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 199, 200/1, 200/2, 201, 202, 203, 205, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 216/1, 216/2, 217, 218/1, 218/2.
Р. Мир - Хайдаров көшесі № 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 121, 122, 123/1, 123/2, 123/3, 124, 125, 126, 127/1, 127/2, 128, 129, 130, 131/1, 131/2, 131/3, 131/4, 131/5, 131/6, 131/7, 131/8, 131/9, 131/10, 131/11, 131/12, 131/13, 131/14, 131/15, 131/17, 131/18, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 142, 144, 146, 148, 164.
Абай көшесі № 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 119, 120, 121, 121/2, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128/1, 128/2, 129, 130, 132/1, 133, 133/2, 134.
Қ. Медетов көшесі № 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109/1, 109/2, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125.
А. Байтұрсынов көшесі № 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 65/3, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114/1, 114/2, 114а/1, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2, 120/3, 120/4, 120/5, 120/6, 120/7, 120/8.
Т. Бегельдинов көшесі; Т. Әубәкіров көшесі; Әбдіров көшесі; Чепигин көшесі; Брусиловский көшесі; Ақбұлақ көшесі; Бөктеев көшесі; Панфилов көшесі; Тәжіғұлов көшесі.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: Қазан ауылы, мектеп
Шекарасы: Қазан ауылы.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: Құмсай ауылы, мектеп
Шекарасы: Құмсай ауылы.
№ 272 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыжар ауылы, мектеп
Шекарасы: Сарыжар ауылы: Иманов көшесі; Әйтеке би көшесі; Төлеген Айбергенов көшесі; Саржар көшесі; Ойын алаңы көшесі; Жағалау көшесі; Тәуелсіздікке 20 жыл көшесі; Комсомол көшесі; Степная көшесі; Нұрпейіс Байғанин көшесі; Желтоқсан көшесі; Северная көшесі; Бірлік көшесі; Кең дала көшесі; Бәйтерек тұйығы; Ардагерлер тұйығы; Солтүстік тұйығы; Жаңа талап көшесі; Мектеп тұйығы; Жасыл ел тұйығы; Күншуақ тұйығы, Жастар тұйығы.
№ 273 сайлау учаскесі
Орталығы: Сарыжар ауылы, мектеп
Шекарасы: Сарыжар ауылы: Теміржол көшесі; Тренин көшесі; Жеңіс көшесі; Жаңа қоныс көшесі.
№ 274 сайлау учаскесі
Орталығы: Жайсаң ауылы, Болашақ көшесі 33, ауылдық клуб
Шекарасы: № 33 разъезд, Жайсаң ауылы: Партизанская көшесі; Ә.Молдағұлова көшесі; Болашақ көшесі; Братьев Ходатаевых көшесі.
№ 275 сайлау учаскесі
Орталығы: Жайсаң ауылы, Медетов көшесі, 35, арнайы мектеп интернаты
Шекарасы: Жайсаң ауылы: Мира көшесі; Қ. Медетов көшесі; С. Есенғалиев көшесі;
Д. Қонаев көшесі; Садовая көшесі.
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңатаң ауылы, медпункт
Шекарасы: Жаңатан ауылы.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: Көкпекті ауылы, мектеп
Шекарасы: Көкпекті ауылы.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: Вознесеновка ауылы, мектеп
Шекарасы: Вознесеновка ауылы.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: Веренка ауылы, мектеп
Шекарасы: Веренка ауылы.
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: Первомайка ауылы, мектеп
Шекарасы: Первомайка ауылы.
№ 281 сайлау учаскесі
Орталығы: Жаңажол ауылы, мектеп
Шекарасы: Жаңажол ауылы.
№ 282 сайлау учаскесі
Орталығы: Қарабұлақ ауылы, мектеп
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы.
№ 283 сайлау учаскесі
Орталығы: Байнассай ауылы, мектеп
Шекарасы: Байнассай ауылы.
№ 284 сайлау учаскесі
Орталығы: Ақмоласай ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Ақмоласай ауылы.
№ 285 сайлау учаскесі
Орталығы: 13 жыл Қазақстан ауылы, мектеп
Шекарасы: 13 жыл Қазақстан ауылы.
№ 286 сайлау учаскесі
Орталығы: Байторысай ауылы, мектеп
Шекарасы: Байторысай ауылы.
№ 287 сайлау учаскесі
Орталығы: Дмитриевка ауылы, мектеп
Шекарасы: Дмитриевка ауылы.
№ 288 сайлау учаскесі
Орталығы: Покровка ауылы, мектеп
Шекарасы: Покровка ауылы.
№ 289 сайлау учаскесі
Орталығы: Полтавка ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Полтавка ауылы.
№ 290 сайлау учаскесі
Орталығы: Родниковка ауылы, мектеп
Шекарасы: Родниковка ауылы.
№ 291 сайлау учаскесі
Орталығы: Саржансай ауылы, мектеп
Шекарасы: Саржансай ауылы.
№ 292 сайлау учаскесі
Орталығы: Кеңсахара ауылы, мектеп
Шекарасы: Кеңсахара ауылы.
№ 293 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратоғай ауылы, мектеп
Шекарасы: Қаратоғай ауылы.
№ 294 сайлау учаскесі
Орталығы: Қаратаусай ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Қаратаусай ауылы.
№ 295 сайлау учаскесі
Орталығы: Аққайын ауылы, мектеп
Шекарасы: Аққайын ауылы.
№ 296 сайлау учаскесі
Орталығы: Қызылжар ауылы, ауылдық клуб
Шекарасы: Қызылжар ауылы.
№ 297 сайлау учаскесі
Орталығы: Шевченко ауылы, мектеп
Шекарасы: Шевченко ауылы.
№ 298 сайлау учаскесі
Орталығы: Бөрте ауылы, мектеп
Шекарасы: Бөрте ауылы.
№ 299 сайлау учаскесі
Орталығы: Құрмансай ауылы, мектеп
Шекарасы: Құрмансай ауылы.
№ 300 сайлау учаскесі
Орталығы: Торайғыр ауылы, мектеп интернат
Шекарасы: Торайғыр ауылы.
№ 301 сайлау учаскесі
Орталығы: Егізата ауылы, мектеп
Шекарасы: Егізата ауылы.
№ 302 сайлау учаскесі
Орталығы: Шанды ауылы, мектеп
Шекарасы: Шанды ауылы.
№ 303 сайлау учаскесі
Орталығы: Хазірет ауылы, мектеп
Шекарасы: Хазірет ауылы.
№ 304 сайлау учаскесі
Орталығы: Жездібай ауылы, "Березовка" шаруа қожалығының кеңсесі
Шекарасы: Жездібай ауылы.

улица М. Ауэзова № 159, 163, 165, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 177а, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208/1, 208/2, 209, 209а, 210/1, 210/2, 211, 212/1, 212/2, 214, 215, 216/1, 216/2, 217, 219/2, 219а, 219а/1, 219б/2, 221, 223.
улица Жамбыла № 129, 135, 137, 139, 141, 143, 147, 149, 151, 152/1, 152/2, 153, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 185а, 186, 188, 189/1, 189/2, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 198, 199, 200/1, 200/2, 201, 202, 203, 205, 207, 208, 209, 211, 212, 213, 214, 216/1, 216/2, 217, 218/1, 218/2.
улица Р. Мир-Хайдарова № 82, 83, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 117, 118, 121, 122, 123/1, 123/2, 123/3, 124, 125, 126, 127/1, 127/2, 128, 129, 130, 131/1, 131/2, 131/3, 131/4, 131/5, 131/6, 131/7, 131/8, 131/9, 131/10, 131/11, 131/12, 131/13, 131/14, 131/15, 131/17, 131/18, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 142, 144, 146, 148, 164.
улица Абая № 88, 90, 92, 94, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 119, 120, 121, 121/2, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128/1, 128/2, 129, 130, 132/1, 133, 133/2, 134.
улица К. Медетова № 96, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109/1, 109/2, 110, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 121а, 122, 123, 125.
улица А. Байтурсынова № 63/1, 63/2, 65/1, 65/2, 65/3, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 110, 112, 114/1, 114/2, 114а/1, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2, 120/1, 120/2, 120/3, 120/4, 120/5, 120/6, 120/7, 120/8.
улица Т. Бегельдинова; улица Т. Аубакирова; улица Абдирова; улица Чепигина; улица Брусиловского; улица Акбулака; улица Буктеева; улица Панфилова; улица Тажигулова.
Избирательный участок № 270
Центр: село Казанка, школа
Граница: село Казанка.
Избирательный участок № 271
Центр: село Кумсай, школа
Граница: село Кумсай.
Избирательный участок № 272
Центр: село Сарыжар, школа
Граница: село Сарыжар: улица Иманова; улица Айтеке би; Толеген Айбергенова; улица Саржар; улица Ойын аланы; улица Жагалау; улица Тауелсиздикке 20 жыл; улица Комсомол; улица Степная; улица Нурпейс Байганина; улица Желтоксан; улица Северная; улица Бирлик; переулок Кең дала; переулок Бәйтерек; переулок Ардагерлер; переулок Солтустик; улица Жана талап; переулок Мектеп; переулок Жасыл ел; переулок Күншуақ, переулок Жастар
Избирательный участок № 273
Центр: село Сарыжар, школа
Граница: село Сарыжар: улица Темиржол; улица Тренина; улица Женис; улица Жана коныс.
Избирательный участок № 274
Центр: село Жайсан, улица Болашак 33, сельский клуб
Граница: № 33 разъезд, село Жайсан: улица Партизанская; улица А. Молдагуловой; улица Болашак; улица Братьев Ходатаевых.
Избирательный участок № 275
Центр: село Жайсан, улица Медетова 35, специальная школа интернат
Граница: село Жайсан: улица Мира; улица К. Медетова; улица С. Есенгалиева;
улица Д. Кунаева; улица Садовая.
Избирательный участок № 276
Центр: село Жанатан, медпункт
Граница: село Жанатан.
Избирательный участок № 277
Центр: село Кокпекты, школа
Граница: село Кокпекты.
Избирательный участок № 278
Центр: село Вознесеновка, школа
Граница: село Вознесеновка.
Избирательный участок № 279
Центр: село Веренка, школа
Граница: село Веренка.
Избирательный участок № 280
Центр: село Первомайка, школа
Граница: село Первомайка.
Избирательный участок № 281
Центр: село Жанажол, школа
Граница: село Жанажол.
Избирательный участок № 282
Центр: село Карабулак, школа
Граница: село Карабулак.
Избирательный участок № 283
Центр: село Байнассай, школа
Граница: село Байнассай.
Избирательный участок № 284
Центр: село Акмоласай, сельский клуб
Граница: село Акмоласай.
Избирательный участок № 285
Центр: село 13 лет Казакстана, школа
Граница: село 13 лет Казакстана.
Избирательный участок № 286
Центр: село Байторысай, школа
Граница: село Байторысай.
Избирательный участок № 287
Центр: село Дмитриевка, школа
Граница: село Дмитриевка.
Избирательный участок № 288
Центр: село Покровка, школа
Граница: село Покровка.
Избирательный участок № 289
Центр: село Полтавка, сельский клуб
Граница: село Полтавка.
Избирательный участок № 290
Центр: село Родниковка, школа
Граница: село Родниковка.
Избирательный участок № 291
Центр: село Саржансай, школа
Граница: село Саржансай.
Избирательный участок № 292
Центр: село Кенсахара, школа
Граница: село Кенсахара.
Избирательный участок № 293
Центр: село Каратогай, школа
Граница: село Каратогай.
Избирательный участок № 294
Центр: село Каратаусай, сельский клуб
Граница: село Каратаусай.
Избирательный участок № 295
Центр: село Аккайын, школа
Граница: село Аккайын.
Избирательный участок № 296
Центр: село Кызылжар, сельский клуб
Граница: село Қызылжар
Избирательный участок № 297
Центр: село Шевченко, школа
Граница: село Шевченко.
Избирательный участок № 298
Центр: село Борте, школа
Граница: село Борте.
Избирательный участок № 299
Центр: село Курмансай, школа
Граница: село Курмансай.
Избирательный участок № 300
Центр: село Торайгыр, школа интернат
Граница: село Торайгыр.
Избирательный участок № 301
Центр: село Егизата, школа
Граница: село Егизата.
Избирательный участок № 302
Центр: село Шанды, школа
Граница: село Шанды.
Избирательный участок № 303
Центр: село Хазрет, школа
Граница: село Хазрет.
Избирательный участок № 304
Центр: село Жездибай, контора крестьянского хозяйства "Березовка"
Граница: село Жездибай.