Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родников ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 24 маусымдағы № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 08 шілдеде № 4424 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родников ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 10 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Родников ауылдық округі әкімінің 10.11.2016 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7 тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мәртөк аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2015 жылғы 24 маусымдағы № 11-3/359 ұсынысы негізінде Родников ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ұсақ мүйізді қара малдарының арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты Мәртөк ауданы Родников ауылдық округі аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Родников ауылдық округінің әкімі Т. Рапнева

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Родниковского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 24 июня 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 08 июля 2015 года № 4424. Утратило силу решением акима Родниковского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 10 ноября 2016 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Родниковского сельского округа Мартукского района Актюбинской области 10.11.2016 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 7 статьей 10-1 Закона Республика Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мартукской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 июня 2015 года № 11-3/359, аким Родниковского сельского округа РЕШИЛ:
1.Установить ограничительные мероприятия на территории Родниковского сельского округа Мартукского района в связи с выявлением болезни бруцеллеза среди мелкого рогатого скота.
2.Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Родниковского сельского округа Т. Рапнева