Жұрын ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 30 "Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің Жұрын ауылындағы атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 09 ақпандағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 наурызда № 4230 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына сәйкес Жұрын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жұрын ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 20 қыркүйектегі №30 "Мұғалжар ауданы Жұрын ауылдық округінің Жұрын ауылындағы атаусыз көшелеріне атаулар беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3-9-150 болып тіркелген, 2011 жылғы 26 қазанда аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс мен толықтыру енгізілсін:
шешімнің 1 тармағы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жұрын ауылындағы атаусыз көшелеріне Абай Құнанбаев, Ахмет Жұбанов, Мир және тұйық көшелеріне Клуб, Диірмен атаулары берілсін.";
орыс тіліндегі шешімнің 3 тармағында "после" сөзінен кейін "дня его" сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жұрын ауылдық округінің әкімі Т.Абдірзақ

О внесении изменения и дополнения в решение акима Журынского сельского округа от 20 сентября 2011 года №30 "О присвоении наименований безымянным улицам в селе Журын Журынского сельского округа Мугалжарского района"
Решение акима Журынского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 09 февраля 2015 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 марта 2015 года № 4230
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким Журынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Журынского сельского округа от 20 сентября 2011 года №30 "О присвоении наименований безымянным улицам в селе Журын Журынского сельского округа Мугалжарского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3-9-150, опубликованное 26 октября 2011 года в районной газете "Мұғалжар") следующие изменение и дополнение:
пункт 1 решения изложить в следующей новой редакции:
"1. Присвоить наименования безымянным улицам села Журын Абай Құнанбаев, Ахмет Жұбанов, Мира и переулкам Клубный, Диірмен";
в пункте 3 решения на русском языке после слова "после" дополнить словами "дня его".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Журынского сельского округа Т.Абдирзак