"Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" 2010 жылғы 12 ақпандағы № 179 аудандық мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 245 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 03 маусымда № 4336 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 84 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 17.02.2017 № 84 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасы туралы" 2010 жылғы 12 ақпандағы № 179 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-10-123 тіркелген, 2010 жылғы 12 наурызда "Темір" газетінде жарияланған) аудандық мәслихаттың шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Аз қамтамасыз етілген азаматтарға тұрғын үй көмегін көрсету қағидасында:
мемлекеттік тілдегі бүкіл мәтіні бойынша "тұрғын жай" деген сөздер "тұрғынжай" деген сөзбен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгертілмейді;
1-тармақтың 1) тармақшасының үшінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"жекешелендірілген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлерді) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Ж.ТӘЖІБАЕВА Н. ӨТЕПОВ

О внесении изменений в решение районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 179 "О правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам"
Решение маслихата Темирского района Актюбинской области от 27 апреля 2015 года № 245. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 03 июня 2015 года № 4336. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 17 февраля 2017 года № 84
Сноска. Утратило силу решением маслихата Темирского района Актюбинской области от 17.02.2017 № 84.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и Законом Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 12 февраля 2010 года № 179 "О правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-10-123, опубликованное 12 марта 2010 года в газете "Темір") следующие изменения:
в Правилах предоставления жилищной помощи малообеспеченным гражданам, утвержденных указанным решением:
по всему тексту на государственном языке слова "тұрғын жай" заменить словом "тұрғынжай", текст на русском языке не изменяется;
абзац третий подпункта 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
районного маслихата районного маслихата
Ж.ТАЖИБАЕВА Н.УТЕПОВ