Ойыл ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 02 наурыздағы № 218 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 наурызда № 4260 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 7 маусымдағы № 24 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 07.06.2016 № 24 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес, бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл ауданы аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу орыны болып:
Ойыл ауылы Жолмырзаев көшесіндегі Ойыл аграрлық колледжіне іргелес "Даңқ" саябағы анықталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Г. Жақиева
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов

О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Уилского района
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 02 марта 2015 года № 218. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 марта 2015 года № 4260. Утратило силу решением маслихата Уилского района Актюбинской области от 7 июня 2016 года № 24
Сноска. Утратило силу решением маслихата Уилского района Актюбинской области от 07.06.2016 № 24 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", в целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Определить местом проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций на территории Уилского района:
парк "Данк", прилегающий к зданию Уилского аграрного колледжа по улице Жолмырзаева в селе Уил.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата: Г. Жакиева
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов