"2015 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" аудан әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 79 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 25 тамыздағы № 191 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 қазанда № 4532 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 қаңтардағы № 5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Ойыл ауданы әкімдігінің 05.01.2016 № 5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-баптарына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 19-бабының 5-тармағына сәйкес Ойыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ойыл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 79 "2015 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 9 сәуір № 4293 тіркелген, 2015 жылғы 23 сәуірде "Ойыл" газетінде № 17 санында, жарияланған) қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
3 тармағының 1 тармақшасындағы "Ойыл аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік қазынашылық коммуналдық кәсіпорны" деген сөздер "Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ойыл орталық аудандық аруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны" деген сөздермен ауыстырылсын;
3 тармағының 2 тармашасындағы "Ойыл аудандық ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздер "Ақтөбе облысының Ішкі істер департаментінің Ойыл ауданы ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесіне" деген сөздермен ауыстырылсын;
5 тармағында және 3 тармағының 3 тармашасындағы "Ойыл ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі" деген сөдер "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Ақтөбе облысы Ойыл ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі: М. Абдуллин.

О внесении изменений в постановление акимата района от 27 марта 2015 года № 79 "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2015 года"
Постановление акимата Уилского района Актюбинской области от 25 августа 2015 года № 191. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 06 октября 2015 года № 4532. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 05 января 2016 года № 5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Уилского района Актюбинской области от 05.01.2016 № 5.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 5 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" акимат Уилского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 27 марта 2015 года № 79 "Об организации и обеспечении проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2015 года" (зарегистрированное в государственном реестре нормативно-правовых актов 2015 года 9 апреля за № 4293, (опубликовано в газете "Ойыл" 23 апрель 2015 года № 17) следующие изменения:
В подпункте 1 пункта 3 "государственному казенному коммунальному предприятию "Уилская центральная районная больница" заменить словами "Государственное коммунальное предприятие "Уилская центральная районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области".
В подпункте 2 пункта 3 "государственному учреждению "Отдел внутренних дел Уилского района" заменить словами "Государственному учреждению "Отдел внутренних дел Уилского района Департамента внутренних дел Актюбинской области".
В подпункте 3 пункта 3 и в пункте 5 государственному учреждению "Отдел по делам обороны Уилского района" заменить словами "Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Уилского района Актюбинской области" Министерства обороны Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района: М. Абдуллин