2016-2018 жылдарға арналған Ойыл ауданының бюджетін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 272 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 4701 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9-бабына сәйкес Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер                                     3 118 297,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері бойынша                   256 500 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша             10 762 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан                         800 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша                   2 850 235,8 мың теңге;
2) шығындар                                     3 125 873,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру                   14 224 мың теңге;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер                         24 724 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу                   10 500 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын
операциялар бойынша сальдо                   0 мың теңге;
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу                   0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы                         -21 799,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру                               21 799,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 295 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.04.2016 № 14 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 04.07.2016 № 38 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.08.2016 № 50 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2016 № 56 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Аудандық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, дара кәсіпкерлер мүлкіне салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салық;
бензинге (авиациялықты қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем;
дара кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркелгені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке құқықтарды және олармен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж;
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуден түсетін түсімдер;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын, мемлекеттік мекемелермен ұйымдастырылатын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшалар түсімдері;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімдер, санкциялар, өндіріп алулар;
аудан бюджетіне түсетін салыққа жатпайтын басқа түсімдер;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, яғни аудандық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сатудан түскен ақшалар;
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
жер учаскелерін жалға беру құқығын сатқаны үшін төлемақы.

Об утверждении бюджета Уилского района на 2016-2018 годы
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 24 декабря 2015 года № 272. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 января 2016 года № 4701. Срок действия решения - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы                                           3 118 297,8 тысяч тенге;
в том числе по:
налоговым поступлениям                               256 500 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям                         10 762 тысячи тенге;
поступления от продажи
основного капитала                                     800 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов                         2 850 235,8 тысяч тенге;
2) затраты                                           3 125 873,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование                   14 224 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты                               24 724 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов                         10 500 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами                               0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов                   0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета                               -21 799,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета                   21 799,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Уилского района Актюбинской области от 29.02.2016 № 295 (вводится в действие с 01.01.2016); от 08.04.2016 № 14 (вводится в действие с 01.01.2016); от 04.07.2016 № 38 (вводится в действие с 01.01.2016); от 19.08.2016 № 50 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.11.2016 № 56 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Установить, что в доход районного бюджета зачисляются:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
акцизы на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятий отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет;
доходы от коммунальной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
другие неналоговые поступления в районный бюджет;
поступления от продажи основного капитала, то есть деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из районного бюджета;
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
плата за продажу права аренды земельных участков.

3. Қазақстан Республикасының "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 5-бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.
4. Қазақстан Республикасының "2016-2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 11 - бабына сәйкес:
2016 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 22 859 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 2 121 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 22 859 теңге мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
5. Облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 346 шешімінің 10 тармағына сәйкес 2016 жылға аудандық бюджетке берілетін субвенция көлемі 1 941 034 мың теңге сомасында көзделген.
6. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға - 2 842 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін – 24 724 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 37 974 мың теңге;
мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз етуге – 1 585 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтың жұмыскерлерінің, сондай-ақ, жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 458 899 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға – 47 221 мың теңге;
экономикалық тұрақтылықты қамтамасыз етуге" - 14 500 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттерінің сомасын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.

3. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.
4. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016-2018 годы" установлено:
с 1 января 2016 года:
1) минимальный размер заработной платы 22 859 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 2 121 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат – 22 859 тенге.
5. В соответствии с пунктом 10 решения сессии областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 346 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" предусмотрена на 2016 год субвенция, передаваемая из областного бюджета в районный бюджет в сумме 1 941 034 тысяч тенге.
6. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
2 842 тысяч тенге – на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
24 724 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
37 974 тысячи тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
1 585 тысячи тенге – на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
458 899 тысяч тенге – на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
47 221 тысячи тенге – на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих;
14 500 тысяч тенге – на обеспечение экономической стабильности.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.

Ескерту. 6 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 08.04.2016 № 14 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2016 № 56 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен .
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетіне облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері көзделсін:
бруцеллезбен ауырған, санитарлық союға жіберілетін ауыл шаруашылық малдардың (ірі және ұсақ мүйізді малдар) құнын (50% дейін) өтеуге – 16 424 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беруге – 64 507 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 9 446 мың теңге;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 4 817 мың теңге;
білім беру обьектілерін салу және реконструкциялауға – 8 390 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу – 40 442 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге - 9528 мың теңге;
автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу - 50 000 мың теңге.
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу – 1 000 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 4 000 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына 2 000 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу аудан әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.

Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Уилского района Актюбинской области от 08.04.2016 № 14 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.11.2016 № 56 (вводится в действие с 01.01.2016).
7. Учесть в районном бюджете на 2016 год поступление целевых текущих трансфертов и целевых трансфертов на развитие из областного бюджета:
16 424 тысяч тенге – на возмещение (50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) продуктов и сырья животного происхождения;
64 507 тысяч тенге – на дополнительное образование для детей и юношества по спорту;
9 446 тысяч тенге – на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
4 817 тысяч тенге – на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям;
8 390 тысяч тенге – на строительство и реконструкция обьектов образования;
40 442 тысяч тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда;
9 528 тысяч тенге – ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020.
50 000 тысяч тенге – на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов;
1 000 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
4 000 тысячи тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в населенных пунктах;
2 000 тысячи тенге на капитальные расходы подведомственных организаций культуры.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата района.

Ескерту. 7 тармаққа өзгерістер енгізілді – Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 29.02.2016 № 295 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 08.04.2016 № 14 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.08.2016 № 50 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2016 № 56 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві сомасы 5 361 мың теңге болып бекітілсін.

Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата Уилского района Актюбинской области от 29.02.2016 № 295 (вводится в действие с 01.01.2016); от 08.04.2016 № 14 (вводится в действие с 01.01.2016); от 19.08.2016 № 50 (вводится в действие с 01.01.2016); от 07.11.2016 № 56 (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 5 361 тысячи тенге.

9. 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Ауылдық округтер әкімдері аппараттарының 2016 жылғы бюджеттік бағдарламалары бойынша қаржыландыру көлемі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы: Б. Нургазин
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов

9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
10. Утвердить объем финансирования бюджетных программ аппаратов акимов сельских округов на 2016 год, согласно приложению 5.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии районного маслихата: Б. Нургазин
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
15296
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14208
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
488
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
225429,8
1
Тұрғын үй шаруашылығы
187505,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4900
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4900
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6873,1
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
6873,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
24361,3
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
24361,3
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
2437,4
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2437,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1300
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
200
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1100
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
147633,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
36659
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
99821,4
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
2473
091
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде қатысушылар іске асырып жатқан жобалар үшін жабдықтар сатып алу
8680
2
Коммуналдық шаруашылық
27907,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26965,5
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
14692
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
8273,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
4000
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
15646
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14558
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
488
021
Капитальные расходы государственного органа
600
Жилищно-коммунальное хозяйство
225429,8
1
Жилищное хозяйство
188505,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4900
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4900
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
6873,1
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6873,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
24361,3
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
24361,3
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2437,4
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2437,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1300
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
200
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1100
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
148633,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
36659
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
100821,4
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
2473
091
Приобретение оборудования для проектов, реализуемых участниками в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
8680
2
Коммунальное хозяйство
27907,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26965,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
14692
028
Развитие коммунального хозяйства
8273,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
4000
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

Ескерту. 5 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 07.11.2016 № 56 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
008 "Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру"
010 "Жерлеу орындарын күтіп ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
Қараой ауылдық округі

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения маслихата Уилского района Актюбинской области от 07.11.2016 № 56 (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
Караойский сельский округ