"Қараой селолық округінің елді - мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Қараой ауылдық округінің әкімінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № 11 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 тамызда № 4468 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Қараой ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қараой ауылдық округі әкімінің 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 5 "Қараой селолық округінің елді - мекендерінің көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-96 санымен тіркелген, 2011 жылғы 17 қарашада аудандық "Ойыл" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тіліндегі атауы мен бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қараой ауылдық округінің әкімі С. Жумангалиев

О внесении изменений в решении от 16 сентября 2011 года № 5 "О присвоении наименовании улицам населенных пунктов Караойского сельского округа"
Решение акима Караойского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 16 июля 2015 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 августа 2015 года № 4468
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений", аким Караойского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Караойского сельского округа от 16 сентября 2011 года № 5 "О присвоении наименований улицам населенных пунктов Караойского сельского округа" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-11-96, опубликованное 17 ноября 2011 года в районной газете "Ойыл") следующие изменения:
в заголовке и по всему тексту указанного решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық", текст на русском языке не меняется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Караойского сельского округа С. Жумангалиев