"Атаулы күндер мен мерекелік күндерге біржолғы әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 ақпандағы № 162 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 тамыздағы № 265 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 қыркүйекте № 4498 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге біржолғы әлеуметтік көмектің мөлшерін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3822 болып тіркелген, 2014 жылдың 27 наурызында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 ақпандағы № 162 шешіміне келесідей толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"Ай сайынғы әлеуметтік көмек табыстарын есепке алмай көрсетіледі:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтерге 8 мың теңге мөлшерінде;
Үйде оқитын мүгедек балалардың ата-аналарына немесе заңды өкілдеріне бір мүгедек балаға 1 айлық есептiк көрсеткiш мөлшерiнде.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
Аудандық мәслихат
сессия төрағасы
хатшысы
А.Жұбанышев
Д.Молдашев

О внесении дополнений в решение районного маслихата от 24 февраля 2014 года № 162 "Об установлении единого размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 06 августа 2015 года № 265. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 01 сентября 2015 года № 4498. Срок действия постановления - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 февраля 2014 года №162 "Об установлении единого размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3822, опубликованное 27 марта 2014 года в районной газете "Хромтау") следующие дополнения:
приложение указанного решения дополнить абзацами следующего содержания:
"Ежемесячная социальная помощь без учета дохода оказывается:
Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги в размере 8 тысяч тенге;
Родителям или законным представителям детей-инвалидов, обучающихся на дому, на одного ребенка-инвалида в размере 1 месячного расчетного показателя.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Секретарь районного
районного маслихата
маслихата
А.Жубанышев
Д.Мулдашев