"Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу туралы" аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 шілдедегі №116 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 тамыздағы № 266 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қыркүйекте № 4504 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 11.04.2016 № 11 шешімімен (қабылдаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы № 2126 "Қазақстан Республикасындағы бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар ұйымдастыру мен өткізу тәртібі туралы" Заңының 10 бабына сәйкес және бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу мақсатында, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 10 шілдедегі № 116 "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша регламенттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3622 болып тіркелген, 2013 жылдың 8 тамызында аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
мемлекеттік тіліндегі шешімнің кіріспесінде "өткізу және ұйымдастыру" сөздері "ұйымдастыру мен өткізу" сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 тармағының екінші және үшінші абзацтарындағы "Элеватор ғимаратына іргелес орналасқан алаң - Окраина көшесі 7" және "Бұрынғы Күрделі құрылыс бөлімі ғимаратына іргелес орналасқан алаң - Бекешева көшесі 1." сөздері "Жеңіс даңғылы, 8а үйі мекен-жайы бойынша орналасқан Хромтау қаласы саябағының орталық алаңы." сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихат
сессия төрағасы хатшысы
А.Жұбанышев Д.Молдашев

О внесении изменений в решение районного маслихата от 10 июля 2013 года №116 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 6 августа 2015 года № 266. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 сентября 2015 года № 4504. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 11 апреля 2016 года № 11
Сноска. Утратило силу решением маслихата Хромтауского района Актюбинской области от 11.04.2016 № 11 (вводится в действие со дня принятия решения).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан № 148 от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года № 2126 "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан" и в целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 10 июля 2013 года № 116 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3622, опубликованное 8 августа 2013 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения:
в преамбуле решения на государственном языке слова "өткізу және ұйымдастыру" заменить словами "ұйымдастыру мен өткізу";
в абзацах втором и третьем пункта 1 указанного решения слова "площадь, прилегающая к зданию Элеватора - улица Окраина 7" и "площадь, прилегающая к бывшему зданию Отдела капитального строительства - улица Бекешевой 1." заменить словами "Центральная площадь парка города Хромтау, расположенная по адресу проспект Победы, 8а.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
А.Жубанышев Д.Мулдашев