"Хромтау ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" Хромтау ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданының әкімінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 8 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 4706 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес, Хромтау ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау ауданының әкімінің 2014 жылғы 17 ақпандағы № 1 "Хромтау ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3800 тіркелген, 2014 жылғы 19 наурызда аудандық "Хромтау" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Усманғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
Хромтау аудандық
сайлау комиссиясының
төрағасы
________________С.Сағымбаев
Хромтау ауданы әкiмiнің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 8 шешiмiне қосымша
Хромтау ауданы әкiмiнiң
2014 жылғы "17" ақпандағы
№ 1 шешiмiне қосымша
Хромтау ауданы аумағындағы
сайлау учаскелерi
№ 447 сайлау учаскесі
Ақжар ауылы, Ақжар ауылдық Мәдениет үйі ғимараты,
Әйтеке-би көшесі, 67, телефон: 38-4-95.
Ақжар ауылының шекарасында.
№ 448 сайлау учаскесі
Жазық бекеті, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Просторный бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Бірлік көшесі, 2, телефон: 78-3-10.
Жазық бекетінің шекарасында.
№ 449 сайлау учаскесі
Табантал ауылы, Табантал ауылдық клуб ғимараты,
Табантал көшесі, 62,телефон: 77-8-90.
Табантал, Жайлаусай, Бақай ауылдарының шекараларында.
№ 451 сайлау учаскесі
Коптоғай ауылы, Көптоғай көшесі, № 21 үй, телефон: 78-9-43
Көптоғай ауылының шекарасында.
№ 452 сайлау учаскесі
Тассай ауылы, Тассай ауылдық Мәдениет үйі ғимараты,
Бейбітшілік көшесі, 16, телефон: 77-7-17.
Тассай ауылының шекарасында.
№ 453 сайлау учаскесі
Көкпекті ауылы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Степной негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Желтоқсан көшесі, 11, телефон: 78-4-04.
Көкпекті ауылының шекарасында.
№ 454 сайлау учаскесі
Никельтау ауылы, Никельтау ауылдық Мәдениет үйі ғимараты,
Мектеп көшесі 2, телефон: 8 (71-333) 71-1-49
Никельтау ауылының шекарасында.
№ 455 сайлау учаскесі
Қызылсу ауылы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты,

О внесении изменений и дополнений в решение акима Хромтауского района от 17 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Хромтауского района"
Решение акима Хромтауского района Актюбинской области от 29 декабря 2015 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 января 2016 года № 4706.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Хромтауского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Хромтауского района от 17 февраля 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков на территории Хромтауского района" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 3800, опубликованное 19 марта 2014 года в районной газете "Хромтау") следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Усмангалиев
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Хромтауской
районной избирательной комиссии
_____________С.Сагимбаев
Приложение к решению
акима Хромтауского района
от 29 декабря 2015 года № 8
Приложение к решению
акима Хромтауского района
от 17 февраля 2014 года № 1
Избирательные участки на территории Хромтауского района
Избирательный участок № 447
село Акжар, улица Айтеке-би, 67,
здание Акжарского сельского Дома культуры, телефон: 38-4-95.
В границах села Акжар.
Избирательный участок № 448
станция Жазык, улица Бірлік, 2, здание Коммунального государственного учреждения "Просторная начальная школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 78-3-10.
В границах станции Жазык.
Избирательный участок № 449
село Табантал, улица Табантал, 62, здание Табантальского сельского клуба, телефон: 77-8-90.
В границах сел Табантал, Жайлаусай, Бакай.
Избирательный участок № 451
село Коптогай, улица Коптогай, дом № 21, телефон: 78-9-43.
В границах села Коптогай.
Избирательный участок № 452
село Тассай, улица Бейбітшілік, 16, здание Тассайского сельского Дома культуры, телефон: 77-7-17.
В границах села Тассай.
Избирательный участок № 453
село Кокпекты, улица Желтоқсан, 11, здание Коммунального государственного учреждения "Степная основная школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 78-4-04.
В границах села Кокпекты.
Избирательный участок № 454
село Никельтау, улица Мектеп 2, здание Никельтауского сельского Дома культуры, телефон: 8 (713-33) 71-1-49.
В границах села Никельтау.
Избирательный участок № 455

Ы.Алтынсарин көшесі, 7, телефон: 79-9-41.
Қызылсу ауылының шекарасында.
№ 456 сайлау учаскесі
Сарысай ауылы, Қызылсу ауылдық округі Сарысай ауылдық клубы ғимараты, В.Ф.Величко көшесі, 34, телефон: 79-8-48.
Сарысай ауылының шекарасында.
№ 457 сайлау учаскесі
Абай ауылы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Абай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Мектеп көшесі, 17, телефон: 78-6-05.
Абай, Жарбутак, Аралтөбе, Тассай ауылдарының шекараларында.
№ 458 сайлау учаскесі
Құдықсай ауылы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құдықсай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Мектеп көшесі, 1, телефон: 77-5-58.
Құдықсай ауылының шекарасында.
№ 459 сайлау учаскесі
Ойсылқара ауылы, ескі мектеп ғимараты, Бейбітшілік көшесі, 1, телефон: 77-4-78.
Ойсылқара ауылының шекарасында.
№ 460 сайлау учаскесі
Қопа ауылы, Қопа ауылдық Мәдениет үйі ғимараты,
Мәншүк Мәметова көшесі, 22, телефон: 77-4-86.
Қопа ауылының шекарасында.
№ 461 сайлау учаскесі
Тамды ауылы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәтпаев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Ардагерлер көшесі, 1, телефон: 77-5-12.
Тамды ауылының шекарасында.
№ 462 сайлау учаскесі
Аққұдық ауылы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аққұдық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Қ. Оспанов көшесі, 13, телефон: 79-0-85.
Аққұдық, Қатынадыр ауылдарының шекараларында.
№ 463 сайлау учаскесі
Көктау ауылы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұрлы-Көш орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Нұрлы-көш көшесі, 37а, телефон: 79-7-18.
Көктау, Қарабаз ауылдарының шекарасында.
№ 465 сайлау учаскесі
Майтөбе ауылы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Майтөбе орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Желтоқсан көшесі, 21,телефон: 79-0-86.
Майтөбе ауылының шекарасында.
№ 466 сайлау учаскесі
Көктерек ауылы, Көктерек медициналық пункті ғимараты,
Бейбітшілік көшесі, 27, телефон: 77-2-88.
Көктерек ауылының шекарасында.
№ 467 сайлау учаскесі
Бөгетсай ауылы, Бөгетсай ауылдық Мәдениет үйі ғимараты,
Әлия Молдағұлова көшесі, 9, телефон: 47-0-99.
Бөгетсай, Шіліктісай ауылдарының шекарасында.
№ 468 сайлау учаскесі

село Кызылсу, улица Ы.Алтынсарина 7, здание Коммунального государственного учреждения "Кызылсуская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 79-9-41.
В границах села Кызылсу.
Избирательный участок № 456
Село Сарысай, улица В.Ф.Величко 34, здание Сарысайского сельского клуба Кызылсуского сельского округа, телефон: 79-8-48.
В границах села Сарысай.
Избирательный участок № 457
село Абай, улица Мектеп 17, здание Коммунального государственного учреждения "Абайская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 78-6-05.
В границах сел Абай, Жарбутак, Аралтобе, Тассай.
Избирательный участок № 458
село Кудуксай, улица Мектеп 1, здание Коммунального государственного учреждения "Кудуксайская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 77-5-58.
В границах села Кудуксай.
Избирательный участок № 459
село Ойсылкара, улица Бейбітшілік 1, здание старой школы, телефон: 77-4-78.
В границах села Ойсылкара.
Избирательный участок № 460
село Копа, улица Маншук Маметовой 22, здание Копинского сельского Дома культуры, телефон: 77-4-86.
В границах села Копа.
Избирательный участок № 461
село Тамды, улица Ардагерлер 1, здание Коммунального государственного учреждения "Сатпаевская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 77-5-12.
В границах села Тамды.
Избирательный участок № 462
село Аккудук, улица К. Оспанова 13, здание Коммунального государственного учреждения "Аккудукская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 79-0-85.
В границах сел Аккудук, Катынадыр.
Избирательный участок № 463
село Коктау, улица Нурлы-кош 37а, здание Коммунального государственного учреждения "Средняя школа Нурлы-кош" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 79-7-18.
В границах села Коктау, Карабаз.
Избирательный участок № 465
село Майтобе, улица Желтоксан 21, здание Коммунального государственного учреждения "Майтюбинская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 79-0-86.
В границах села Майтобе.
Избирательный участок № 466
село Коктерек, улица Бейбітшілік 27, здание Коктерекского медицинского пункта, телефон: 77-2-88.
В границах села Коктерек.
Избирательный участок № 467
село Богетсай, улица Алии Молдагуловой, 9, здание Богетсайского сельского Дома культуры, телефон: 47-0-99.
В границах сел Богетсай, Шиликтисай.
Избирательный участок № 468

Талдыбұлақ ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, үй 3-1, телефон: 77-5-25
Талдыбұлақ ауылының шекарасында.
№ 469 сайлау учаскесі
Қарлау ауылы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарлау бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Абай көшесі, 1, телефон: 77-5-65.
Қарлау ауылының шекарасында.
№ 470 сайлау учаскесі
Ақбұлақ ауылы, Бұлақ көшесі, № 14 үй, телефон: 76-0-12.
Ақбұлақ ауылының шекарасында.
№ 471 сайлау учаскесі
Ақтасты селосы, Ащы көшесі, № 5 үй, телефон: 76-0-88.
Ақтасты ауылының шекарасында.
№ 472 сайлау учаскесі
Тасөткел ауылы, Тасөткел ауылдық клубы ғимараты,
Сай көшесі, 24, телефон: 76-0-98.
Тасөткел ауылының шекарасында.
№ 473 сайлау учаскесі
Дөң ауылы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дөң орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Байғанин көшесі, 13, телефон: 41-2-25.
Дөң ауылының шекарасында.
№ 474 сайлау учаскесі
Оңғар ауылы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Оңғар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Адыр көшесі 27, телефон: 77-5-75.
Оңғар ауылының шекарасында.
№ 475 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, "Кеншілер" мәдениет Үйі ғимараты,
Бейбітшілік көшесі, 30, телефон: 34-6-01.
Аманкелді көшесі: № 2, 3, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 33, 35, 36, 37, 39;
Ахмет Байтұрсынов көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 18;
Шығанақ Берсиев көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
Қазақстан көшесі: № 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26б, 27, 29, 31, 33, 37, 37а, 39, 41;
Дінмұхамед Қонаев көшесі: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13к, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25;
Юлия Куразова көшесі: № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 26, 28, 28а;
Иван Мишин көшесі: № 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 33г, 33ж, 33к, 33л, 33м, 34, 74;
Спорт көшесі: № 2, 2к, 3, 4, 4к, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12г, 13, 15, 17, 17а, 18, 20, 20а, 20б, 22;
Иван Дуля көшесі: № 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
Максим Горький көшесі: № 1, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 17, 21, 23, 29, 40;

село Талдыбулак, улица Ыбырая Алтынсарина, дом № 3-1, телефон: 77-5-25.
В границах села Талдыбулак.
Избирательный участок № 469
село Карлау, улица Абая, 1, здание Коммунального государственного учреждения "Карлауская начальная школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 77-5-65.
В границах села Карлау.
Избирательный участок № 470
село Акбулак, улица Булак дом № 14, телефон: 76-0-12.
В границах села Акбулак.
Избирательный участок № 471
село Актасты, улица Ащы дом № 5, телефон: 76-0-88.
В границах села Актасты.
Избирательный участок № 472
село Тасоткель, улица Сай, 24, здание Тасоткельского сельского клуба, телефон: 76-0-98.
В границах села Тасоткель.
Избирательный участок № 473
село Дон, улица Байганина, 13, здание Коммунального государственного учреждения "Донская средняя школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 41-2-25.
В границах села Дон.
Избирательный участок № 474
село Онгар, улица Адыр 27, здание Коммунального государственного учреждения "Онгарская оснавная школа" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", телефон: 77-5-75.
В границах села Онгар.
Избирательный участок № 475
город Хромтау, улица Мира, 30, здание Дома культуры "Горняков", телефон: 34-6-01.
Улица Амангельди: № 2, 3, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 33, 35, 36, 37, 39;
улица Ахмета Байтурсынова: № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 18;
улица Шыганака Берсиева: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34;
улица Казахстанская: № 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 21, 23, 25, 26, 26б, 27, 29, 31, 33, 37, 37а, 39, 41;
улица Динмухамеда Кунаева: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10а, 11, 12, 13к, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 23, 25;
улица Юлии Куразовой: № 1, 1а, 3, 3а, 5, 7, 9, 10, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 21, 22, 23, 23а, 23б, 23в, 24, 25, 26, 28, 28а;
улица Ивана Мишина: № 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 33а, 33г, 33ж, 33к, 33л, 33м, 34, 74;
улица Спортивная: № 2, 2к, 3, 4, 4к, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12г, 13, 15, 17, 17а, 18, 20, 20а, 20б, 22;
улица Ивана Дули: № 1, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица Максима Горького: № 1, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 17, 21, 23, 29, 40;

Әкімалы Қаржауов көшесі: № 1а, 1б, 1в, 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 22а, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 60;
Анисим Конев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17к, 18, 19, 20, 20к, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 46, 50;
Құрманғазы көшесі: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 36к, 37, 39, 39а, 40, 41, 41к, 42, 43, 43а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
Дербісәлі Беркімбаев көшесі: № 1, 2, 3а, 4, 4а, 7, 8, 9, 10к, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47, 49;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
Әйтеке-би көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Жамбыл көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 51, 53;
Павел Долгов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
Дорожная көшесі: № 1, 1а, 1к, 2, 2а, 2в, 2к, 3, 3а, 4, 5, 5б, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а;
Александр Матросов көшесі: № 11, 11а, 11к, 12, 18;
Дина Нұрпейісова көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 14;
Бейбітшілік көшесі: № 1;
Тахауи Ахтанов көшесі: № 1, 1а, 1к, 3, 3а, 3д, 3к, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 12, 15, 15а, 16, 20, 20а, 48, 50, 52, 52к, 53, 54, 55, 78, 78а, 79, 79а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 102а, 103, 104, 104а, 106а, 107, 108, 110;
Тельман Дәулеталин көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
23 квартал көшесі: № 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1к, 1л, 1м, 1н, 1п, 1р, 1с, 1т, 1у, 1э, 1ф, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 2к, 2л, 2м, 2п, 106, 108, 108а.
№ 476 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 5 мектеп- гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты,
Әйтеке би көшесі, 57, телефон: 24-4-09.

улица Акималы Каржауова: № 1а, 1б, 1в, 3, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 22а, 25, 26, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 44а, 45, 46, 46а, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 60;
улица Анасима Конева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9б, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 17к, 18, 19, 20, 20к, 21, 22, 23, 23а, 24, 25, 26а, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 46, 50;
улица Курмангазы: № 1, 2, 2а, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 36а, 36к, 37, 39, 39а, 40, 41, 41к, 42, 43, 43а, 45, 45а, 46, 47, 48, 49, 50, 51;
улица Дербисалы Беркимбаева: № 1, 2, 3а, 4, 4а, 7, 8, 9, 10к, 11, 11а, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 45, 47,49;
улица Кайрата Рыскулбекова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица Айтеке-би: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Джамбула: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 , 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; 45, 51, 53;
улица Павла Долгова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица Дорожная: № 1, 1а, 1к, 2, 2а, 2в, 2к, 3, 3а, 4, 5, 5б, 6, 7, 7а, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 12а;
улица Александра Матросова: № 11, 11а, 11к, 12, 18;
улица Дины Нурпеисовой: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11б, 12, 14;
улица Мира: № 1;
улица Тахауи Ахтанова: № 1, 1а, 1к, 3, 3а, 3д, 3к, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 10, 12, 15, 15а, 16, 20, 20а, 48, 50, 52, 52к, 53, 54, 55, 78, 78а, 79, 79а, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 94а, 95, 96, 96а, 97, 98, 99, 101, 102а, 103, 104, 104а, 106а, 107, 108, 110;
улица Тельмана Даулеталина: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица 23 квартал: № 1а, 1б, 1в, 1г, 1д, 1е, 1к, 1л, 1м, 1н, 1п, 1р, 1с, 1т, 1у, 1э, 1ф, 2а, 2б, 2в, 2г, 2д, 2е, 2к, 2л, 2м, 2п, 106, 108, 108а.
Избирательный участок № 476
город Хромтау, здание Коммунального государственного учреждения "Хромтауская школа-гимназия №5" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", улица Айтеке би, 57, телефон: 24-4-09.

Әйтеке- би көшесі: № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; 72; 74;
Айтжан Асанов көшесі: № 1, 1а, 1б, 1к, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Юрий Гагарин көшесі: № 1, 1а, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9д, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25к, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45к, 46, 47, 48, 49, 50, 50к, 51а, 52, 52к, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 70к, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80;
Жамбыл көшесі: № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Павел Долгов көшесі, № 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
Ақтөбе тұйық көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 7;
Бибатпа Бекешова көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 16/1;
8 Наурыз көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10;
Әліби Жангелдин көшесі: № 1, 1к, 2, 2а, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 10а, 10б, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20к;
Божр Иманғазин көшесі: № 1, 1а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Мәншүк Мәметова көшесі: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
Иван Панфилов көшесі: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
Переездная көшесі: № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 15а, 15к, 16, 17, 18, 19;
Байзолла Алдияров көшесі: № 1, 3, 4, 4а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36к, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 47/1, 47/2, 47б, 47в, 48, 48а, 48к, 49, 49к, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 62, 64, 66;
Павел Лахно көшесі: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 24к, 25, 25к, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 32, 33б, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 48, 54, 56, 60, 62;
Александр Пушкин көшесі: № 1, 1к, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
Бейбітшілік көшесі: № 1а, 1б, 2б, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 16, 17, 17а, 17б, 18, 24, 25.
№ 477 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты,
Леонид Шиловский көшесі, 8, телефон: 21-6-64.
Леонид Шиловский көшесі: № 1, 3, 5, 7, 8, 10, 16, 18;
Ғазиза Жұбанова көшесі: № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а;
Лев Толстой тұйық көшесі: № 1, 13, 14, 15, 16, 17;
Школьный тұйық көшесі: № 1, 3, 5, 7, 9;

Улица Айтеке-би: № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70; 72; 74;
улица Айтжана Асанова: № 1, 1а, 1б, 1к, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 6, 7, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Юрия Гагарина: № 1, 1а, 2, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 9д, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 23а, 24, 24а, 25, 25к, 26, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35, 35б, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 45к, 46, 47, 48, 49, 50, 50к, 51а, 52, 52к, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 64, 66, 66а, 68, 70, 70к, 71, 72, 73, 74, 76, 78, 80;
улица Джамбула: № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Павла Долгова: № 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
переулок Актюбинский: № 1, 2, 3, 4, 5, 7;
улица Бибатпы Бекешевой: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 16/1;
улица 8 Марта: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10;
улица Алиби Жангельдина: № 1, 1к, 2, 2а, 4, 5, 6, 7а, 8, 9, 10, 10а, 10б, 12, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 20к;
улица Божра Имангазина: № 1, 1а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Маншук Маметовой: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 13;
улица Ивана Панфилова: № 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12;
улица Переездная: № 1, 2, 4, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 15а, 15к, 16, 17, 18, 19;
улица Байзоллы Алдиярова: № 1, 3, 4, 4а, 5в, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 20а, 20б, 21, 22, 22а, 23, 24, 25, 25а, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 32а, 33, 34, 35, 36, 36к, 37, 37а, 38, 39, 39а, 40, 41, 41/1, 41/2, 42, 42а, 43, 44, 45, 46, 46а, 47, 47/1, 47/2, 47б, 47в, 48, 48а, 48к, 49, 49к, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 56, 57, 57а, 58, 59, 60, 62, 64, 66;
улица Павла Лахно: № 1, 2, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 19а, 19б, 20, 21, 22, 23, 24, 24к, 25, 25к, 26, 27, 28, 29, 30, 31а, 32, 33б, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 44, 45, 48, 54, 56, 60, 62;
улица Александра Пушкина: № 1, 1к, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
улица Мира: № 1а, 1б, 2б, 3, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 16, 17, 17а, 17б, 18, 24, 25.
Избирательный участок № 477
город Хромтау, здание Коммунального государственного учреждения "Хромтауская средняя школа №1" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", улица Леонида Шиловского, 8, телефон: 21-6-64.
Улица Леонида Шиловского: № 1, 3, 5, 7, 8, 10, 16, 18;
улица Газизы Жубановой: № 1, 1а, 2, 2а, 3, 3а;
переулок Льва Толстого: № 1, 13, 14, 15, 16, 17;
переулок Школьный: № 1, 3, 5, 7, 9;

Мырзагерей Елкеев көшесі: № 1, 1а, 2, 5, 7, 7а, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62.
№ 478 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№2 мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты, Надежда Курченко көшесі, 1, телефон: 22-9-57.
Леонид Шиловский көшесі: № 9, 9а, 9б, 11, 13, 15, 17, 19.
№ 479 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мектептен тыс білім беру орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты,
Әлия Молдагулова көшесі, 7, телефон: 22-1-30.
Әлия Молдағұлова көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10;
Қайрат Рысқұлбеков көшесі: № 34, 36, 38;
Молодежная көшесі: № 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 23;
Жеңіс даңғылы: № 8;
Есет батыр көшесі: № 1, 2, 4, 6;
Мұхтар Әуезов көшесі: № 1, 3;
Шоқан Уалиханов көшесі: № 5;
Абай даңғылы: № 2.
№ 480 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, "Хромтау тау-кен техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимараты,
Есет Батыр көшесі, 9, телефон: 21-0-46.
Ғазиза Жұбанова көшесі: № 2а, 2б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
Леонид Шиловский көшесі: № 20, 22, 24, 26;
Подстанция көшесі: № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 9;
Есет батыр көшесі: № 5, 5а, 7, 7а, 9а, 10, 12, 14, 16, 18;
Абай тұйық көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
Шахтер тұйық көшесі: №1, 1к, 3, 3а, 7;
Абай даңғылы: № 8, 9, 13;
Сергей Жутеев көшесі: № 8, 9, 9а, 10 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36, 38, 40, 45;
Дөң көшесі: № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Бауыржан Момышұлы көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 15, 17, 19, 20, 23;
Байсеркеш Нұрлыбаева көшесі: № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9в, 9г, 9к, 9м, 10, 11, 11б, 11в, 12, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 18к, 19, 19к, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 31б, 32, 32а, 32к, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 44, 45, 47, 47к, 49, 51, 53, 55, 57;
Новая көшесі: № 1, 1/1, 2, 2/1, 2а, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 13/1, 13а, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 24;

улица Мырзагерея Елькеева: № 1, 1а, 2, 5, 7, 7а, 8, 10, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62.
Избирательный участок № 478
город Хромтау, здание Коммунального государственного учреждения "Хромауская школа-гимназия № 2" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", улица Надежды Курченко, 1, телефон: 22-9-57.
Улица Леонида Шиловского: № 9, 9а, 9б, 11, 13, 15, 17, 19.
Избирательный участок № 479
город Хромтау, здание Коммунального государственного учреждения "Центра внешкольного образования", государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования" улица Алии Молдагуловой, 7, телефон: 22-1-30.
Улица Алии Молдагуловой: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10;
улица Кайрата Рыскулбекова: № 34, 36, 38;
улица Молодежная: № 4, 6, 6а, 8, 10, 12, 23;
проспект Победы: № 8;
улица Есет батыра: № 1, 2, 4, 6;
улица Мухтара Ауезова: № 1, 3;
улица Шокана Валиханова: № 5;
улица проспект Абая: № 2.
Избирательный участок № 480
город Хромтау, здание Государственного коммунального казенного предприятия "Хромтауский горно-технический колледж", улица Есет Батыра, 9, телефон: 21-0-46.
Улица Газизы Жубановой: № 2а, 2б, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49;
улица Леонида Шиловского: № 20, 22, 24, 26;
улица Подстанция: № 1, 1а, 3, 5, 7, 7а, 9;
улица Есет батыра: № 5, 5а, 7, 7а, 9а, 10, 12, 14, 16, 18;
переулок Абая: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
переулок Шахтерский: № 1, 1к, 3, 3а, 7;
проспект Абая: № 8, 9, 13;
улица Сергея Жутеева: № 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 15, 15а, 16, 16а, 17, 19, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 36, 38, 40, 45;
улица Донская: № 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 16, 17, 17а, 18, 18а, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23а, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 31, 31а, 32, 32а, 33, 34, 34а, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 38а, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Бауыржана Момышулы: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 7б, 8, 9, 10, 15, 17, 19, 20, 23;
улица Байсеркеша Нурлыбаева: № 1, 2, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 9а, 9в, 9г, 9к, 9м, 10, 11, 11б, 11в, 12, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15, 15а, 15б, 16, 17, 18, 18к, 19, 19к, 20, 20а, 21, 22, 23, 24, 24а, 25, 26, 27, 27а, 28, 28а, 29, 29а, 30, 31, 31б, 32, 32а, 32к, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43, 43а, 44, 45, 47, 47к, 49, 51, 53, 55, 57;
улица Новая: № 1, 1/1, 2, 2/1, 2 а, 3, 3/1, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 6/1, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 10/1, 10/2, 11, 11/1, 12, 12/1, 13, 13/1, 13 а, 14, 14/1, 15, 15/1, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 24;

Привокзальная көшесі: № 1, 2;
Ыбырай Алтынсарин көшесі: № 1, 1а, 1б, 1в, 1к, 2, 3, 3а, 3б, 3к, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 10, 11, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
Теміржол көшесі: № 1, 2, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 7а, 9а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15а, 16а, 21, 24, 25, 26, 28, 30.
№ 481 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты,
Абай даңғылы, 7, телефон: 21-4-22.
Абай даңғылы: № 1, 3, 4, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 12;
Шоқан Уалиханов көшесі: № 1, 3, 3а;
Лиза Чайкина көшесі: № 3, 5;
Ағайынды Жұбановтар көшесі: № 6.
№ 482 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты,
Мұхтар Әуезов көшесі, 5,телефон: 23-2-52.
Мұхтар Әуезов көшесі: № 7, 9, 11, 13, 15;
Ағайынды Жұбановтар көшесі: № 8, 10, 12, 14;
Лиза Чайкина көшесі: № 2, 4, 6;
ШоқанУалиханов көшесі: № 7.
№ 483 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, "Ақтөбе астық өнімдері комбинаты" Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимараты, Окраина көшесі, 1А, телефон: 27-0-51.
Валерий Величко көшесі: № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2г, 2д, 2к, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 8, 10, 11, 13, 15, 16б, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 32а, 32б;
Халиолла Кенжалин көшесі: № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 5б, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40к, 41, 41а, 42, 42а, 42к, 43, 44, 45, 46, 47;
Қуанышбай Омаров көшесі: № 1, 2, 2а, 3, 4, 7, 7б, 7к, 8, 9а, 10, 11, 12, 13;
Целинная көшесі: № 1, 1а, 1б, 2а, 2б, 2в, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20к, 22, 22а, 28, 28а, 30, 32, 36, 38;
Заготзерно көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 5к, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
Элеватор көшесі: № 1, 1а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 21, 28, 45;
Виктор Пацаев көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
Подхоз көшесі: № 1, 4, 5а, 6;
Новая станция көшесі: № 1, 3/1к, 3/2, 3/3;
Асфальт көшесі: № 1, 1а, 2, 3, 3к, 4, 5, 5а, 5к, 6.
№ 484 сайлау учаскесі
Хромтау қаласы, "Хромтау аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№6 мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимараты,
Мұхтар Әуезов көшесі, 12 Б, телефон: 27-7-40.

улица Привокзальная: № 1, 2;
улица Ыбырая Алтынсарина: № 1, 1а, 1б, 1в, 1к, 2, 3, 3а, 3б, 3к, 4, 5, 5а, 6, 7, 7а, 7б, 8, 10, 11, 12, 12а, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
улица Железнодорожная: № 1, 2, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 7а, 9а, 11, 11а, 12, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 14б, 15а, 16а, 21, 24, 25, 26, 28, 30.
Избирательный участок № 481
Город Хромтау, здание Коммунального государственного учреждения "Хромтауская средняя школа № 3" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", проспект Абая, 7, телефон: 21-4-22.
проспект Абая: № 1, 3, 4, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 12;
улица Шокана Валиханова: № 1, 3, 3а;
улица Лизы Чайкиной: № 3, 5;
улица Братьев Жубановых: № 6.
Избирательный участок № 482
город Хромтау, здание Коммунального государственного учреждения "Хромтауская средняя школа № 4" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", улица Мухтара Ауезова, 5, телефон: 23-2-52.
Улица Мухтара Ауезова: № 7, 9, 11, 13, 15;
улица Братьев Жубановых: № 8, 10, 12, 14;
улица Лизы Чайкиной: № 2, 4, 6;
улица Шокана Валиханова: № 7.
Избирательный участок № 483
Город Хромтау, здание Товарищества с ограниченной ответственностью "Актюбинский комбинат хлебопродуктов", улица Окраина, 1а, телефон: 27-0-51.
Улица Валерия Величко: № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2г, 2д, 2к, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 8, 10, 11, 13, 15, 16б, 17, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 32, 32а, 32б;
улица Халиоллы Кенжалина: № 1, 1а, 2, 2а, 2б, 2в, 2г, 3, 3а, 3б, 3в, 4, 5, 5а, 5б, 6а, 7а, 7б, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 11б, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34а, 35а, 36, 37, 38, 39, 40, 40к, 41, 41а, 42, 42а, 42к, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Куанышбая Омарова: № 1, 2, 2а, 3, 4, 7, 7б, 7к, 8, 9а, 10, 11, 12, 13;
улица Целинная: № 1, 1а, 1б, 2а, 2б, 2в, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 8б, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20к, 22, 22а, 28, 28а, 30, 32, 36, 38;
улица Заготзерно: № 1, 2, 3, 4, 5, 5к, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
улица Элеваторная: № 1, 1 а, 1б, 1в, 1г, 2, 2а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 10б, 11, 12, 13а, 14, 16, 18, 19, 21, 28, 45;
улица Виктора Пацаева: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
улица Подхоз: № 1, 4, 5а, 6;
улица Новая станция: № 1, 3/1к, 3/2, 3/3;
улица Асфальтная: № 1, 1а, 2, 3, 3к, 4, 5, 5а, 5к, 6.
Избирательный участок № 484
город Хромтау, здание Коммунального государственного учреждения "Хромтауская школа-гимназия № 6" государственного учреждения "Хромтауский районный отдел образования", улица Мухтара Ауэзова, 12Б, телефон: 27-7-40.

Мұхтар Әуезов көшесі: № 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20;
Ағайынды Жұбановтар көшесі: № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 42, 42а, 44а, 46, 48, 54а;
Достық көшесі: № 1, 5, 5а, 9, 11, 13, 15, 15/1, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 31а, 31б, 32, 34, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 42;
Республика көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 21, 24, 26, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 139, 144;
Амантай Әліпов көшесі: № 1, 1а, 1г, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 15, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 22а, 24, 28, 30;
Болашақ көшесі: № 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 20;
Жастар көшесі: № 1, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21;
Наурыз көшесі: № 1а, 5, 6, 7, 11, 19, 21, 27, 29, 29а, 31;
Желтоқсан көшесі: № 4, 5, 7, 7а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16;
Көктем көшесі: № 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 17;
Мереке көшесі: № 1, 4, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17, 19, 20;
Марат Оспанов көшесі: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.

Улица Мухтара Ауэзова: № 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20;
улица Братьев Жубановых: № 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 30, 30а, 30б, 31, 32, 32а, 34, 34а, 36, 36а, 38, 38а, 40, 42, 42а, 44а, 46, 48, 54а;
улица Достык: № 1, 5, 5а, 9, 11, 13, 15, 15/1, 21, 23, 25, 27, 28, 30, 31, 31а, 31б, 32, 34, 36/1, 36/2, 36/3, 36/4, 42;
улица Республика: № 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 18а, 21, 24, 26, 30, 31, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 59, 139, 144;
улица Амантая Алипова: № 1, 1а, 1г, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 15, 17, 18, 20, 20а, 20б, 22, 22а, 24, 28, 30;
улица Болашак: № 3, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 19а, 20;
улица Жастар: № 1, 1б, 2, 2а, 2б, 3, 4, 4а, 5, 6, 6а, 6б, 8, 8а, 10, 10а, 10б, 10в, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21;
улица Наурыз: № 1а, 5, 6, 7, 11, 19, 21, 27, 29, 29а, 31;
улица Желтоксан: № 4, 5, 7, 7а, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16;
улица Коктем: № 2, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 17;
улица Мереке: № 1, 4, 6, 6а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15, 17, 19, 20;
улица Марата Оспанова: № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10.