Шалқар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 маусымдағы № 216 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 маусымда № 4379 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 ақпандағы № 273 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 22.02.2016 № 273 шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодекісінің 387 бабының 1-1 тармағына және 444 бабының 1 тармағына сәйкес Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Шалқар ауданы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарлатылсын.
Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы М. Жиенгазина
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Тулемисов

О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по Шалкарскому району
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 9 июня 2015 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 23 июня 2015 года № 4379. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22 февраля 2016 года № 273
Сноска. Утратило силу решением маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 22.02.2016 № 273.
В соответствий со статьями 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 1-1 статьи 387 и пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года маслихат Шалкарского района РЕШИЛ:
Повысить базовые ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата М. Жиенгазина
Секретарь районного маслихата С. Тулемисов