Ақтөбе облысының Шалқар ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 желтоқсандағы № 268 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 қаңтарда № 4660 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 122 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 14.05.2018 № 122 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі № 245 "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3 бабының 7 тармағына сәйкес Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтөбе облысының Шалқар ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тiзбесi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Шотановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі Е. Данағұлов
КЕЛІСІЛДІ
"Ақтөбе облысының жолаушылар көлiгi
және автомобиль жолдары
басқармасы" ММ басшысы
А. Есжанов

Об утверждении перечня автомобильных дорог общего пользования районного значения по Шалкарскому району Актюбинской области
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 04 декабря 2015 года № 268. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 января 2016 года № 4660. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 14 мая 2018 года № 122
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шалкарского района Актюбинской области от 14.05.2018 № 122 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 7 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года № 245 "Об автомобильных дорогах" акимат Шалкарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения по Шалкарскому району Актюбинской области согласно приложению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Е. Шотанова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Данагулов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель ГУ "Управления пассажирского
транспорта и автомобильных дорог
Актюбинской области"
А. Есжанов

2015 жылғы 04 желтоқсандағы № 268 Шалқар ауданы әкімдігің қаулысымен бекітілген
Шалқар ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының тізбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда – Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 15.05.2017 № 97 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
р/с
Автожолдың индексі
Автожолдың атауы
Жалпы ұзындығы, шақырым
1
KD-SH-165
Шалқар-Сексеуіл

Утвержден постановлением акимата Шалкарского района от 04 декабря 2015 года № 268
Перечень автомобильных дорог общего пользования районного значения по Шалкарскому району
Сноска. Приложение – в редакции постановления акимата Шалкарского района Актюбинской области от 15.05.2017 № 97 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
п/н
Индекс автодороги
Наименование автодороги
Общая протяженность, километр
1
KD-SH-165
Шалкар-Саксаульская