Алматы облысы Іле ауданының Байсерке, КазЦИК, Ащыбұлақ ауылдық округтерінің және Боралдай кентінің шекараларын өзгерту туралы
Алматы облысы мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 43-247 шешімі және Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 наурыздағы № 156 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 14 сәуірде № 3135 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқасының пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 2) тармақшасына, "Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы" 2014 жылғы 16 сәуірдегі №798 Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес, Іле ауданының жергiлiктi өкiлді және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ және Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы Іле ауданының Байсерке, КазЦИК, Ащыбұлақ ауылдық округтерінің және Боралдай кентінің шекаралары:
Байсерке ауылдық округінің шегіне жойылған Первомай ауылдық округі жерлерінің бөлігін, соның ішінде Қоянқұс ауылының жалпы көлемі 453,2971 гектарын енгізу жолымен;
КазЦИК ауылдық округінің шегіне жойылған Первомай ауылдық округінің өнеркәсіп аймағының оңтүстік-батыс бөлігінің жалпы көлемі 232,2432 гектар жерлерін, жойылған Первомай ауылдық округінің "Дружба" бағбандық серіктестігі тұтынушылар кооперативінің жалпы көлемі 24,8000 гектар жерлерін, Боралдай кентінің шығыс бөлігінің, соның ішінде әскери қалашығының, №03825, №16194, №55065 әскери бөлімдерінің, жабық қорымының, өндірістік аймағының жалпы көлемі 244,6844 гектар жерлерін енгізу жолымен;
Ащыбұлақ ауылдық округінің шегіне жойылған Первомай ауылдық округінің өнеркәсіп аймағының оңтүстік бөлігінің жалпы көлемі 137,2121 гектар жерлерін, Байсерке ауылдық округінің "Мaуе" бағбандық серіктестігі тұтынушылар кооперативінің жалпы көлемі 6,0000 гектар жерлерін және Байсерке ауылдық округі "Первомайские пруды" әскери қалашығының жалпы көлемі 91,4000 гектар жерлерін енгізу жолымен осы бірлескен Алматы облысы мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігі қаулысының қосымшасына сәйкес өзгертілсін.
1. Алматы облысының статистика департаменті облыстың әкімшілік-аумақтық бірліктерінің есебі мен тіркеуіне тиісті өзгерістер енгізсін (келісім бойынша).
2. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігінің қаулысын әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткізгеннен кейін ресми және мерзімді басылымдарда, сонымен қатар Қазақстан Республикасын Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау Алматы облысының мәслихатына жүктелсін.

Об изменении границ Байсеркенского, КазЦИКовского, Ащибулакского сельских округов и поселка Боралдай Илийского района Алматинской области
Решение маслихата Алматинской области от 27 марта 2015 года № 43-247 и постановление акимата Алматинской области от 27 марта 2015 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 апреля 2015 года № 3135
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Указом Президента Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 798 "Об изменении границ города Алматы", с учетом мнения местных представительных и исполнительных органов Илийского района, маслихат Алматинской области РЕШИЛ и акимат Алматинский области ПОСТАНОВИЛ:
1. Изменить границы Байсеркенского, КазЦИКовского, Ащибулакского сельских округов и поселка Боралдай Илийского района Алматинской области:
путем включения в черту Байсеркенского сельского округа части земель ликвидированного Первомайского сельского округа, в том числе села Коянкус общей площадью 453,2971 гектаров;
путем включения в черту КазЦИКовского сельского округа земель юго-западной части промышленной зоны ликвидированного Первомайского сельского округа общей площадью 232,2432 гектаров, земель потребительского кооператива садоводческого товарищества "Дружба" ликвидированного Первомайского сельского округа общей площадью 24,8000 гектаров, земель восточной части поселка Боралдай, в том числе военного городка, воинских частей №03825, №16194, №55065, закрытого кладбища, промышленной зоны общей площадью 244,6844 гектаров;
путем включения в черту Ащибулакского сельского округа земель южной части промышленной зоны ликвидированного Первомайского сельского округа общей площадью 137,2121 гектаров, земель потребительского кооператива садоводческого товарищества "Мауе" Байсеркенского сельского округа общей площадью 6,0000 гектаров и земель военного городка "Первомайские пруды" Байсеркенского сельского округа общей площадью 91,4000 гектаров, согласно приложению к настоящему совместному решению маслихата Алматинской области и постановлению акимата Алматинской области.
2. Департаменту статистики Алматинской области внести соответствующие изменения в учет и регистрацию административно-территориальных единиц области (по согласованию).

3. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігінің қаулысының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Махаббат Сәдуақасұлы Бигелдиевке жүктелсiн.
4. Осы бірлескен Алматы облыстық мәслихатының шешімі мен Алматы облысы әкімдігінің қаулысы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А.Баталов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Е.Келемсеиіт
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Дөнсебаев
Алматы облыстық мәслихатының 2015 жылғы "27" наурыздағы № 43-247 шешіміне және Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы "27" наурыздағы № 156 қаулысына қосымша

3. Возложить на маслихат Алматинской области опубликование настоящего совместного решения маслихата Алматинской области и постановления акимата Алматинской области после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических изданиях, а также на интернет ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего совместного решения маслихата Алматинской области и постановления акимата Алматинской области возложить на первого заместителя акима области Бигельдиева Махаббата Садвакасовича.
5. Настоящее совместное решение маслихата Алматинской области и постановление акимата Алматинской области вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А.Баталов
Секретарь областного
маслихата Е.Келемсеит
Председатель сессии
областного маслихата К.Донсебаев
Приложение 1 к решению Алматинского областного маслихата от "27" марта 2015 года № 43-247 и к постановлению акимата Алматинской области от "27" марта 2015 года № 156