2015 жылға тұқым шаруашылығын дамытуға субсидия көлемдерін белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 18 мамырдағы № 216 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 09 маусымда № 3204 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37- бабының 1-тармағына және "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 4-2/664 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі бұйрығымен бекітілген Қағидаларының 5-тармағына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении объемов субсидий на развитие семеноводства на 2015 год
Постановление акимата Алматинской области от 18 мая 2015 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области от 09 июня 2015 года № 3204
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 5 Правил утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2014 года № 4-2/664 "Об утверждении Правил субсидирования развития семеноводства", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы облысы бойынша 2015 жылға тұқым шаруашылығын дамытуға субсидия көлемдері белгіленсін.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі субсидиялауды қаржыландыруды тиісті қаржы жылына арналған облыстық бюджетте көзделген қаражат шегінде жүзеге асырсын.
3. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

1. Установить объемы субсидий на развитие семеноводства по Алматинской области на 2015 год, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" осуществить финансирование субсидирования в пределах средств, предусмотренных в областном бюджете на соответствующий финансовый год.
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата области.