2015 жылға арналған жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған субсидиялардың нормаларын бекіту туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 261 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2015 жылы 20 шілдеде № 3293 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 442 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы облысы әкімдігінің 25.08.2016 № 442 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 1-тармағына және "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-1/168 Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің міндетін атқарушының бұйрығымен бекітілген Қағидаларының 8-тармағына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге 2015 жылға арналған субсидиялардың нормалары осы қаулының 1, 2, 3, 4 - қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі субсидиялауды қаржыландыруды жергілікті бюджеттен жүзеге асырсын.
3. Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 30 шілдедегі "2014 жылға арналған жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған бюджеттік субсидиялар нормаларын белгілеу туралы" № 280 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 12 тамызында № 2805 тіркелген, "Жетісу" және "Огни Алатау" газеттерінде 2014 жылдың 14 тамызында № 94 жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгіленген интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы
облысының әкімі А. Баталов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі Мамытбеков Асылжан Сарыбайұлы
Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы "19" маусым
№261 қаулысына 1- қосымша
Жеміс дақылдарының көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру шығындарының құнын ішінара өтеуге арналған субсидия нормалары
(алманың "Апорт" сортын қоспағанда)
теңге/гектар
жеміс дақылдарының түрлері
отырғызу схемасы
көшеттердің данасы
көшеттердің жасы
барлық шығындар
Отырғызу және өсіру шығындары (1өсу жылы)
соның ішінде сатып алу үшін
1 гектарға көшеттер
субсидиялар нормасы (40%)
тіреуіш бағаналары
1
2
3
4
5
6
7
8
алмұрт

Об утверждении норм субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2015 год
Постановление акимата Алматинской области от 19 июня 2015 года № 261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 20 июля 2015 года № 3293. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 25 августа 2016 года № 442
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 25.08.2016 № 442 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 5 Правил утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-1/168 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2015 год, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" осуществить финансирование субсидирования из местного бюджета.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 30 июля 2014 года № 280 "Об установлении норм бюджетных субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда на 2014 год" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 августа 2014 года № 2805, опубликованного в газетах "Огни Алатау" и "Жетысу" 14 августа 2014 года № 94).
4. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет-ресурсе акимата области.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Алматинской области А. Баталов
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан Мамытбеков Асылжан Сарыбаевич
Приложение 1 к постановлению акимата Алматинской области
от "19" июня 2015 года №261
Нормы субсидий на частичное возмещение стоимости затрат на закладку и выращивание многолетних насаждений плодовых культур (за исключением яблони сорта "Апорт")
тенге/гектар
виды плодовых культур
схема посадки
штук саженцев
возраст саженцев
всего затрат
Затраты на закладку и выращивание (1 вегетация)
в том числе на приобретение
саженцы на 1гектар
норма субсидий(40%)
шпалеры
1
2
3
4
5
6
7
8
груша